1

@TR3YWAY od papjeża polaka się nie dowiesz xD

1

@Kapitan hawk a skąd masz pewność że każdy argentyczyk z tej reprezentacji ma tylko drugie obywatelstwo a nie jest dzieckiem imigrantów z Europy?

2


Ale pięknie wyjaśnione xD

4


Szczerze chciałbym to zobaczyć,to mogłoby otworzyć nowy rozdział w sporcie jezeli np by coś wygrała z Anglikami

2


Takich podludzi to trzeba zamykać w pokojach bez klamek i okien

6

@Amidamaru Spoko,dziękujemy za analizę

0

@Nazio_87 jest elegancko,mogłoby być nawet z 5 stopni wiecej

0

@Kgorecki2500 tak średnio bym powiedzial

0

@Cvzx no i ambasada już cie namierza po ip

0

https://x.com/Myszor1988/status/1813204535482908796
,,bohater" naszych czasów xD czekać tylko aż będzie dalej pisał swoje przemyślenia to go w końcu wywala z roboty i będzie żebranie na zrzutkach.Widac ewidetnie że nie wie jak działac w internecie,liczy pewnie tez na jakąś waleczke w freakach za którą dostanie śmieszne pieniądze.

1


Pierwsze zdjęcie rodzinne

1

@MesQueUnClub96 nie w tym sezonie,do końca nie jest to z jego winy bo cała Prema w sumie jest słaba w tym roku

1

@MesQueUnClub96 Hadjar,na pewno nie jest to Ollie

1

@TR3YWAY wcale bym się nie dziwił gdyby to był fake,screen zrobiony tak żeby nie było widać nazywy jej konta a taki napis zrobić to prosta sprawa

6

@MesQueUnClub96 wystarczy że pojedziesz na wyścig f1/f2 i go spotkasz,na pv wyślę numer konta za takie porady

2

@Worny inteligencja to nie grzeszą ale w sumie to nic nowego.Trzeba mieć na prawdę niska samoocenę jeżeli śpiewają takie przyśpiewki po wygraniu CA z którym Francja nie ma żadnych związku xD wielka szkoda ze przepchali to zwyciestwo to może niektórzy z tych średnich pilkarzykow by zeszli na ziemię bo zdecydowanie gdzieś odlecieli

0


Wcale się nie zdziwię jak to Lindblad wskoczy w miejsce Daniela zamiast Hadjara,oczywscie jezeli będzie wolne

3


Takie argumenty zawsze się docenia,jest najlepsza i uj

0

@vangoor spokojnie,Yamal z Nico wyjaśnia madryciakow w tym sezonie

0

Lubicie jak kobieta ma tatuaże czy może nie lubicie? Ja szczerze uwielbiam jak kobieta jest wytatuowana nawet jak ma ich bardzo dużo,najważniejsze żeby były ładnie zrobione a nie takie jakies budzetowe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

O której prezentacja tego żółwia? Będą go myć w plastikowej wannie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7


Kolejne zwyciestwo Tymka w Gb3.Mam nadzieję że znajdzie sponsorów żeby nie martwil się czy będzie dalej mógł się rozwijac

4

@Herato jeżeli o trofea chodzi to tak a jeżeli o styl to zdecydowanie nie.Hiszpania z tamtego okresu nie dałaby żadnych szans tej Argentynie

3


Ale czasów doczekaliśmy że fani Maxa i Lewisa doceniają tych obydwu kozakow po tym co się działo w 2021 xD

1

@takisobiektos ale piecze xD co niby gwizdal pod hiszpanow jak to francuzom nie dał żółtych kartek pod koniec 1 polowy

6


Niesamowita dlugowiecznosc Lewisa,przez tyle lat być na topie to jest wielka rzecz niezależnie jaki sport się uprawia

0

@4drian0 widać widać

2

@Popitek12 GOAT po wczorajszym zwyciestwie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?