1

@tristan87 Chciałbym i poznałem, poznałem kogoś. Ciągle do mnie wypisuje na jednej stronie internetowej. Mamy wspólne zainteresowania w tym parady równości.

1

@tristan87 przecież szedłem z tobą za rękę więc sam możesz ocenić już nie bądź taki wstydliwy kochanie

1

No z Orbanem to daleko Węgry nie znajdą. A jak tam ich reprezentacja na euro?

1

Ale co Flick fachowiec to nie mam pytań. Jednym ruchem uzdrowił reprezentację, wystarczyło że sobie poszedł.

0

"Co jakby Lewy tańczył z Hiszpankami?" Z Hiszpankami to nie wiem ale jakby się zabawiał z jedną Vanessą to najwyraźniej wszystko git zdaniem wielu użytkowników stąd xd

0

@Azi Nie jestem zbytnim fanem żuków, także na tapecie u mnie gwiazdy (K)popu.

0

@Azi A to już dawno. Emil Cioran najbardziej do mnie przemawia.

2

Dembele drugi raz w życiu coś dobrze powiedział (pierwszy to jak lahoza zjechał za co dostał czerwo)

1

@Peciak zdecydowanie świece, w tym drugim przypadku najwyżej polska by miała jednego mateckiego mniej

2

@Emhyr Doku drugie euro z rzędu jako odkrycie xdd

1

@Pawlak1992 1. aborcja
2. podboje miłosne @VegetaPolska
3. debata o lewym z @AlexDark00

0

@Mow_mi_Douglas chyba nadszedł ten piękny dzień gdy reakcjoniści uznają europejski za określenie pejoratywne

0

@lntrowertyk tinder

0

@DLFCB przedstawiciel mniejszości jest fanem ataków na mniejszości? Czy chodzi o to że nie w UK to git?

1

@Pawlak1992
mcdonald
hamburger
alkohol (chyba że słodycze z wstawką)
losowy film to Marvel ale wolę obejrzeć Mrocznego Rycerza 10 razy niż 10 filmów MCU
hbo max
władca pierścieni o wiele długości
dobre książki>dobre dramy rambli>złe książki>reszta rambli
twitter ale odkąd mam bana to prawie nie używam
bezwzględnie iOS, w relacji do cen Android
xbox

2

@Joe_Barbaro z Mane bo nie pije. Dwa piwa dla mnie.

10

@Popitek12 Maroko 0:1

2

@Zoker wygrana Polski w 2024

6

@FcPortoFan1999 szczególnie że grają u siebie

1

@barcowy1899 tylko pamięć u niego jakaś dziwnie wybiórcza

1

@FcPortoFan1999 chyba z 711 dni trzeba było na niego czekać by pokazał się publicznie

1

Salamon to poziom Rumaka zdecydowanie. Zalewski TOP

2

@tristan87 ciekawe czy jadczak będzie dzwonił

0

@BorzyKrzys w moim przypadku jest dokładnie odwrotnie ale rozumiem że swój strzał nie za bardzo miałeś na czym oprzeć

0

@FcPortoFan1999 nie byłbym taki pewien mimo że sam też nie jestem fanem jej urody

0

@BorzyKrzys tobie to się jakaś kobieta nie podoba? bo widzę po postach że gust bardzo szeroki

0

@Bobo25 zacząłem myśleć sam i w sumie to uważam że nie ma żadnych innych kontynentów niż Europa bo nigdy ich nie widziałem, to pewnie wymysł mediów

0

@Xirrus sam to pewnie nie miałbym żadnych nadzieji ale konserwatyści rysują co chwila piękną przyszłość pod rządami Traskowskiego jako dominacją LGBT, migrantów i ekologów nad Polską także ciężko nie dać się porwać tak wspaniałej wizji

2

@Aragorn33 oczywiście że KO powinno działać lepiej ale no jednak ciężko naprawiać istotne rzeczy z dudełem na stanowisku natomiast jak za rok z libkowym prezydentem też nic nie pójdzie do przodu to będzie dla mnie ostateczna weryfikacja dla rządu

2

@Barcasub ja tam wole biegi po setkę niż na setkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?