MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i już opóźnienia
1
@AlexDark00 a czy ja pisze ze nikogo nie napadają? Zbyt dużo chyba sobie dopowiadasz xD
1
@AlexDark00 jaki farmazon? Weź leki człowieku,ja pisze swoje odczucia a ty już się zesrales kiedy ja nic nie pisałem o gwaltach
1
@dafik85 też byłem ostatnio w Paryżu i wychodziłem na miasto wieczorem i nic mnie nie spotkało niemiłego a równie dobrze nawet w Polsce mogła cie spotkać taka sytuacja gdybyś wszedł w złą uliczke
7
Piękne to zrobil,lubię takie bramki
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Kidd 1)Nor
2)Max
3)Mcl
4)Max
5)Nor,Max,Pia
6)9
1)Max
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Ric
9)Alb
10)Nor
0
Komentarz usunięty
0
@RMS muszę cie zmartwić ale tak normalne osoby się nie zachowują na widok innych ludzi
1
@Popitek12 zgadnij
0
@tadzik447 straszne,może za dużo wypili albo coś zjedli nie świeżego?
0
@priest9999 w suchych warunkach w ten weekend McLareny i Max mają zdecydowana przewagę także na 90% byłaby takie top3 w kwalach a deszcz zawsze dodaje dodatkowych emocji.
0
@RMS @Barcasub straszne.Mam nadzieję że nic wam się nie stalo
0
@Barcasub a co się wydarzyło?
2
Oby coś popadało na kwale bo na suchym raczej bez niespodzianek będzie tak czuje
1
@J4no zamiast x wpisujesz Twitter w linku
2
Pomagają zabijać dzieci czy o co chodzi? xD
2
@MesQueUnClub96 z ciekawości przejrzałem jego wpisy na Twitterze i trochę żałuję.Pociski jak z podstawówki xD
0
XDDD Tylko tak to można skomentowac
6
Piękne były to czasy kiedy Messi z Ronaldo mieli udzial przy 40 g/a w samej lidze a obecnie to zawodnicy robią taki wynik w całym sezonie.
1
Ale powalona akcja xD
0
Jeszcze maja być na Sauberze i Astonie te kamery.Ciekawe będą wymuszać zmiany w skrzydłach czy jednak od nowego sezonu dopiero
0
@RoberDzik no to niech spada,jego decyzja że chce się nadal kisić w bilbao
5
https://x.com/dd_szn/status/1816053342008692756
Niektorzy ludzie to powinni mieć bana na internet.Zlapali się na jakiego fejka gdzie nigdzie nawet nie było podanego źródła takich informacji i przekazuja dalej takie wysrwywy.3k lajków pod twittem to też pokazuje ile debili jest w internecie
7
Ocon-Bearman,taki będzie skład kierowców w Haasie od następnego sezonu
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @Chaoss @lucas/catalan @MesQueUnClub96 @patrix211
1
Fajne malowanie Alpine z nawiązaniem do deadpoola
2
Max dostał bana na ściganie się w sim racingu podczas weekendów wyścigowych
1
https://x.com/F1MercHub/status/1815766156470333497
Ale w11 to była piękna maszyna,ogólnie poprzednia generacja bolidow mi się podobała o wiele bardziej niż te obecne
2
Binotto wraca do pracy