MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jakby Flick z De Jonga zrobił piłkarza to trzeba zadzwonić do Xaviego i Koemana i zwolnić ich jeszcze raz
3
@barcelonaLM szkoda że scenariusz nie ma sensu
0
@Sulimo Steve go wiózł autem ale znów się z Denzelem naćpali
0
Jakieś derby Warszawy ładnie by siadły tak w ćwierćfinale np., tylko czy legia da radę tak daleko zajść
0
@Kondziubarca "Białych talentów" to przesada, ale na pewno by poleciał coś że ci naturalizowani ciemnoskórzy nie mają dyscypliny itp.
1
Nie rozumiem tego oburzenia niektórych ludzi. Urodzenie i wychowanie w kraju, więc czemu mieliby nie grać dla Francji
0
@Sulimo pizza hawajska najlepsza
Sernik bez rodzynek to nie sernik
Disco polo to muzyka, generalnie nie za dobra ale muzyka
0
@Marian_Pazdzioch Czy to takie dziwne? Jakby Mbappe był Polakiem to ja nadal bym zazdrościł
1
@Kgorecki2500 tylko czekać na konferencję Ver-attiego który ogłosi nową umowę na terroryzm z Iranem
0
@Arden prawdopodobnie nic
0
@messi33 modric
1
@betonito a ono w ogóle jest duże?
5
United upokorzone, remis w derbach, niedziela nadrobiła.
0
I cyk wyłączone. Szkoda czasu na coś takiego
1
Ziobro zaskoczenia
3
Pierwsze 45 wyglądało jakby w solidarności z nami obie ekipy też wystawiły składy B
1
@Pawlak1992 przytoczyć fake cytat o niegraniu przeciwko Messiemu apropos gry z goatem
0
Narzekając na lata z Xavim warto się pocieszyć że jednak nie wzięliśmy Ten Haga
1
Chory człowiek ten Pogacar. Byleby tylko się Sinnerem nie okazał.
0
Lewy by tego nie strzelił
14
Gramy jak za Koemana tylko Messi ma 17 lat xd
0
Ale tak słabego sędziego w la liga to nie widziałem od tak ze dwóch dni
2
No jeszcze z dwóch Pedrich i jakoś to będzie wyglądać xd
1
@Herato w 14/15 chyba tak zaczęliśmy mi się kojarzy
1
@AssisMoreira grób obok grobu, a co dopiero jak się na cmentarz wejdzie
0
@emeu Arteta. .
0
Pod słabym trenerem to i Gundo słaby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tbas to jest też na pewno kwestia elektoratu. Zero głosów od starszych pokoleń a kto z młodych ma czas na takie rzeczy.
1
@MesQueUnClub96 To wszystko jest dużo bardziej skomplikowane i podział lewica-konserwatyzm jest mocno nieprecyzyjny. Natomiast badania pokazują, że generalnie młodsze pokolenia są bardziej liberalne w sprawach społecznych niż te wcześniejsze, ale u mężczyzn (a raczej chłopców bo o takim wieku mówimy) występuje odbicie tej tendencji np. w USA płeć męska pokolenia Z jest mniej liberalna niż ta Millenialsów.
3
Emiliano "Dibu" Martinez nie zrobił nic złego. A poza tym ten kamerzysta na to zasłużył ( ͡° ͜ʖ ͡°)