MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 Chciałbym i poznałem, poznałem kogoś. Ciągle do mnie wypisuje na jednej stronie internetowej. Mamy wspólne zainteresowania w tym parady równości.
1
@tristan87 przecież szedłem z tobą za rękę więc sam możesz ocenić już nie bądź taki wstydliwy kochanie
1
No z Orbanem to daleko Węgry nie znajdą. A jak tam ich reprezentacja na euro?
1
Ale co Flick fachowiec to nie mam pytań. Jednym ruchem uzdrowił reprezentację, wystarczyło że sobie poszedł.
0
"Co jakby Lewy tańczył z Hiszpankami?" Z Hiszpankami to nie wiem ale jakby się zabawiał z jedną Vanessą to najwyraźniej wszystko git zdaniem wielu użytkowników stąd xd
0
@Azi Nie jestem zbytnim fanem żuków, także na tapecie u mnie gwiazdy (K)popu.
0
@Azi A to już dawno. Emil Cioran najbardziej do mnie przemawia.
2
Dembele drugi raz w życiu coś dobrze powiedział (pierwszy to jak lahoza zjechał za co dostał czerwo)
1
@Peciak zdecydowanie świece, w tym drugim przypadku najwyżej polska by miała jednego mateckiego mniej
2
@Emhyr Doku drugie euro z rzędu jako odkrycie xdd
1
@Pawlak1992 1. aborcja
2. podboje miłosne @VegetaPolska
3. debata o lewym z @AlexDark00
0
@Mow_mi_Douglas chyba nadszedł ten piękny dzień gdy reakcjoniści uznają europejski za określenie pejoratywne
0
@lntrowertyk tinder
0
@DLFCB przedstawiciel mniejszości jest fanem ataków na mniejszości? Czy chodzi o to że nie w UK to git?
1
@Pawlak1992
mcdonald
hamburger
alkohol (chyba że słodycze z wstawką)
losowy film to Marvel ale wolę obejrzeć Mrocznego Rycerza 10 razy niż 10 filmów MCU
hbo max
władca pierścieni o wiele długości
dobre książki>dobre dramy rambli>złe książki>reszta rambli
twitter ale odkąd mam bana to prawie nie używam
bezwzględnie iOS, w relacji do cen Android
xbox
2
@Joe_Barbaro z Mane bo nie pije. Dwa piwa dla mnie.
10
@Popitek12 Maroko 0:1
2
@Zoker wygrana Polski w 2024
6
@FcPortoFan1999 szczególnie że grają u siebie
1
@barcowy1899 tylko pamięć u niego jakaś dziwnie wybiórcza
1
@FcPortoFan1999 chyba z 711 dni trzeba było na niego czekać by pokazał się publicznie
1
Salamon to poziom Rumaka zdecydowanie. Zalewski TOP
2
@tristan87 ciekawe czy jadczak będzie dzwonił
0
@BorzyKrzys w moim przypadku jest dokładnie odwrotnie ale rozumiem że swój strzał nie za bardzo miałeś na czym oprzeć
0
@FcPortoFan1999 nie byłbym taki pewien mimo że sam też nie jestem fanem jej urody
0
@BorzyKrzys tobie to się jakaś kobieta nie podoba? bo widzę po postach że gust bardzo szeroki
0
@Bobo25 zacząłem myśleć sam i w sumie to uważam że nie ma żadnych innych kontynentów niż Europa bo nigdy ich nie widziałem, to pewnie wymysł mediów
0
@Xirrus sam to pewnie nie miałbym żadnych nadzieji ale konserwatyści rysują co chwila piękną przyszłość pod rządami Traskowskiego jako dominacją LGBT, migrantów i ekologów nad Polską także ciężko nie dać się porwać tak wspaniałej wizji
2
@Aragorn33 oczywiście że KO powinno działać lepiej ale no jednak ciężko naprawiać istotne rzeczy z dudełem na stanowisku natomiast jak za rok z libkowym prezydentem też nic nie pójdzie do przodu to będzie dla mnie ostateczna weryfikacja dla rządu
2
@Barcasub ja tam wole biegi po setkę niż na setkę