MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Marian_Pazdzioch bo źle Pan masz?
2
@Eklerek kreska nad "o" mu się gdzieś zgubiła
2
@Rastafarnianin grudzień to taki miesiąc w którym ludzie stąd zwalniają trenera
0
@MesQueUnClub96 Odpowiedź od tych co mają w sumie bardziej istotna, chociaż mają doświadczenie.
2
@Roobo wywracanie stolika leśnymi babami i koalicją z faszystami
0
I jeszcze pajac manzano na dokładkę
1
@Mario96w *POza
6
@tomek8756 @okiemtypera_lucaxx95 uwielbiam jak ktoś organizuje q&a
4
Sędzia tym razem nie pomaga i legia gubi punkty? Zero zaskoczenia
0
@Marian_Pazdzioch najwyżej wytrzymaliby jeden program a potem pokłócili by się o pieniądze
0
@SadeckiKocur niby tak ale nadal nawet po podejściu sędzia może podjąć złą decyzję
0
@MesQueUnClub_87 @Sysia11 po jednej pomyłce weszła w ciszę radiową
0
@Heros11 Dokładnie co to za krytyka za złe zagrania a pochwały za dobre. Świat oszalał
0
@JoeSatriani ja tam oglądam głównie united i bez większej różnicy
15
@Kidd zaprosili, tylko on zapomniał
8
@NeroTFP1 pewnie kolejny wykwintny żart
0
@Arden Fabiański
4
@don'T.R.I.P.e nazywać można, ale jest ryzyko wyciągania brudów przez innych jeśli w końcu odpali
1
@FcPortoFan1999 brakuje Zagłębia Lubin i Puszczy
5
@OBSERWATOR2021 nie no taki post bez numeru do dillera to powinien być ban
2
@PatrychoO jeśli chodzi o polskie to najgorsze są reklamy bukmacherów
0
@damian16161212 generalnie to bawię się playlistami, ale jak ćwiczyłem w domu przez pandemię to np. książkę sobie czytałem
0
@daniel32778 to że mają konto od trzech dni oznacza, że na poprzednim mają bana a nie że są młodzi
0
@Criss18Barca nie
0
@tomek8756 szkoda VFB
1
Żółwik przesunięty na swoją pozycję i nawet z karnych przestał trafiać
1
Mekambe jakby grał na Lahma a nie 21 latka
1
@MesQueUnClub96 San Escobar
13
@Kgorecki2500 tylko żeby ceny liczył lepiej niż sprawozdania nowoczesnej xd
1
Widzę że kolejny nie zna się na piłce.
Przecież eksperci stąd orzekili, iż Brazylijczyk zagrał słaby mecz...