MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Paolini dzisaj nie było na korcie, fenomenalna gra Chinki, ale zmęczenie z debla pewnie też odegrało swoją rolę.
1
@ronni37 @Kgorecki2500
5
Przy tej całej bece z lisa to trzeba pamiętać, że on madrytczyk także ostatni tydzień pewnie na długo zapamięta
0
@malicinho to się klika, oburzeni roznoszą to po forach, to co się im dziwić
0
@GeneralXavi Niby tak ale mowa tutaj jest cały czas o usa, a na pewno nie jest to pozycja prezydenta sosnowca bo tam wystarczy 25
0
@Luciano99 ja wiem, że ty pewnie kończyłeś technikum a nie geografię ale Sosnowiec nie leży w USA.
6
@MesQueUnClub_87 czyli jest dokładnie jak matka teresa
0
@Kgorecki2500 "musisz umieć przegrywać" - mówi twarz pisowskiego upokorzenia przy porażce, pamiętamy akcję z deską
3
Największy ubaw to z tych, co najgłośniej atakowali Macrona za pomysł europejskiej armii, a teraz sami mówią, że Europa powinna posiadać silne niezależne siły.
2
@xvcWinterSoldier nie wiem czy filmiki to prawda (pewnie zależy które) ale byłem na wydarzeniu na żywo podczas którego duda przemawiał po angielsku
3
@DragonxNF tak na telefonie i to tylko jak łącze przez wifi
3
@MesQueUnClub_87 dalej w waszyngktonie
6
@xvcWinterSoldier duda nie mówi dobrze po angielsku ale to akurat jego najmniejsza wada
1
@DragonxNF
"Trudno zrozumieć to, lecz
Takie życie już jest
Dziś jesteś, a jutro nie
To trochę dobrze i źle
Trochę dobrze i źle"
0
@Culer9002 akurat sleepy joe też jest milimetry od bycia po drugiej stronie (a donaldzik do niego dołączy pewnie po 2-4 latach)
0
@Azazel_Pazuzu jeszcze powiedz, że ci z nazwą teraz wrzucają krypto scamy z twitter blue i to będzie klasyk tej platformy
6
@urbipl ciekawe jak tam poczucie humoru ludzi przez nich prześladowanych w PRL
0
@Trojanek23 przecież w polsce jakby był trump-kamala w drugiej turze to też on by wygrał
3
To teraz tylko czekać na zakończenie wojny w Ukrainie i rozwiązanie kwestii migracji, oby tylko tym razem poszło lepiej niż w 2016 i udało się w cztery lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Marian_Pazdzioch albo nie, ale wtedy nie będzie komu narzekać
0
@Herato norma reprezentacyjna itp. to jedno, ale w ich systemie do niedawna obywatele usa mieszkający na terytoriach w ogóle nie mogli głosować, a teraz mogą tylko w prawyborach
0
@Pojedzone oni byli przed Ukrainą z prezydentem komikiem
0
@Felipe_PL Ponieważ propagowanie totalitarnej odmiany faszyzmu jest niezgodne z konstytucją ale wolność słowa już jest zgodna. POzdrawiam
7
Cisza ze strony fanów realu na naszej stronie jest oczywista, ale gdzie się podziali wszyscy "obiektywni", którzy do krytykowania Barcy byli pierwsi?
0
@Transu96 twittera to akurat od dostania bana prawie nie używam, chodziło mi o transmisję wieczoru wyborczego z telewizji sprzyjających z daną stroną
0
@LukaszFan dla reakcji na żywo strony, która przegra
3
@Transu96 sigmy stawiają pułapki ofsajdowe najlepiej w europie
0
@Rust_Cohle potrzebuje jeszcze dołożyć trofea, ale rzeczywiście póki co idzie mu świetnie
3
@jacobFCB Zapomniałeś o sześciokrotnym bankructwie
1
@macio_944 raczej jeszcze za wcześnie na gorące