2

Paolini dzisaj nie było na korcie, fenomenalna gra Chinki, ale zmęczenie z debla pewnie też odegrało swoją rolę.

1

5

Przy tej całej bece z lisa to trzeba pamiętać, że on madrytczyk także ostatni tydzień pewnie na długo zapamięta

0

@malicinho to się klika, oburzeni roznoszą to po forach, to co się im dziwić

0

@GeneralXavi Niby tak ale mowa tutaj jest cały czas o usa, a na pewno nie jest to pozycja prezydenta sosnowca bo tam wystarczy 25

0

@Luciano99 ja wiem, że ty pewnie kończyłeś technikum a nie geografię ale Sosnowiec nie leży w USA.

6

@MesQueUnClub_87 czyli jest dokładnie jak matka teresa

0

@Kgorecki2500 "musisz umieć przegrywać" - mówi twarz pisowskiego upokorzenia przy porażce, pamiętamy akcję z deską

3

Największy ubaw to z tych, co najgłośniej atakowali Macrona za pomysł europejskiej armii, a teraz sami mówią, że Europa powinna posiadać silne niezależne siły.

2

@xvcWinterSoldier nie wiem czy filmiki to prawda (pewnie zależy które) ale byłem na wydarzeniu na żywo podczas którego duda przemawiał po angielsku

3

@DragonxNF tak na telefonie i to tylko jak łącze przez wifi

3

@MesQueUnClub_87 dalej w waszyngktonie

6

@xvcWinterSoldier duda nie mówi dobrze po angielsku ale to akurat jego najmniejsza wada

1

@DragonxNF
"Trudno zrozumieć to, lecz
Takie życie już jest
Dziś jesteś, a jutro nie
To trochę dobrze i źle
Trochę dobrze i źle"

0

@Culer9002 akurat sleepy joe też jest milimetry od bycia po drugiej stronie (a donaldzik do niego dołączy pewnie po 2-4 latach)

0

@Azazel_Pazuzu jeszcze powiedz, że ci z nazwą teraz wrzucają krypto scamy z twitter blue i to będzie klasyk tej platformy

6

@urbipl ciekawe jak tam poczucie humoru ludzi przez nich prześladowanych w PRL

0

@Trojanek23 przecież w polsce jakby był trump-kamala w drugiej turze to też on by wygrał

3

To teraz tylko czekać na zakończenie wojny w Ukrainie i rozwiązanie kwestii migracji, oby tylko tym razem poszło lepiej niż w 2016 i udało się w cztery lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Marian_Pazdzioch albo nie, ale wtedy nie będzie komu narzekać

0

@Herato norma reprezentacyjna itp. to jedno, ale w ich systemie do niedawna obywatele usa mieszkający na terytoriach w ogóle nie mogli głosować, a teraz mogą tylko w prawyborach

0

@Pojedzone oni byli przed Ukrainą z prezydentem komikiem

0

@Felipe_PL Ponieważ propagowanie totalitarnej odmiany faszyzmu jest niezgodne z konstytucją ale wolność słowa już jest zgodna. POzdrawiam

7

Cisza ze strony fanów realu na naszej stronie jest oczywista, ale gdzie się podziali wszyscy "obiektywni", którzy do krytykowania Barcy byli pierwsi?

0

@Transu96 twittera to akurat od dostania bana prawie nie używam, chodziło mi o transmisję wieczoru wyborczego z telewizji sprzyjających z daną stroną

0

@LukaszFan dla reakcji na żywo strony, która przegra

3

@Transu96 sigmy stawiają pułapki ofsajdowe najlepiej w europie

0

@Rust_Cohle potrzebuje jeszcze dołożyć trofea, ale rzeczywiście póki co idzie mu świetnie

3

@jacobFCB Zapomniałeś o sześciokrotnym bankructwie

1

@macio_944 raczej jeszcze za wcześnie na gorące

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?