MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Jakchcesz pod wiatr
2
@MesQueUnClub96 Przystojny to raczej już jednak do sfery uczuć mam przypisane. Jeśli chcę kogoś pochwalić platonicznie to mówię o wysportowanej sylwetce czy wyrzeźbionych mięśniach itp.
0
Czyżby rzucający tackami miał się mierzyć z Motorem w przyszłym sezonie?
2
@NeroTFP1 żeby tak zepsuć najlepszą pizzę - niewybaczalne
5
@PrzyszlyPrezydent opinia o golfie trójce
0
@Arden esport na pewno
2
@udarpawarotam i jeszcze te imprezy organizowane żeby poświętować że się albo dzieci na biało ubrali
2
@michaleu Better Caul Saul moim zdaniem nawet lepszy także polecam jak już BB będzie za tobą
0
Grecki choker znowu swoje
1
@barcelonaLM nie wiedziałem że jesteście na Ty z nalepką na kibel
0
@Barcasub nie znam chińskiego
2
@skubi99 wykiwać klawisza
0
w solidarnej polsce stwierdzili że nie chcą byc gorsi od mejzy i zrobili wyścig o to kto więcej ukradnie
0
@NeroTFP1 a Wisły Kraków za 2026
0
@Jakchcesz tęsknota za gorącymi?
1
@Kgorecki2500 u nas to zdaniem prawicy jest zdradą stanu
0
@Culer9002 jak flick okaże się flopem to naprędce stworzona ambasada niemiecka zamilknie
1
@MesQueUnClub96 zdecydowanie wisla
0
@bartekvisca dla własnego interesu to oni właśnie działają
0
@Kgorecki2500 najgorszy człowiek do cytowania
0
@Colon kogoś dobrego w końcu
4
@GeneralXavi #Xaviodgrudnia?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Duża zaletą Flicka jest to że nie jest legendą klubu także będzie go można zwolnić wtedy kiedy trzeba przynajmniej.
0
@Hosh to pewnie się zasmucił wieściami ze Słowacji
0
@tomek8756 nowy ulubiony prawicowy serwis znaleziony
0
Było czesia zostawić to może chociaż byłoby do kogo dzwonić a tak kulesza musi na własną rękę
0
Może po prostu zamieńmy trenera z żeńską drużyną
0
Skończyć z De Zerbim po przedłużeniu Xaviego - marzenie
0
@barejant poczekasz z czym? Z oburzeniem na wybór trenra, który jeszcze nie nastąpił?
1
Ale z tymi galami to dajcie spokój. Kto to widział...