0

Ale jakby Flick z De Jonga zrobił piłkarza to trzeba zadzwonić do Xaviego i Koemana i zwolnić ich jeszcze raz

3

@barcelonaLM szkoda że scenariusz nie ma sensu

0

@Sulimo Steve go wiózł autem ale znów się z Denzelem naćpali

0

Jakieś derby Warszawy ładnie by siadły tak w ćwierćfinale np., tylko czy legia da radę tak daleko zajść

0

@Kondziubarca "Białych talentów" to przesada, ale na pewno by poleciał coś że ci naturalizowani ciemnoskórzy nie mają dyscypliny itp.

1

Nie rozumiem tego oburzenia niektórych ludzi. Urodzenie i wychowanie w kraju, więc czemu mieliby nie grać dla Francji

0

@Sulimo pizza hawajska najlepsza
Sernik bez rodzynek to nie sernik
Disco polo to muzyka, generalnie nie za dobra ale muzyka

0

@Marian_Pazdzioch Czy to takie dziwne? Jakby Mbappe był Polakiem to ja nadal bym zazdrościł

1

@Kgorecki2500 tylko czekać na konferencję Ver-attiego który ogłosi nową umowę na terroryzm z Iranem

0

@Arden prawdopodobnie nic

0

@messi33 modric

1

@betonito a ono w ogóle jest duże?

5

United upokorzone, remis w derbach, niedziela nadrobiła.

0

I cyk wyłączone. Szkoda czasu na coś takiego

1

Ziobro zaskoczenia

3

Pierwsze 45 wyglądało jakby w solidarności z nami obie ekipy też wystawiły składy B

1

@Pawlak1992 przytoczyć fake cytat o niegraniu przeciwko Messiemu apropos gry z goatem

0

Narzekając na lata z Xavim warto się pocieszyć że jednak nie wzięliśmy Ten Haga

1

Chory człowiek ten Pogacar. Byleby tylko się Sinnerem nie okazał.

0

Lewy by tego nie strzelił

14

Gramy jak za Koemana tylko Messi ma 17 lat xd

0

Ale tak słabego sędziego w la liga to nie widziałem od tak ze dwóch dni

2

No jeszcze z dwóch Pedrich i jakoś to będzie wyglądać xd

1

@Herato w 14/15 chyba tak zaczęliśmy mi się kojarzy

1

@AssisMoreira grób obok grobu, a co dopiero jak się na cmentarz wejdzie

0

@emeu Arteta. .

0

Pod słabym trenerem to i Gundo słaby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tbas to jest też na pewno kwestia elektoratu. Zero głosów od starszych pokoleń a kto z młodych ma czas na takie rzeczy.

1

@MesQueUnClub96 To wszystko jest dużo bardziej skomplikowane i podział lewica-konserwatyzm jest mocno nieprecyzyjny. Natomiast badania pokazują, że generalnie młodsze pokolenia są bardziej liberalne w sprawach społecznych niż te wcześniejsze, ale u mężczyzn (a raczej chłopców bo o takim wieku mówimy) występuje odbicie tej tendencji np. w USA płeć męska pokolenia Z jest mniej liberalna niż ta Millenialsów.

3

Emiliano "Dibu" Martinez nie zrobił nic złego. A poza tym ten kamerzysta na to zasłużył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?