MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TR3YWAY od papjeża polaka się nie dowiesz xD
1
@Kapitan hawk a skąd masz pewność że każdy argentyczyk z tej reprezentacji ma tylko drugie obywatelstwo a nie jest dzieckiem imigrantów z Europy?
2
Ale pięknie wyjaśnione xD
4
Szczerze chciałbym to zobaczyć,to mogłoby otworzyć nowy rozdział w sporcie jezeli np by coś wygrała z Anglikami
2
Takich podludzi to trzeba zamykać w pokojach bez klamek i okien
6
@Amidamaru Spoko,dziękujemy za analizę
0
@Nazio_87 jest elegancko,mogłoby być nawet z 5 stopni wiecej
0
@Kgorecki2500 tak średnio bym powiedzial
0
@Cvzx no i ambasada już cie namierza po ip
0
https://x.com/Myszor1988/status/1813204535482908796
,,bohater" naszych czasów xD czekać tylko aż będzie dalej pisał swoje przemyślenia to go w końcu wywala z roboty i będzie żebranie na zrzutkach.Widac ewidetnie że nie wie jak działac w internecie,liczy pewnie tez na jakąś waleczke w freakach za którą dostanie śmieszne pieniądze.
1
Pierwsze zdjęcie rodzinne
1
@MesQueUnClub96 nie w tym sezonie,do końca nie jest to z jego winy bo cała Prema w sumie jest słaba w tym roku
1
@MesQueUnClub96 Hadjar,na pewno nie jest to Ollie
1
@TR3YWAY wcale bym się nie dziwił gdyby to był fake,screen zrobiony tak żeby nie było widać nazywy jej konta a taki napis zrobić to prosta sprawa
6
@MesQueUnClub96 wystarczy że pojedziesz na wyścig f1/f2 i go spotkasz,na pv wyślę numer konta za takie porady
2
@Worny inteligencja to nie grzeszą ale w sumie to nic nowego.Trzeba mieć na prawdę niska samoocenę jeżeli śpiewają takie przyśpiewki po wygraniu CA z którym Francja nie ma żadnych związku xD wielka szkoda ze przepchali to zwyciestwo to może niektórzy z tych średnich pilkarzykow by zeszli na ziemię bo zdecydowanie gdzieś odlecieli
0
Wcale się nie zdziwię jak to Lindblad wskoczy w miejsce Daniela zamiast Hadjara,oczywscie jezeli będzie wolne
3
Takie argumenty zawsze się docenia,jest najlepsza i uj
0
@vangoor spokojnie,Yamal z Nico wyjaśnia madryciakow w tym sezonie
0
Lubicie jak kobieta ma tatuaże czy może nie lubicie? Ja szczerze uwielbiam jak kobieta jest wytatuowana nawet jak ma ich bardzo dużo,najważniejsze żeby były ładnie zrobione a nie takie jakies budzetowe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
O której prezentacja tego żółwia? Będą go myć w plastikowej wannie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Kolejne zwyciestwo Tymka w Gb3.Mam nadzieję że znajdzie sponsorów żeby nie martwil się czy będzie dalej mógł się rozwijac
4
@Herato jeżeli o trofea chodzi to tak a jeżeli o styl to zdecydowanie nie.Hiszpania z tamtego okresu nie dałaby żadnych szans tej Argentynie
3
Ale czasów doczekaliśmy że fani Maxa i Lewisa doceniają tych obydwu kozakow po tym co się działo w 2021 xD
1
@takisobiektos ale piecze xD co niby gwizdal pod hiszpanow jak to francuzom nie dał żółtych kartek pod koniec 1 polowy
6
Niesamowita dlugowiecznosc Lewisa,przez tyle lat być na topie to jest wielka rzecz niezależnie jaki sport się uprawia
0
@4drian0 widać widać
2
@Popitek12 GOAT po wczorajszym zwyciestwie