5

@Jakchcesz pod wiatr

2

@MesQueUnClub96 Przystojny to raczej już jednak do sfery uczuć mam przypisane. Jeśli chcę kogoś pochwalić platonicznie to mówię o wysportowanej sylwetce czy wyrzeźbionych mięśniach itp.

0

Czyżby rzucający tackami miał się mierzyć z Motorem w przyszłym sezonie?

2

@NeroTFP1 żeby tak zepsuć najlepszą pizzę - niewybaczalne

5

@PrzyszlyPrezydent opinia o golfie trójce

0

@Arden esport na pewno

2

@udarpawarotam i jeszcze te imprezy organizowane żeby poświętować że się albo dzieci na biało ubrali

2

@michaleu Better Caul Saul moim zdaniem nawet lepszy także polecam jak już BB będzie za tobą

0

Grecki choker znowu swoje

1

@barcelonaLM nie wiedziałem że jesteście na Ty z nalepką na kibel

0

@Barcasub nie znam chińskiego

2

@skubi99 wykiwać klawisza

0

w solidarnej polsce stwierdzili że nie chcą byc gorsi od mejzy i zrobili wyścig o to kto więcej ukradnie

0

@NeroTFP1 a Wisły Kraków za 2026

0

@Jakchcesz tęsknota za gorącymi?

1

@Kgorecki2500 u nas to zdaniem prawicy jest zdradą stanu

0

@Culer9002 jak flick okaże się flopem to naprędce stworzona ambasada niemiecka zamilknie

1

@MesQueUnClub96 zdecydowanie wisla

0

@bartekvisca dla własnego interesu to oni właśnie działają

0

@Kgorecki2500 najgorszy człowiek do cytowania

0

@Colon kogoś dobrego w końcu

4

@GeneralXavi #Xaviodgrudnia?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Duża zaletą Flicka jest to że nie jest legendą klubu także będzie go można zwolnić wtedy kiedy trzeba przynajmniej.

0

@Hosh to pewnie się zasmucił wieściami ze Słowacji

0

@tomek8756 nowy ulubiony prawicowy serwis znaleziony

0

Było czesia zostawić to może chociaż byłoby do kogo dzwonić a tak kulesza musi na własną rękę

0

Może po prostu zamieńmy trenera z żeńską drużyną

0

Skończyć z De Zerbim po przedłużeniu Xaviego - marzenie

0

@barejant poczekasz z czym? Z oburzeniem na wybór trenra, który jeszcze nie nastąpił?

1

Ale z tymi galami to dajcie spokój. Kto to widział...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?