MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AduŚ07 zaprezentować to można różne rzeczy np. Cybertrucka który się do niczego nie nadaje (może poza rozjeżdżaniem dzieci)
0
Na poziomie reprezentacji to już jesteśmy naprawdę blisko obecnie braku słabych drużyn w Europie.
No chyba że Polska
2
@Kondziubarca akurat truchtanie na narodowym to klasyk dla naszych więc się wpasował
0
@Uukasz_93 i skończy się z kiwiorem na LO i wyjdzie na to samo
0
I tylko pomyśleć gdzie by była nasza kadra gdyby nie Flamengo...
1
Jak pechowo trafią to ta ekipa Martineza nie wychodzi z grupy na mundialu
3
Ale mimo wszystko imponuje jak łatwo można wjeżdżać w pole karne Portugalii. To tylko pokazuje jak skrzydła przycina kadrze Deschamp że oni takie byle co z nimi grali (poza Dembele który akurat wtedy odpalił)
0
@tbas coco akurat zawsze ma dużo podwójnych na us zrobiła 20 w jednym
1
@AduŚ07 autonomiczne taxi póki co mają tragiczny rekord
5
Ciekawe czy w Holandii też Koeman narzeka na kadrę
0
@Faro przed kontuzją Gavi
2
@Marian_Pazdzioch na pewno nie w*rszawa
0
@BenyBlade może rafa goat lepszy stadion zbuduje
1
@okiemtypera_lucaxx95 cóż powiedziałbym żebyś wrócił do typowania, ale wszyscy wiemy jak to szło...
8
Z jednej strony fajnie że anglia przegrała, ale z drugiej zajebiście
0
Ale by siadł taki Di Marco za Balde na lewej
1
@Prorokk to niezła ta legendarna wolność słowa
4
@Kapitan hawk on by rozpędził wszystkie woke wiatry
1
@Popitek12 u mnie działa
0
@Kondziubarca już widzę te tłumy żeby podglądać geniusz łysego
5
Jaki kraj taki Tomaszewski
0
@Rastafarnianin Lewy potwór ale te statystyki świadczą raczej o czymś odwrotnym niż "żartuje" święcicki
1
@wpwelement tak obserwując wczoraj i dziś forum "julka" nie jest na liście słów zakazanych a "fajnopolak" jest?
1
@NeroTFP1 z tym Syzyfem to akurat nie wiem czy tak źle
0
@Arden w obecnej sytuacji na rynku (czytaj obecności arabii i reszty azji oraz mls) raczej nikt, bo czemu odchodząc od nas jeszcze sobie nie dorobić
1
@joloskyy od razu mi się przypomniało jak mówili że CR7 jest pierwszym z 50 golami w Serie a, premier league i la liga xd
4
@Ojciec5tkidzieci gdzie by była Polska bez matematycznych szans
0
@marcin62 @Moderacja i jak tam ankiety społeczności?
0
@Pawlak1992 nie włączenie goal line w meczu Aston Villi
2
@Kondziubarca żółci tysiąc