1

@urbipl twin peaks było swego czasu nie wiem jak teraz

0

@PatrychoO z tuskiem chodzi jego żona Małgorzata

0

@BulaKG może trochę tak, ale generalnie sukces bambi idzie też na jej konto, a na pewno to się dla niej liczy po dramie z żabsonem i wyborem studia

8

Saga powrotu Neymara to nic w porównaniu z sagą 1:1

11

@Aragorn33 Nie no pewnie żartował.

Wystarczy im wicepremier xd

1


mądrego to aż miło posłuchać

0

3

Już 4:0? Co to gramy z realem?

2

Obecnej topce rankingu ATP w mojej opinii zdecydowanie brakuje charyzmy. Jakby nie doping sinnera to w ogóle nie byłoby o czym pisać

0

@Kgorecki2500 międzynarodówka, praktycznie w każdej wersji, może poza tą kazika

5

Ja tam jednak myślę, że będą konsekwencje dla sędziego i dostanie teraz jakiś mecz niskiej rangi


np. Barcelona - Las Palmas

1

@Kgorecki2500 Warto też pamiętać, że dmowski w tym czasie wzywał do interwencji zbrojnej zachodu w celu nie przekazania władzy piłsudskiemu.

0

@Popitek12 tak, jeszcze jak

5

Komentarz usunięty

0

Ja rozumiem wiele rzeczy, ale nie ludzi którzy mówią, że przyszedł kryzys i tak czasem bywa. Jednak postawa piłkarzy wynika z jakiś zaistniałych okoliczności i jeśli kryzys ma się "wydarzać" rzadziej to trzeba wiedzieć jakie one są.

1

Kamera na której nawet jakby ją złapał to ciężko widać ale laboga jest pewny

4

Ten kurs na naszych był taki wysoki bo buki miały cynk od pereza chyba

0

@Sapos93 zmiany są potrzebne podczas zmian

2

@Hosh i też kąt kamery jest inny w obu obrazach, tak 50/50 dla mnie

0

@Michal0318 największym kibicem Barcy jest @jowita

0

@Rust_Cohle było blisko zabrakło tylko czterech goli

0

@Sysia11 podobno @Luciano99 ma dostęp także napisz do niego

0

@Uukasz_93 można napisać zgodnie z prawdą, że wygrał lepszy

2

Może Sabalenka przegrała, ale za to legia też.
@Miszak

2

JEFFREN, JEFFREN, LA MANITA, GROMI LECH POZNAŃ LEGIĘ WARSZAWA

2

Brak feio dzisiaj mocno widoczny.


Nie ma komu wyzywać rywali

2

Tylko legia może nas godnie reprezentować

2

Auuuuuuuuuuuuuuu

1

@FCB_dimiC u mnie słychać ale mieszkam na wsi bez stadionu na 50 tys. jak wskazał @fart więc to pewnie psy sąsiada

1

Ten karny rakowa to mogli odgwizdać i z varem patrząc na el clasico w zeszłym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?