1

@Popitek12 Mark Webber

6


Nie zatrzymujemy się i już w ten weekend czeka nas ostatni wyścig przed przerwą wakacyjna.Mam nadzieję że ten wyścig da nam odpowiedź czy poprawki Redbulla działaja czy nie,jeżeli nie będą działać tak jak powinny to będą mieli ogromne problemy.Pokazaloby to też jak ważna osobą był Newey dla nich.
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @Ptasior @budel17 @lucas/catalan @patrix211 @Chaoss

0

https://x.com/lewsyou/status/1815066388794323284
Lewis chyba coś przyciąga swoją obecnością że zespoły które mają 1-2 robią głupie rzeczy ze swoimi kierowcami.Najbardziej szkoda Oscara w tym wszystkim,zabrali mu taka chwilę gdzie się tylko ośmieszyli

1

@mekston a jaki ma znaczenie przewaga nad innymi gdy zespoły wygrają po 19/21 wyscigow w sezonie i większość tych zwycięstw to była dominacja? Na początku 2023 to nikt nie miał podjazdu do Redbulla.Ciekawa masz definicje ofklejki

1

@mekston rb19 wygrało 21 z 22 wyscigow,była to zdecydowanie jedna z najlepszych konstrukcji w historii f1.W kwalach może nie mieli takiej przewagi przez cały czas jak Merc ale w tempie wyścigowym byli nie do ruszenia.Nie widzę tutaj odklejki

1

@mekston No i co z tego że miał wiele lat dominujacy bolid? To nie może mówić o tym? Schumacher też miał dominujacy bolid przez kilka lat,Senna z Prostem też mieli i Vettel też miał przez 4 lata mistrzowskie bolidy

0

@mekston wskaż mi kierowce który nie narzekał na kogoś kiedy miał dominujacy bolid.Max też mówił że Hamilton ma farta a jak dostał bolid w 2023 to mówił że woli wygrywać przewaga 20s niż walczyć do końca o zwycięstwa także hipokryzja trochę Maxa.

0


Lando co się gotuję nawet jak ktoś mówi prawdę xD elegancko go Lewis wyjasnil

0

Max mimo że jest genialnym kierowcą to caly czas jeszcze nie dorósł.Gdy tylko nie ma przewagi w bolidzie zaczyna jeździć jak rozwydrzony dzieciak.Od początku miał do wszystkiego pretensje tylko nie do siebie.Jestem ciekaw czy nie ma jakiegoś konfliktu w środku zespolu

3

@MesQueUnClub96 co to jest za debil xDD

0

@Tasde XDDDDDD To Max przesadził tutaj przestrzelił zakręt,co miał Lewis zrobic? Zniknąć?

0

@FCB_dimiC i był dwa razy podcinany przez zespol,raz się nie udało ale za drugim razem już przetrzymali go 2 okrążenia żeby mieć pewność.Slabo to że strony Mclarena

0

@mekston tylko ze to McLaren jest tego winny,2 razy zdejmują najpierw Lanod gdzie za 2 razem nie był zagrożony.zenada

1

Żałosny Max i McLaren.Cieszy 200 podium Lewisa

1


No słabiutko wygląda w tym sezonie Ollie.Talent ma duży i jesteśmy bardzo ciekawy jak zaprezentuje się w Haasie

1

@mekston zgadzam się ze safety car mu pomógł ale takie sytuacje trzeba po prostu wykorzystywać a Kimi zrobił to co musiał

0

@regatta52 to zależy głównie od decyzji Maxa,czy zdecyduje się na przejście do Merca

1


Antonelli wygrywa swój pierwszy wyscig w f2,genialna jazda w jego wykonaniu

1


Dobry ten Messi,może powinniśmy go kupić a nie Nico

1

@Kidd 1)Ver
2)Nor
3)Mcl
4)Pia
5)Ver,Nor,Pia

1)Ver
2)Lec
3)Ham
4)Str
5)Oco
6)Hul
7)Bot
8)Ric
9)Alb
10)Nor

2


Fajna ta nowa kamera

0

@MesQueUnClub96 nie no,szanujmy się.Gdzie Murray do Lewisa xD

2


Innego wyboru nie mogło byc

1


To była kwestia czasu aż zrobia kolejna płatna rzecz

0


No to nieźle xD już od początku gry będzie trzeba grać na spocencow w elitarnej...

0

@Sysia11 urzekła mnie ta historia

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

Komentarz usunięty

0

@PatrychoO a jaka jest różnica czy biały czy czarny?

1

@TR3YWAY od papjeża polaka się nie dowiesz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?