0

Nie oglądałem Kwali ale widzę że Redbull zrobił najlpsza robote bo 0,4s na takim krótkim torze to spora przewaga,obyb w wyscigu było ciekawiej

1

@Vampir707 zawsze bawi jak arabscy Kibice pod takimi tweetami proszą o szacunek kiedy to oni nie szanują ludzi o innej orientacji

0

@Volk kurs 5 na Urugwaj to rozdawanie pieniędzy za darmo,chyba wjadę za 100/200

5

@AlexDark00 Ale wiesz ze pracoholizm też się odbija na twoim zdrowiu i też możesz pożyć tylko do 40? Czy jesteś tak glupiutki że tego nie rozumiesz?

0

@TR3YWAY skip Anglia Słowacja,za dużo nie stracisz

1

Pięknie Oscar,dawaj po Maxa teraz

1

@Kidd 1)Max
2)Nor
3)Mcl
4)Ham
5)Max,Nor,Pia
6)Nor

1)Max
2)Ham
3)Lec
4)Alo
5)Oco
6)Hul
7)Bot
8)Ric
9)Alb
10)Nor

1


Strasznie irytujący stał się Lando w ostatnim czasie,cały czas szuka wymówek zamiast wziąć to na klatę.Potwierdza tylko tym że to nadal półka niżej od Maxa jeżeli chodzi o umiejętności i mentalność

1

@partymaker tutaj jest nawet kilka osób które by sprzedały Messiego gdybyśmy w tamtych czasach byli w takiej sytuacji jak teraz xD ja też tego nie rozumiem,wyjdziemy w końcu z tej marnej sytuacji ale takich piłkarzy się nie sprzedaje za żadna cenę.

1

@FCB_dimiC nie wymienili

0

Stroll z taką przygoda w ostatnim zakręcie i nadal szybszy od Alonso,oj słabiutko Fernando

0

Ale Yuki poleciał,pierwsza ofiara pulapek zwirowych

2

@Popitek12 No Horner też się odnosił to plotek nt Maxa w mercedesie i powiedział że jak chcą Verstappena to Jos jest wolny xD Jos vs Max w 2025 we will be there

3


Na lini Horner-Jos dalej gorąco,czyli bez zmian xD

0

@Tasde nie no robili czasówki na miękkich oba ferrari,Max,Piastri.Norris i Russel też próbowali ale nie złożyli okrążenia,także z czołówki tylko Hamilton nie przejechał nawet okrążenia ale pewnie taki program treningu miał ustalony

0


Dziwna taktyka ale na tych hardach Lewis miał bardzo dobre tempo na długim przejeździe.Pytanie czy Merc jest pewny siebie czy o co tutaj chodzi

1

@Popitek12 raczej nikt bo już wrócił na tor

0

Max znowu z problemami z jednostka napędowa,oj chyba będzie kara w ten weekend

2

@Arden szczerze to nie mam pojęcia jak to wygląda z takimi zrzutkami,może być tak jak napisales

0

Piękna jest scena z owcami w nowym odcinku the Boys,mistrzostwo haha

0


Ale ludzie się dali porobić na taki scam xD

5

@Rust_Cohle to jest ten @VegetaPolska ?

0

@FcPortoFan1999 nie no obecna jest lepsza chociaż na papierze

0

@MesQueUnClub96 nie pamiętam

2


Ale to była ekipa xD

0


Ale zaskoczenie,tego nikt się nie spodziewał xD

2

@Popitek12 zgloszony

5


Gasly przedłużył kontrakt z Alpine,to teraz oby wrócił do formy z 2020/2021 i będzie git.
@Kidd @mekston @Kessie @budel17 @Popitek12 @patrix211@patrix211 @partymaker

1

Zawsze śmieszy jak ludzie płaczą po przegranym meczu w ea fc,to już serio trzeba mieć zryta glowe
https://zapodaj.net/plik-clsAABfIpe

5


Mike wyjaśnił,nienawidzę takich rozbiegow jak u Lewego bo zamiast strzelić normalnie to pajacuje przy nim 10 razy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?