MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@urbipl twin peaks było swego czasu nie wiem jak teraz
0
@PatrychoO z tuskiem chodzi jego żona Małgorzata
0
@BulaKG może trochę tak, ale generalnie sukces bambi idzie też na jej konto, a na pewno to się dla niej liczy po dramie z żabsonem i wyborem studia
8
Saga powrotu Neymara to nic w porównaniu z sagą 1:1
11
@Aragorn33 Nie no pewnie żartował.
Wystarczy im wicepremier xd
1
mądrego to aż miło posłuchać
0
@MesQueUnClub96 goat
3
Już 4:0? Co to gramy z realem?
2
Obecnej topce rankingu ATP w mojej opinii zdecydowanie brakuje charyzmy. Jakby nie doping sinnera to w ogóle nie byłoby o czym pisać
0
@Kgorecki2500 międzynarodówka, praktycznie w każdej wersji, może poza tą kazika
5
Ja tam jednak myślę, że będą konsekwencje dla sędziego i dostanie teraz jakiś mecz niskiej rangi
np. Barcelona - Las Palmas
1
@Kgorecki2500 Warto też pamiętać, że dmowski w tym czasie wzywał do interwencji zbrojnej zachodu w celu nie przekazania władzy piłsudskiemu.
0
@Popitek12 tak, jeszcze jak
5
Komentarz usunięty
0
Ja rozumiem wiele rzeczy, ale nie ludzi którzy mówią, że przyszedł kryzys i tak czasem bywa. Jednak postawa piłkarzy wynika z jakiś zaistniałych okoliczności i jeśli kryzys ma się "wydarzać" rzadziej to trzeba wiedzieć jakie one są.
1
Kamera na której nawet jakby ją złapał to ciężko widać ale laboga jest pewny
4
Ten kurs na naszych był taki wysoki bo buki miały cynk od pereza chyba
0
@Sapos93 zmiany są potrzebne podczas zmian
2
@Hosh i też kąt kamery jest inny w obu obrazach, tak 50/50 dla mnie
0
@Michal0318 największym kibicem Barcy jest @jowita
0
@Rust_Cohle było blisko zabrakło tylko czterech goli
0
@Sysia11 podobno @Luciano99 ma dostęp także napisz do niego
0
@Uukasz_93 można napisać zgodnie z prawdą, że wygrał lepszy
2
Może Sabalenka przegrała, ale za to legia też.
@Miszak
2
JEFFREN, JEFFREN, LA MANITA, GROMI LECH POZNAŃ LEGIĘ WARSZAWA
2
Brak feio dzisiaj mocno widoczny.
Nie ma komu wyzywać rywali
2
Tylko legia może nas godnie reprezentować
2
Auuuuuuuuuuuuuuu
1
@FCB_dimiC u mnie słychać ale mieszkam na wsi bez stadionu na 50 tys. jak wskazał @fart więc to pewnie psy sąsiada
1
Ten karny rakowa to mogli odgwizdać i z varem patrząc na el clasico w zeszłym sezonie