2

@gumaz Zestaw Bambi z Drwalem i hawajską, na deser sernik z rodzynkami jedyny prawdziwy

7

@Kapitan hawk tak tylko ty

3

@BulaKG nie licząc kwestii naukowo-zawodowych to sześć (w końcu zebrałem całą sagę Diuny), liczę na lepszy 2025 rok pod tym względem

2

@macio_944 u mnie kpop, Billie i jeszcze raz kpop

0

@marcinbarca1984 ja tam w kontekście zbawienia lubię inny cytat "Wchodźcie przez ciasną bramę. Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują!"

0

@MesQueUnClub96 w Pakistanie wojsko sfałszowało wybory i dokonało masakry cywili

0

@Criss18Barca no obecnie w niektóre letnie dni to jest i tak upał nawet przy zmroku

0

@Marian_Pazdzioch myślę że nie będzie cieniował na treningach, pytanie jak będzie wyglądał w meczach

2

1

O ile te wyjazdowe wtopy można jeszcze jakoś wytłumaczyć to porażka z Las Palmas obrazuje nasz kryzysowy stan. Oby z BVB było lepiej

1

@BulaKG Inigo jeszcze w mojej opinii

1

@VamosRakieta za to do odzyskania już w parę godziny przy szczęściu

1

Ferran mecz imienia Lewandowskiego z zeszłego sezonu. Ciekawe jak tam opinie tych co bronili Polaka rok temu...

0

@Faro Gavi gra z "6" i bez opaski

0

Mascherano miał Miami trenować a on za plecami Flicka stoi

1

A ja nadal myślę o tym podaniu Szefa Inigo z początku spotkania.

5

Jaki przełomowy wynalazek by wam obecnie najbardziej pomógł?

Dla mnie reklamy fcbarca.com które nie wyłączają odtwarzanej muzyki xd

0

@Culer9002 ci z madrytu za wysoko

0

@okiemtypera_lucaxx95 i po stówce na każdą?

4

Widzę że póki co Amorin swoim przejściem odmienił bardziej Sporting niż united

5

Chill guy Ernesto przykucnął i się przejechał po realu

0

@gumaz między dwoma mulciakami dla podbicia własnej atrakcyjności przez kontrast

1

@fart yt sejmu i kieszenie członków rosną prężnie także wszyscy happy

2

@MOLESTA 1 kwietnia to za pół roku

1

@barcelonaLM a potem klub ma problem z FFP i trzeba robić dźwignie

0

@Kgorecki2500 po kontakcie z cyklonem b to trudno zrobić hop

2

@Xaviball uff czyli tylko się wybory skończą i w końcu dostaniemy tego lewicowego tuska od tak dawna obiecywanego

4

Świetny też mecz znowu Balde także chwilowo kryzys lewej obrony zażegnany

1

Mame nie teraz. Ruszyła maszyna

1

@KamQiX ale za dużo milionów by stracił biorąc teraz posadę (chyba że w Arabii)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?