MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@tomek8756 "zrezygnował to zrezygnował, na c*uj drążyć temat, pora na uśmiechanie się"
3
Czyli Covid wyrzucił z wyścigu i Trumpa i Bidena. Większa skuteczność niż u tego strzelca
0
@Ryoumen i co to zmienia tamte wyniki?
0
@Herato oni mają dużo gorzej, istnieje wiele historycznych i systemowych barier dla zmiany
1
@FCB_dimiC a program jakiś?
0
@Popitek12 no śmieszy jest
4
@Arden odpowiedzialna za szereg represji ze strony policji także ideowo jedna z gorszych, co do szans to w 2020 w prawyborach poszło jej fatalnie więc nie wróżę sukcesu
2
@Yamal_Williams generalnie nie jestem fanem akceleracjonizmu ale jest to jakaś droga
2
@madl1l3nho co? Xddddddddd
1
No to jeszcze Kamala i pewnie z dziesięciu z top establishmentu partii i może się uda z jakimś Lewicowcem z krwi i kości
0
@Ryoumen ale wiesz że trump przegrał głosowanie powszechne w 2016?
1
@GeneralXavi polecam jednak prawdziwych ekspertów, ja na przykład odświeżam co chwila twittera Marcina Najmana
0
@RosjaninBut POzdrawiam wszystkich fanów reakcji carvahala wobec Pana Premiera Hiszpanii
2
@Kgorecki2500 ja bym skoczył albo bardzo daleko w przeszłość (do tej pierwszej rasy Rakata np) albo w przyszłość wymyślając coś zupełnie świeżego z bardzo delikatnym powiązaniem z tym co było dotychczas
0
@RosjaninBut Powiedzieć o psie że umarł to im nie przejdzie ale zwyzywać drugiego człowieka to już jak najbardziej. Trochę konsekwencji we własnych poglądach by się przydało.
1
@BorzyKrzys podstawy cywilizacji Zachodu - demokracja, praworządność i niesłuchanie disco polo xd
2
@AlexDark00 może by lewego wzięli oni lubią emerytów
5
@TR3YWAY zawistni to są ci co takie "informacje" śledzą
3
@Xaviball Oczywiście że tak. A jak chcesz mieć autostrady w kraju to idź po łopatę i do roboty.
0
@Katalończyk 99 tu już wchodzimy w głębsze tematy ale osobiście uważam że demokracja jest najlepszym ustrojem jaki wymyśliliśmy jako ludzkość pomimo tego że oczywiście wybory polityczne tak jak każde inne życiowe nie są podejmowane racjonalnie (i nigdy nie będą dopóki istnieje forma fizyczna człowieka). A skoro tak to ca za różnica czy do wyboru np. ziobro przekonał cię twój przyjaciel, piosenka Stonesów, Mbappe, jeden mem widziany na instagramie, profesor doktor habilitowany UJ, kolory Solidarnej Polski czy jesienna aura. Jesteśmy podatni na działania miliardów czynników zatem powinna istnieć niemal powszechna swoboda w aspekcie ich propagowania.
0
@4drian0 Robi sobie donald kampanię mocno na tym. Dlatego jak już chcesz robić zamach to musisz trafić by osiągnąć swoje cele.
1
@insp1re przecież nawet u mężczyzn (i innych sportach) to tak nie działa. Premier league mimo przegrywania regularnie z Hiszpanami dostaje więcej podobnie np. w sportach walki niezależnie od wyniku więcej kasy zgarnia bardziej medialna postać.
0
@Katalończyk 99 o głosowaniu nic nie wspomniałem a co do reszty twojej odpowiedzi to ja jednak inaczej odczytałem (i nie tylko ja patrząc na twittera) ten postowany wszędzie fragment, może jakiś kontekst został z niego wyjęty ale i tak nawet przechodząc do zarzutu o wiece wyborczej to jednak wychodzi że i tak nie mogą się nigdy odzywać albo raz w roku jak ich popularność jest najmniejsza i nie towarzyszy im żadne istotne wydarzenie.
0
Co do tej wypowiedzi Szczęsnego to jednak nie bardzo ma ona jakikolwiek sens. Jeśli dotyczyłaby praktycznie każdego innego tematu to od razu pojawia się dużo więcej argumentów (czy słusznych to już zależy od indywidualnych przekonań) np. o historii powinni wypowiadać się historycy itp. Ale w przypadku polityki jako rzeczy publicznej podobne zarzuty tracą sens, bo kto miałby tutaj stanowić ekspertów którzy występują w innych dziedzinach - Politolodzy? Politycy? Dziennikarze polityczni?
0
@Yamal_Williams nie byłbym taki pewien, taki macron np mógłby być lepszy (nie będąc już prezydentem oczywiście)
3
@Deviler jak masz nieograniczony budżet to Mercedes
0
Szkoda że ją wybrali. Obecnie przydałaby się za sterami jednak osoba lewicowa z prawdziwego zdarzenia.
1
@Kgorecki2500 rozumiem że miller to sobie uświadomił po pobycie w PZPR. Bo wtedy jakoś cicho był na temat gloryfikacji ludobójców przez państwo polskie...
0
@RosjaninBut tak to już jest z amatorką
1
@Tasde ogólnie polecam lepszą literaturę