1

@Marian_Pazdzioch bo źle Pan masz?

2

@Eklerek kreska nad "o" mu się gdzieś zgubiła

2

@Rastafarnianin grudzień to taki miesiąc w którym ludzie stąd zwalniają trenera

0

@MesQueUnClub96 Odpowiedź od tych co mają w sumie bardziej istotna, chociaż mają doświadczenie.

2

@Roobo wywracanie stolika leśnymi babami i koalicją z faszystami

0

I jeszcze pajac manzano na dokładkę

1

@Mario96w *POza

6

@tomek8756 @okiemtypera_lucaxx95 uwielbiam jak ktoś organizuje q&a

4

Sędzia tym razem nie pomaga i legia gubi punkty? Zero zaskoczenia

0

@Marian_Pazdzioch najwyżej wytrzymaliby jeden program a potem pokłócili by się o pieniądze

0

@SadeckiKocur niby tak ale nadal nawet po podejściu sędzia może podjąć złą decyzję

0

@MesQueUnClub_87 @Sysia11 po jednej pomyłce weszła w ciszę radiową

0

@Heros11 Dokładnie co to za krytyka za złe zagrania a pochwały za dobre. Świat oszalał

0

@JoeSatriani ja tam oglądam głównie united i bez większej różnicy

15

@Kidd zaprosili, tylko on zapomniał

8

@NeroTFP1 pewnie kolejny wykwintny żart

0

@Arden Fabiański

4

@don'T.R.I.P.e nazywać można, ale jest ryzyko wyciągania brudów przez innych jeśli w końcu odpali

1

@FcPortoFan1999 brakuje Zagłębia Lubin i Puszczy

5

@OBSERWATOR2021 nie no taki post bez numeru do dillera to powinien być ban

2

@PatrychoO jeśli chodzi o polskie to najgorsze są reklamy bukmacherów

0

@damian16161212 generalnie to bawię się playlistami, ale jak ćwiczyłem w domu przez pandemię to np. książkę sobie czytałem

0

@daniel32778 to że mają konto od trzech dni oznacza, że na poprzednim mają bana a nie że są młodzi

0

0

@tomek8756 szkoda VFB

1

Żółwik przesunięty na swoją pozycję i nawet z karnych przestał trafiać

1

Mekambe jakby grał na Lahma a nie 21 latka

1

@MesQueUnClub96 San Escobar

13

@Kgorecki2500 tylko żeby ceny liczył lepiej niż sprawozdania nowoczesnej xd

1

Widzę że kolejny nie zna się na piłce.
Przecież eksperci stąd orzekili, iż Brazylijczyk zagrał słaby mecz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?