MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kz1234 bez przesady, w samym City jest z pięciu lepszych
6
@Kapitan hawk niestety ci najbardziej zainteresowani słuchają językoznawców tylko jak ci w prywatnych opiniach uważają że umieranie psa należy nazywać "zdychaniem"
1
@LubiePiwo kolega z Wrocławia czy Kielc?
0
@Patrykl145 nie no ta wizyta magika z przebiciem ręki mu wyszła, także jakby powtarzał tylko tę akcję to będzie co oglądać
2
@Kgorecki2500 faszyści we Włoszech, faszyści w Niemczech, dobrze że Shinzo Abe już nie żyje bo byłby "klasyczny" hat trick
3
I teraz przejście z Maszyny Flicka na Maszynę Probierza to będzie jak zderzenie ze ścianą.
1
@Marian_Pazdzioch nie
1
@zygzakmaklini Raphinia nie 6? @Danny Gaucho
2
Trzeba przyznać ładnie to Casado poustawiał
0
No nad strzałami trzeba jeszcze popracować.
0
Jak już teraz pressing tak wygląda to co dopiero jak wróci Gavinho do grania.
14
A jakieś statystyki? Porównania okresowe? Co to ma być za artykuł.
0
@sen nie jestem fanem ekstraklasy ale osobiście odpalam byle jaki mecz piłkarski na profesjonalnym poziomie i bawię się lepiej niż na najważniejszym meczu w prawie każdym innym sporcie
1
@JBgomeS nienawiść w odniesieniu do sportu to zbyt mocne słowo dla mnie
0
@sen muzyka zdecydowanie, szczególnie w najgorszych sytuacjach
0
@sen atletico super klub, nikt nam nie kazał kupować Griezzmanna
2
Zheng to chyba obecnie najlepsza do oglądania tenisistka.
0
@Marian_Pazdzioch Luis Enrique
0
Sinner co taki rozbudzony jakby się czymś nasmarował...
2
Przy takim wzroku liniowych dzięki ci panie za var
0
Patrząc na to co się dzieje na tym boisku to chyba trzeba kupić nie jednego obrońcę a trzech
1
Olmo nie ma co oszczędzać, gorszy od Mbappe w debiucie nie będzie
0
@tomek8756 z orbity ziemskiej żadnych granic nie widać więc po co sobie je stawiać w tak istotnej kwestii jak wybór życiowej partnerki
2
@Szakalaka12369 Dokładnie strata za cały rok to wina tuska ale jak inflacja spadła od razu po przejęciu władzy to żadna zasługa tuska. Jak ja zazdroszczę takiego czarno białego myślenia.
0
@Arden gdyby inteligencja miała blokować kandydowanie to dużo więcej osób trzeba by skreślić w tym samego Trumpa
0
@Zoker tak. .
2
@Deltta nie wchodzę w gorące jak post jest autorstwa dodiego albo alexa
0
@Midast xd. .
1
@aspr1me Ćwiąkała jest słabym komentatorem ale Święcicki beznadziejnym "ekspertem"
1
@Joe_Barbaro Pedri, Yamal, Kounde - Top
Cubarsi, Ferran, Inigo - Flop