MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@galix22 co ma jedno do drugiego? Ten magister był z filologii hiszpańskiej?
5
Już ten faul Baeny był pomarańczowy ale ten z końcówki to bez jaj że coś innego niż czerwona.
0
Pan Flick i jego mafia wiadomo co
9
Wojciech Szczęsny| Welcome to Barcelona | Saves & Skills | Danza kuduro remix
8
Trochę was za dużo, więc bez oznaczania pozdrawiam tych co mówili że powinien Mareczek wylecieć ze składu.
0
@daniel32778 Neto szczególnie solidny był
1
Wielkość Rodriego najłatwiej docenić jak go nie ma na boisku.
0
Czyżby koniec sezonu dla zdobywcy złotej piłki?
0
@Edoss piłkę podtyka bo nawet z monaco miał kontakty z nią, pytanie czy poprawi wreszcie wykończenie
0
Potężny Norweg znowu tylko z ogórkami...
1
@Pnog37 rabini znów niezdecydowani
12
@Luciano99 z dziewczyną @VegetaPolska bo lubie samotne wieczory
13
Powinna istnieć opcja tutaj wyciszenia wszystkich postów oponiarzy podczas weekendu z f1
0
@Luciano99 prezes loczek chyba lubi takich, od razu się Sa Pinto przypomina
5
@NorbiTBOB 25 lat albo 100 zł grzywny
4
@Popitek12 chcesz powiedzieć że to był ten jeden raz gdzie nie byłeś chętny do zgłaszania?
1
@tbas A co ma jechać publicznie po nim? Poza tym pochwalił go za zaangażowanie itp. a wskazał że w zachowaniu pod bramką rywali to trzeba jeszcze nad nim pracować.
0
@DiSBlaDE Nie zrozumiałeś. Tamta bakteria nie jest oparta na arsenie, a na fosforze jak cała reszta życia na Ziemi.
1
@TheNekro94 warto też napisać że to drugie też zostało później w kolejnych badaniach udowodnione jako nieprawdziwe @DiSBlaDE
0
@ViscaelBarca2007 Myślę że nie masz racji. Pamiętamy najlepiej tych najlepszych i tyle. Sam pamiętam chociażby dymy w united z van der sarem, którego większość teraz pewnie nazywa bez wad.
0
@SadeckiKocur @jowita na dietetyka klubowego
0
@DonCarletto nie no tego to nie
1
@BulaKG kiedyś to były problemy
0
@Mily-95 Polecam zacząć czytać książki w takim razie albo uważanie słuchać nauczycielki na polskim. POzdrawiam
0
@Hindus xd........
1
#Flickdogrudnia
0
@norbi77 no tak ale co kręcenie się z piłką i złe decyzje Raphini mają wspólnego z grą w 9
0
Co on tu gotuje z tymi zmianami???
1
@zeko0 nie no Xavi też już by miał czerwoną
1
@Jakchcesz Cubarsi dobrze wyglądał ale to on się chyba obciął przy 1-2