7


Biedny Adrian,znów bedzie musiał pracować tylko z jednym kierowca a nawet to nie jest pewne bo jednak Ferdek ma już swoje lata ale co zarobi to jego
@Kidd @mekston @Popitek12 @budel17 @Tasde @Chaoss @lucas/catalan @patrix211

56

@Linnox Auba w te 100 meczy zrobiłby 2 razy więcej g/a i podałby jeszcze do Raphini na pustaka z atletico

1

@bartekvisca całkowicie inne ceny na rynku transferowym i tak wyszło po prostu

1


Tak wlasnie było xD

2


No i wtedy się nie posłuchali Prost z Senna,Marlboro rules > papaya rules
xD

29


@MesQueUnClub96 niezle miałeś to rozpoczęcie roku szkolnego

7

@KamQiX ale dałeś przykład xD matematyka w życiu się czasami przyda i jest obowiązka na egzaminach a religia nie,o Religi mogą uczyć też rodzice no i mogą też chodzić z swoimi dziećmi do kościola i też czegoś się naucza

2

@normasubiektywna bo mają dużo wolnego czasu i im się nudzi

12


Ciekawy jest widok ludzi którzy w takim wieku chca nadal
się uczyć i chodzic do szkoły,walczą o swoje xD

1


Za takie manewry to powinien być od razu odpoczynek na 2 wyścigi,to jest czysty bandytyzm co zrobił tutaj Buemi

6


Kara śmierci dla takiego śmiecia to byłaby za mała kara,powinni go torturować przez miesiace

2

3


Ale to trzeba mieć śmietnik w tej swojej pustej glowce żeby odwalać takie akcje,takie bydło powinni wysyłać na front to może zmadzrzeja albo kilku szkodników będzie mniej w naszym kraju

1

@kanver_ chyba na Yamala bym postawił,w każdym meczu coś dał bramke/asyste

5

@rafal314 tylko twoje zdanie jest trochę z dupy za przeproszeniem bez żadnego pokrycia tego co widzimy na boisku

21

@rafal314 @AlexDark00 odkopal chyba swoje stare konto żeby Lewego jebac z dwóch na raz xD

0

@budel17 Ale w momencie jak Lando przegra mistrza o kilka punktów to też nie będzie wina tych sytuacji ale i błędów Lando gdzie tracił pozycje przez co uciekały mu zwycięstwa.Moze w mclaren ma za cel tylko konstruktorke w tym sezonie bo jest bardziej realna a w następnym sezonie będą walczy o oba mistrzostwa i może wtedy rozstrzygnie się kto bedzie numerem 1

0

@FCB_dimiC ok rozumiem taka argumentację ale też rozumiem sytuację Oscara który jak zacznie pomagać Lando to zostanie już na stałe jako ten 2.Poza tym mistrzostwo trzeba też wyjeździć a nie ze teraz kolega z teamu ma cie przepuszczać przy każdej okazji

2

Widziałem już kilka komentarzy o tym że McLaren powienien zamienić Oscara i Lando miejscami pod koniec wyścigu i szczerze ja się z tym nie zgadzam i dobrze ze tego nie zrobili.Piastri nie jest typem kierowcy które będzie chciał być numerem 2 i myślę że wie obecnie że musi podgryzać Lando żeby takim się nie stać.Lando miał dzisiaj wszystko żeby odrobić sporo punktów do Maxa ale pojechał średni wyścig i to Oscar był dzisiaj szybszym kierowca.A wy jakie macie zdanie na ta sytuację?
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @lucas/catalan @Chaoss @patrix211 @budel17 @Tasde

1

@lucas/catalan ostatni ne będzie ale jeszcze tylko kilka i będzie spokój

8


No to Bearman w Baku pojedzie za Kevina
@MesQueUnClub96 @Kidd @Kessie @mekston @Popitek12 @Chaoss @lucas/catalan @patrix211 @budel17 @Tasde

1

@pt9 pojechał na 1 pitstop a McLareny na 2

1


Kosmiczna statystyka,trafił do idealnego klubu dla siebie

1

@MesQueUnClub96 fart też czasami jest potrzebny

0


Luźne last to first,oczywscie SC pomógł i to bardzo ale dzięki niemu walka o mistrza jeszcze trwa

0

@MESSIah16 nie wiesz tego czy nie będzie tak dobry,za wcześnie na takie oceny ale co wiemy na pewno to że ma potencjał na takie same rzeczy jak Leo

8


Piekny jest ten dzieciak,oby nic mu nie zniszczyło jego kariery

0

@priest9999 zgadzam się ze stratą byłaby mniejsza gdyby przejechał parabolice lepiej i rozumialbym gdyby tylko raz schrzanil tam całe okrazenie a zrobił to 2 razy.Od piątku Redbull wygląda średnio,wedlug mnie nie trafili z ustawieniami do końca i jednak ta konstrukcja ma wadę która ciężko im znalesc/naprawic

5


Jeżeli tak by się stało to sytuacja w redbullu bedzie dramatyczna,stracili na Monzy prawie 0,7s do Norrisa gdzie mieli być bliżej nich.Mclaren i Norris mają wszystko w swoich rękach i to tylko oni mogą przegrać to jeszcze.Niesamowity jest ten sezon gdzie na początku się wydawało że będzie powtórka z 2023.
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @lucas/catalan @Chaoss @patrix211 @Tasde

37

Hansi usiądź mi na mordzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?