MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Biedny Adrian,znów bedzie musiał pracować tylko z jednym kierowca a nawet to nie jest pewne bo jednak Ferdek ma już swoje lata ale co zarobi to jego
@Kidd @mekston @Popitek12 @budel17 @Tasde @Chaoss @lucas/catalan @patrix211
56
@Linnox Auba w te 100 meczy zrobiłby 2 razy więcej g/a i podałby jeszcze do Raphini na pustaka z atletico
1
@bartekvisca całkowicie inne ceny na rynku transferowym i tak wyszło po prostu
1
Tak wlasnie było xD
2
No i wtedy się nie posłuchali Prost z Senna,Marlboro rules > papaya rules
xD
29
@MesQueUnClub96 niezle miałeś to rozpoczęcie roku szkolnego
7
@KamQiX ale dałeś przykład xD matematyka w życiu się czasami przyda i jest obowiązka na egzaminach a religia nie,o Religi mogą uczyć też rodzice no i mogą też chodzić z swoimi dziećmi do kościola i też czegoś się naucza
2
@normasubiektywna bo mają dużo wolnego czasu i im się nudzi
12
Ciekawy jest widok ludzi którzy w takim wieku chca nadal
się uczyć i chodzic do szkoły,walczą o swoje xD
1
Za takie manewry to powinien być od razu odpoczynek na 2 wyścigi,to jest czysty bandytyzm co zrobił tutaj Buemi
6
Kara śmierci dla takiego śmiecia to byłaby za mała kara,powinni go torturować przez miesiace
2
https://x.com/igorly0/status/1830197965438222395
Ale zaorane xD
3
Ale to trzeba mieć śmietnik w tej swojej pustej glowce żeby odwalać takie akcje,takie bydło powinni wysyłać na front to może zmadzrzeja albo kilku szkodników będzie mniej w naszym kraju
1
@kanver_ chyba na Yamala bym postawił,w każdym meczu coś dał bramke/asyste
5
@rafal314 tylko twoje zdanie jest trochę z dupy za przeproszeniem bez żadnego pokrycia tego co widzimy na boisku
21
@rafal314 @AlexDark00 odkopal chyba swoje stare konto żeby Lewego jebac z dwóch na raz xD
0
@budel17 Ale w momencie jak Lando przegra mistrza o kilka punktów to też nie będzie wina tych sytuacji ale i błędów Lando gdzie tracił pozycje przez co uciekały mu zwycięstwa.Moze w mclaren ma za cel tylko konstruktorke w tym sezonie bo jest bardziej realna a w następnym sezonie będą walczy o oba mistrzostwa i może wtedy rozstrzygnie się kto bedzie numerem 1
0
@FCB_dimiC ok rozumiem taka argumentację ale też rozumiem sytuację Oscara który jak zacznie pomagać Lando to zostanie już na stałe jako ten 2.Poza tym mistrzostwo trzeba też wyjeździć a nie ze teraz kolega z teamu ma cie przepuszczać przy każdej okazji
2
Widziałem już kilka komentarzy o tym że McLaren powienien zamienić Oscara i Lando miejscami pod koniec wyścigu i szczerze ja się z tym nie zgadzam i dobrze ze tego nie zrobili.Piastri nie jest typem kierowcy które będzie chciał być numerem 2 i myślę że wie obecnie że musi podgryzać Lando żeby takim się nie stać.Lando miał dzisiaj wszystko żeby odrobić sporo punktów do Maxa ale pojechał średni wyścig i to Oscar był dzisiaj szybszym kierowca.A wy jakie macie zdanie na ta sytuację?
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @lucas/catalan @Chaoss @patrix211 @budel17 @Tasde
1
@lucas/catalan ostatni ne będzie ale jeszcze tylko kilka i będzie spokój
8
No to Bearman w Baku pojedzie za Kevina
@MesQueUnClub96 @Kidd @Kessie @mekston @Popitek12 @Chaoss @lucas/catalan @patrix211 @budel17 @Tasde
1
@pt9 pojechał na 1 pitstop a McLareny na 2
1
Kosmiczna statystyka,trafił do idealnego klubu dla siebie
1
@MesQueUnClub96 fart też czasami jest potrzebny
0
Luźne last to first,oczywscie SC pomógł i to bardzo ale dzięki niemu walka o mistrza jeszcze trwa
0
@MESSIah16 nie wiesz tego czy nie będzie tak dobry,za wcześnie na takie oceny ale co wiemy na pewno to że ma potencjał na takie same rzeczy jak Leo
8
Piekny jest ten dzieciak,oby nic mu nie zniszczyło jego kariery
0
@priest9999 zgadzam się ze stratą byłaby mniejsza gdyby przejechał parabolice lepiej i rozumialbym gdyby tylko raz schrzanil tam całe okrazenie a zrobił to 2 razy.Od piątku Redbull wygląda średnio,wedlug mnie nie trafili z ustawieniami do końca i jednak ta konstrukcja ma wadę która ciężko im znalesc/naprawic
5
Jeżeli tak by się stało to sytuacja w redbullu bedzie dramatyczna,stracili na Monzy prawie 0,7s do Norrisa gdzie mieli być bliżej nich.Mclaren i Norris mają wszystko w swoich rękach i to tylko oni mogą przegrać to jeszcze.Niesamowity jest ten sezon gdzie na początku się wydawało że będzie powtórka z 2023.
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @lucas/catalan @Chaoss @patrix211 @Tasde
37
Hansi usiądź mi na mordzie