1

@La Pulgaa raczej skończył się Dovbyk i Saviniho

3

@CLS63AMG Przecież trumpa nie poparł nawet jego wiceprezydent.

5

@Gieswu a to nie. Ja miałem polecić najdroższy i do niczego.

0

@AnsuLamine Nie do końca bo jest jeszcze kwestia Słońca walącego w monitor komputera.

2

@Miszak W takim razie wybaczam, może jak awansujesz do drugiej to będzie ci szło lepiej. POzdrawiam.

2

@Miszak ale obrażania Coco to się u ciebie nie spodziewałem

0

Trzeba przyznać, że Iga miała szczęście z losowaniem. Duża różnica poziomu obu grup.

0

@MesQueUnClub96 No tak jak ułożę statystyki pod tezę to wychodzi mi, że moja teza jest prawdziwa.

1

@Comentateiro Akurat, że mogą go wybrać to mi odpowiada - opcja skrajnej demokracji. Co innego ci co na niego głosują, no ale o inteligencji Amerykanów też nie mam dobrego zdania.

3

@MesQueUnClub96 na co im udane skoki pressingowe jak mają niecelne strzały

0

@Culer9002 Niestety nie może wygrać. Wprawdzie w USA można dopisywać kandydatów, ale wybranym można być tylko jako urodzony na terytorium USA .

2

@Deviler to jest mocno skomplikowane teoretycznie przy dużej przewadze (której nikt nie przewiduje) lub bardzo sprawnym liczeniu - jeszcze w nocy polskiego czasu, ale dużo bardziej prawdopodobne jest odłożenie wyników wstępnych do pory dziennej a nawet jeszcze dłużej jeśli różnice będą niewielkie.

0

@Barcanajlepszyteam Porównaj sobie traktowanie przeciwników. Polecam np. Watergate

1

@Schoogs piłkarz który przychodząc do najlepszych klubów na świecie (czytaj np. tych zakładających Superligę) wchodzi do pierwszego składu

2

@Wasacz_ takie 60-40 Iga znając ich bilans i problemy z serwisem coco w ważnych meczach

0

@Matheu12 kiedy niby polityka była kulturalna?

1

@Criss18Barca masz rację co do interesu, ale to czyni kamale faworytką, bo trump szkodzi przemysłowi mówiąc, że wojnę zakończy

0

@Kgorecki2500 i tak szanse na spłynięcie wyników przed naszym porankiem są marne, także wybranie snu stanowi lepszą opcję

0

@MesQueUnClub96 profil studiów i wybór szkoły wyższej wpłynie na prawdopodobieństwo tej sytuacji

1

@Thoms94 po prostu powiedz im, że ich nie lubisz wprost i oszczędzisz wszystkim czasu i rozczarowań

1

@jacobFCB silent hill jest po prostu lepszy

0

@Rewolucja123 spójne

2

@okiemtypera_lucaxx95 po ile parasole?

8

@Yoshi94 wlodar wymślił sobie tego newsa tak jak zgodę koleżanki którą molestował

0

@FcPortoFan1999 w państwie głosów miał więcej niż bush, ale system amerykański liczy głosy elektorskie a tych uzbierał więcej bush dzięki właśnie Florydzie.

0

@JohnnySilverhand ale dobrze, że nie "profanuje" polskich symboli

3

Przy okazji amerykańskich wyborów prezydenckich warto przytoczyć najbardziej szaloną historię z nimi związana czyli wybory w roku 2000. Ostatecznie w oficjalnym wyniku podano, że bush junior zdobył posadę prezydenta przegrywając głosowanie powszechne (tak jak np. trump w 2016) dzięki przewadze 537 głosów na Florydzie jako kluczowym stanie tamtej batalii. Jako, że różnica była tak mała, złożono oficjalne żądania ponownego przeliczenia głosów, które potwierdzały sądy aż do decyzji sądu najwyższego usa, który opanowany przez republikanów (w stosunku 5-4) zabronił ponownego przeliczenia. Na podstawie dostępnych danych współczesne szacunki wskazują, że prawidłowe przeliczenie głosów oddałoby Florydę w ręce Al Gora i zapewniło oficjalną wygraną nie tylko w głosach powszechnych, ale także elektorskich. Zatem niejako można przyznać rację donaldowi, który w 2020 (i do teraz) mówił o "stolen election", jednak musiałby się cofnąć w czasie o 20 lat.

2

@Rewolucja123
Dudek
Dalot
Glik
Czuameni
Szymański
Grosicki
G. Jesus

1

@Toretto najlepszy chyba nie bo poszedł w bycie grą o tron za nim to było modne czyli ostatnie sezony były fatalne

4

@Kgorecki2500 Błaszczak jedyne do czego się nadaje to jechanie po mastalerku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?