0


No i już opóźnienia

1

@AlexDark00 a czy ja pisze ze nikogo nie napadają? Zbyt dużo chyba sobie dopowiadasz xD

1

@AlexDark00 jaki farmazon? Weź leki człowieku,ja pisze swoje odczucia a ty już się zesrales kiedy ja nic nie pisałem o gwaltach

1

@dafik85 też byłem ostatnio w Paryżu i wychodziłem na miasto wieczorem i nic mnie nie spotkało niemiłego a równie dobrze nawet w Polsce mogła cie spotkać taka sytuacja gdybyś wszedł w złą uliczke

7


Piękne to zrobil,lubię takie bramki

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Kidd 1)Nor
2)Max
3)Mcl
4)Max
5)Nor,Max,Pia
6)9

1)Max
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Ric
9)Alb
10)Nor

0

Komentarz usunięty

0

@RMS muszę cie zmartwić ale tak normalne osoby się nie zachowują na widok innych ludzi

1

@Popitek12 zgadnij

0

@tadzik447 straszne,może za dużo wypili albo coś zjedli nie świeżego?

0

@priest9999 w suchych warunkach w ten weekend McLareny i Max mają zdecydowana przewagę także na 90% byłaby takie top3 w kwalach a deszcz zawsze dodaje dodatkowych emocji.

0

@RMS @Barcasub straszne.Mam nadzieję że nic wam się nie stalo

0

@Barcasub a co się wydarzyło?

2


Oby coś popadało na kwale bo na suchym raczej bez niespodzianek będzie tak czuje

1

@J4no zamiast x wpisujesz Twitter w linku

2


Pomagają zabijać dzieci czy o co chodzi? xD

2

@MesQueUnClub96 z ciekawości przejrzałem jego wpisy na Twitterze i trochę żałuję.Pociski jak z podstawówki xD

0


XDDD Tylko tak to można skomentowac

6


Piękne były to czasy kiedy Messi z Ronaldo mieli udzial przy 40 g/a w samej lidze a obecnie to zawodnicy robią taki wynik w całym sezonie.

1


Ale powalona akcja xD

0


Jeszcze maja być na Sauberze i Astonie te kamery.Ciekawe będą wymuszać zmiany w skrzydłach czy jednak od nowego sezonu dopiero

0

@RoberDzik no to niech spada,jego decyzja że chce się nadal kisić w bilbao

5

https://x.com/dd_szn/status/1816053342008692756
Niektorzy ludzie to powinni mieć bana na internet.Zlapali się na jakiego fejka gdzie nigdzie nawet nie było podanego źródła takich informacji i przekazuja dalej takie wysrwywy.3k lajków pod twittem to też pokazuje ile debili jest w internecie

7


Ocon-Bearman,taki będzie skład kierowców w Haasie od następnego sezonu
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @Chaoss @lucas/catalan @MesQueUnClub96 @patrix211

1


Fajne malowanie Alpine z nawiązaniem do deadpoola

2


Max dostał bana na ściganie się w sim racingu podczas weekendów wyścigowych

1

https://x.com/F1MercHub/status/1815766156470333497
Ale w11 to była piękna maszyna,ogólnie poprzednia generacja bolidow mi się podobała o wiele bardziej niż te obecne

2


Binotto wraca do pracy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?