0

@AduŚ07 zaprezentować to można różne rzeczy np. Cybertrucka który się do niczego nie nadaje (może poza rozjeżdżaniem dzieci)

0

Na poziomie reprezentacji to już jesteśmy naprawdę blisko obecnie braku słabych drużyn w Europie.

No chyba że Polska

2

@Kondziubarca akurat truchtanie na narodowym to klasyk dla naszych więc się wpasował

0

@Uukasz_93 i skończy się z kiwiorem na LO i wyjdzie na to samo

0

I tylko pomyśleć gdzie by była nasza kadra gdyby nie Flamengo...

1

Jak pechowo trafią to ta ekipa Martineza nie wychodzi z grupy na mundialu

3

Ale mimo wszystko imponuje jak łatwo można wjeżdżać w pole karne Portugalii. To tylko pokazuje jak skrzydła przycina kadrze Deschamp że oni takie byle co z nimi grali (poza Dembele który akurat wtedy odpalił)

0

@tbas coco akurat zawsze ma dużo podwójnych na us zrobiła 20 w jednym

1

@AduŚ07 autonomiczne taxi póki co mają tragiczny rekord

5

Ciekawe czy w Holandii też Koeman narzeka na kadrę

0

@Faro przed kontuzją Gavi

2

@Marian_Pazdzioch na pewno nie w*rszawa

0

@BenyBlade może rafa goat lepszy stadion zbuduje

1

@okiemtypera_lucaxx95 cóż powiedziałbym żebyś wrócił do typowania, ale wszyscy wiemy jak to szło...

8

Z jednej strony fajnie że anglia przegrała, ale z drugiej zajebiście

0

Ale by siadł taki Di Marco za Balde na lewej

1

@Prorokk to niezła ta legendarna wolność słowa

4

@Kapitan hawk on by rozpędził wszystkie woke wiatry

1

@Popitek12 u mnie działa

0

@Kondziubarca już widzę te tłumy żeby podglądać geniusz łysego

5

Jaki kraj taki Tomaszewski

0

@Rastafarnianin Lewy potwór ale te statystyki świadczą raczej o czymś odwrotnym niż "żartuje" święcicki

1

@wpwelement tak obserwując wczoraj i dziś forum "julka" nie jest na liście słów zakazanych a "fajnopolak" jest?

1

@NeroTFP1 z tym Syzyfem to akurat nie wiem czy tak źle

0

@Arden w obecnej sytuacji na rynku (czytaj obecności arabii i reszty azji oraz mls) raczej nikt, bo czemu odchodząc od nas jeszcze sobie nie dorobić

1

@joloskyy od razu mi się przypomniało jak mówili że CR7 jest pierwszym z 50 golami w Serie a, premier league i la liga xd

4

@Ojciec5tkidzieci gdzie by była Polska bez matematycznych szans

0

@marcin62 @Moderacja i jak tam ankiety społeczności?

0

@Pawlak1992 nie włączenie goal line w meczu Aston Villi

2

@Kondziubarca żółci tysiąc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?