0

@NeroTFP1 wygaduje bzdury dla chwili uwagi, lepsze zdjęcia z rywalami niż chlanie na każdym zgrupowaniu jak w dawnych czasach

1

@Robert_Kubica dokładnie przecież są tylko trochę lepsi od Polski

0

@Rust_Cohle w krajach arabskich by się odważyli a nie tak na pokaz


0

@MesQueUnClub96 bez Nadala i Federera jugol nie był w stanie zrobić 4 tysięcy?

1

@norbi77 najbardziej epicki pojedynek to Kmicic Wołodyjowski

0

@Kgorecki2500 miller jedyne co dobrze w życiu zrobił to wprowadził nas do ue

0

@tomek8756 wiek jak najbardziej należy zrównać na drodze do eliminacji czynnika płci ze społeczeństwa

1

@barcanawieki ja bym wziął Setiena dla jeszcze większej beki

2

Wyłączyłem po pierwszej połowie. Remis czy jednak coś wepchnęliśmy?

1

@matirix20 człowiek orkiestra Tommy Wiseau

0

Mekambe mówił, że cr7 to jego idol, ale nie wiedziałem, że chodziło mu o rzuty wolne xd

0

Moim zdaniem można wrzucić drugą 9 za sebę ale generalnie skład jaki mamy do dyspozycji

2

@MesQueUnClub96 stosuje wąską definicję słowa "przyjaciel" więc poki co żadnego nie straciłem

0

@Tasde ale pamiętajmy że wersja elektroniczna obniża cenę gier xd

0

@Criss18Barca pytanie czy probierz trenerem czy ktoś dobry

1

@barcelonaLM tego co kradnie narzędzia z PGRu?

1

@karolszymek nie no najlepsze są gównoburze po kompromitacjach jak z Mołdawią

0

@FcPortoFan1999 no oni już raz mieli jail pank

2

@Ojciec5tkidzieci Siedzi Palikot, Sutryk i Budda. A jakieś wady?

0

Garnacho i Alvarez dzisiaj to tylko do tarcia chrzanu się nadają

2

Najlepszy Brazylijczyk najlepszy w pierwszej połowie.

0

@Criss18Barca wystarczy tego żużla, Kaczmarek za niego

0

@Matheu12 a napoleona nie polecasz?

1

@halfnolife Trzy razy, dwa pierwsze mocno mnie dopadł (2 razy 14 dni z życia wyjęte), trzeci raz lekko przeszedłem w kilka dni

0

@BulaKG nie, nie kupuję piwa w żabce

0

@Filipowski na 125-lecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Jakchcesz ty też możesz mieć patrząc, że jest on też słynnym przeciwnikem pornografii złapanym na konsumpcji pornografii - mielibyśmy dublet hipokryzji

1

@MesQueUnClub96 przestępca seksualny i idol prawicy - ziobro zaskoczenia

1

@Jakchcesz akurat obawiam się, że o narkotykach (poza alkoholem oczywiście) tomasz też ma negatywną opinię

1

@okiemtypera_lucaxx95 żeby poprawić własną sylwetkę trzeba włożyć dużo pracy, wyśmiewanie innych nic nie kosztuje, a pozwala poczuć się lepiej w kontekście własnej atrakcyjności

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?