0

@Kz1234 bez przesady, w samym City jest z pięciu lepszych

6

@Kapitan hawk niestety ci najbardziej zainteresowani słuchają językoznawców tylko jak ci w prywatnych opiniach uważają że umieranie psa należy nazywać "zdychaniem"

1

@LubiePiwo kolega z Wrocławia czy Kielc?

0

@Patrykl145 nie no ta wizyta magika z przebiciem ręki mu wyszła, także jakby powtarzał tylko tę akcję to będzie co oglądać

2

@Kgorecki2500 faszyści we Włoszech, faszyści w Niemczech, dobrze że Shinzo Abe już nie żyje bo byłby "klasyczny" hat trick

3

I teraz przejście z Maszyny Flicka na Maszynę Probierza to będzie jak zderzenie ze ścianą.

1

1

@zygzakmaklini Raphinia nie 6? @Danny Gaucho

2

Trzeba przyznać ładnie to Casado poustawiał

0

No nad strzałami trzeba jeszcze popracować.

0

Jak już teraz pressing tak wygląda to co dopiero jak wróci Gavinho do grania.

14

A jakieś statystyki? Porównania okresowe? Co to ma być za artykuł.

0

@sen nie jestem fanem ekstraklasy ale osobiście odpalam byle jaki mecz piłkarski na profesjonalnym poziomie i bawię się lepiej niż na najważniejszym meczu w prawie każdym innym sporcie

1

@JBgomeS nienawiść w odniesieniu do sportu to zbyt mocne słowo dla mnie

0

@sen muzyka zdecydowanie, szczególnie w najgorszych sytuacjach

0

@sen atletico super klub, nikt nam nie kazał kupować Griezzmanna

2

Zheng to chyba obecnie najlepsza do oglądania tenisistka.

0

@Marian_Pazdzioch Luis Enrique

0

Sinner co taki rozbudzony jakby się czymś nasmarował...

2

Przy takim wzroku liniowych dzięki ci panie za var

0

Patrząc na to co się dzieje na tym boisku to chyba trzeba kupić nie jednego obrońcę a trzech

1

Olmo nie ma co oszczędzać, gorszy od Mbappe w debiucie nie będzie

0

@tomek8756 z orbity ziemskiej żadnych granic nie widać więc po co sobie je stawiać w tak istotnej kwestii jak wybór życiowej partnerki

2

@Szakalaka12369 Dokładnie strata za cały rok to wina tuska ale jak inflacja spadła od razu po przejęciu władzy to żadna zasługa tuska. Jak ja zazdroszczę takiego czarno białego myślenia.

0

@Arden gdyby inteligencja miała blokować kandydowanie to dużo więcej osób trzeba by skreślić w tym samego Trumpa

0

@Zoker tak. .

2

@Deltta nie wchodzę w gorące jak post jest autorstwa dodiego albo alexa

0

@Midast xd. .

1

@aspr1me Ćwiąkała jest słabym komentatorem ale Święcicki beznadziejnym "ekspertem"

1

@Joe_Barbaro Pedri, Yamal, Kounde - Top
Cubarsi, Ferran, Inigo - Flop

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?