0

@galix22 co ma jedno do drugiego? Ten magister był z filologii hiszpańskiej?

5

Już ten faul Baeny był pomarańczowy ale ten z końcówki to bez jaj że coś innego niż czerwona.

0

Pan Flick i jego mafia wiadomo co

9

Wojciech Szczęsny| Welcome to Barcelona | Saves & Skills | Danza kuduro remix

8

Trochę was za dużo, więc bez oznaczania pozdrawiam tych co mówili że powinien Mareczek wylecieć ze składu.

0

@daniel32778 Neto szczególnie solidny był

1

Wielkość Rodriego najłatwiej docenić jak go nie ma na boisku.

0

Czyżby koniec sezonu dla zdobywcy złotej piłki?

0

@Edoss piłkę podtyka bo nawet z monaco miał kontakty z nią, pytanie czy poprawi wreszcie wykończenie

0

Potężny Norweg znowu tylko z ogórkami...

1

@Pnog37 rabini znów niezdecydowani

12

@Luciano99 z dziewczyną @VegetaPolska bo lubie samotne wieczory

13

Powinna istnieć opcja tutaj wyciszenia wszystkich postów oponiarzy podczas weekendu z f1

0

@Luciano99 prezes loczek chyba lubi takich, od razu się Sa Pinto przypomina

5

@NorbiTBOB 25 lat albo 100 zł grzywny

4

@Popitek12 chcesz powiedzieć że to był ten jeden raz gdzie nie byłeś chętny do zgłaszania?

1

@tbas A co ma jechać publicznie po nim? Poza tym pochwalił go za zaangażowanie itp. a wskazał że w zachowaniu pod bramką rywali to trzeba jeszcze nad nim pracować.

0

@DiSBlaDE Nie zrozumiałeś. Tamta bakteria nie jest oparta na arsenie, a na fosforze jak cała reszta życia na Ziemi.

1

@TheNekro94 warto też napisać że to drugie też zostało później w kolejnych badaniach udowodnione jako nieprawdziwe @DiSBlaDE

0

@ViscaelBarca2007 Myślę że nie masz racji. Pamiętamy najlepiej tych najlepszych i tyle. Sam pamiętam chociażby dymy w united z van der sarem, którego większość teraz pewnie nazywa bez wad.

0

@SadeckiKocur @jowita na dietetyka klubowego

0

@DonCarletto nie no tego to nie

1

@BulaKG kiedyś to były problemy

0

@Mily-95 Polecam zacząć czytać książki w takim razie albo uważanie słuchać nauczycielki na polskim. POzdrawiam

0

@Hindus xd........

1

#Flickdogrudnia

0

@norbi77 no tak ale co kręcenie się z piłką i złe decyzje Raphini mają wspólnego z grą w 9

0

Co on tu gotuje z tymi zmianami???

1

@zeko0 nie no Xavi też już by miał czerwoną

1

@Jakchcesz Cubarsi dobrze wyglądał ale to on się chyba obciął przy 1-2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?