MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Matko bosko co to za komentarz xDDD zero emocji
0
Nie no Ben Sulayem to se jaja chyba robi xDDD kierowcy będą dostawać kary że przeklinają
0
@TheNekro94 nie jeździli z nim cały czas,wykorzystywali go na torach z długimi prostymi jak np na silverstone,Monza czy w Baku
3
McLaren będzie musiał zmienić swoje tylnie skrzydło.Niezly syf w Fia,wczoraj wydawali komunikat że jest git bo przechodzą testy a dzisiaj już nielegalne i muszą zmieniać.Cyrk
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @Tasde @patrix211 @lucas/catalan @Chaoss @patrix211
9
Dobre xDDD
1
@ToWinaSedziego no potencjał był na wiele ale trafił na kierowcę który ten sufit miał zdecydowanie wyższy i sam zdecydował się wypisac z tej rywalizacji
0
@MesQueUnClub96 może tak być,zależy też jaki mają plan na Hadjara
3
Wypowiedz w takim tonie według mnie oznacza że można się chyba szykować na to że to będzie ostatni wyścig Daniela w f1.
@Kidd @mekston @Popitek12 @Kessie @budel17 @lucas/catalan @Chaoss @patrix211 @Tasde
0
@Kazragore czyli co? Nasza patola jest lepsza niż inna? Dobrze ze są takie akcje naglasniane,uwierz mi że wszystkie sebixy i tak pewnie o tym nie uslysza
0
@stone80 autor tego twitta
6
Ale jak to? Przecież te patrole miały chronić Polaków tylko przed złymi imigrantami xDDD
3
https://x.com/CatholicOrca/status/1836440556819685863
Że taki tweet ma aż 65k lajków jest troszkę smutne.Po pierwsze nazywanie potencjalnej zdrady pomyłką to już wielkie xD a zrzucanie całej winy w takiej sytuacji na swoją partnerkę która chce pracować po porodzie to jescze większe xD.Patrzac po moich znajomych i widząc co robią ludzie w internecie to mój wniosek jest ze w obecnych czasach takie coś jak Lojalność traci na znaczeniu
13
Chyba najbardziej żałosny człowiek z tego kanału.Pol próbował go uratować a ten dalej wali tymi swoimi żałosnym spermiarskimi tekstami.
8
https://x.com/strumyktv1/status/1836421526301647298
No i to mi się podoba xD
22
@Faro a jak go traktował? Bił go w szatni?
8
https://x.com/GIV3NT4K3N/status/1836337067191652603
Masakra,takim to tylko łamać ręce i nogi i niech sobie sami radzą
0
Już się zaczęło leakowanie nawet nie kart specjalnych a kart z zadań z dokładnymi wymaganiami xD a gra dopiero ma premierę za 2 dni
4
W redbullu to jest naprawdę wielki dramat jeżeli rezygnują już ze specjalnych malowan przez zbyt duża wagę bolidu xD
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @Chaoss @budel17 @lucas/catalan @patrix211 @Tasde
Za to w mercedesie będzie specjalne malowanie
6
@Khajio sam jest sobie winien,był już od dawna na granicy i w końcu została po prostu przekroczona.Sam jest sobie winien swoim zachowaniem że ludzie zaczęli grzebać w jego przeszłości i według mnie dobrze się stało że w końcu się dowiedział że przez pisanie/wyzywanie ludzi w internecie można ponieść karę.Moze zmądrzeje a może nie,z tego co widziałem to już się odkleja znowu na x
7
Była susza i nima suszy xD
1
To niezle się tam bawią xD
0
Co to się stanęło xD Sauber z najszybszym pit stopem,można kończyć sezon
0
Ale Zak sie odkleil tutaj xD obecnie walka o mistrza wygląda tak że Max musi na razie liczyć że Lando będzie tracił punkty bo między nimi ma rywalizacji na torze a w 2021 to była walka praktycznie walka co wyscig między Lewisem a Maxem.Oczywscie w tym sezonie były fajne momenty ale nawet dla złego zakończenia wybieram to co się działo w 2021
0
@ZeroArtiforce niezrozumiałe bo?
2
Można nie przepadać za nim i jego muzyka ale spore osiągnięcie
4
7 g/a w 4 meczach,ten dzieciak jest zdecydowanie zdrowo pojebany.Oby tylko go kontuzje omijały i nic nie odwalal poza boiskiem
0
Kluczowy był brak Romeu,jak dobrze ze ta klauzula strachu została wpisana
0
Piękny Yamal,to może być piękny sezon w jego wykonaniu
0
@Tasde no Fia prowadzi testy po każdym wyścigu,na Monzy też się tak uginalo w McLarenie.Czy coś z tych testów wynoszą to nie wiem ale wiem że Fia nie od dzisiaj działa różnie w podobnych sprawach
2
No wygląda to słabo ale też nie wiem na ile pozwala regulamin.Szykuje się kolejna aferka tym razem o tylne skrzydlo McLarena.
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @lucas/catalan @Chaoss @Tasde @patrix211