MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz Zestaw Bambi z Drwalem i hawajską, na deser sernik z rodzynkami jedyny prawdziwy
7
@Kapitan hawk tak tylko ty
3
@BulaKG nie licząc kwestii naukowo-zawodowych to sześć (w końcu zebrałem całą sagę Diuny), liczę na lepszy 2025 rok pod tym względem
2
@macio_944 u mnie kpop, Billie i jeszcze raz kpop
0
@marcinbarca1984 ja tam w kontekście zbawienia lubię inny cytat "Wchodźcie przez ciasną bramę. Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują!"
0
@MesQueUnClub96 w Pakistanie wojsko sfałszowało wybory i dokonało masakry cywili
0
@Criss18Barca no obecnie w niektóre letnie dni to jest i tak upał nawet przy zmroku
0
@Marian_Pazdzioch myślę że nie będzie cieniował na treningach, pytanie jak będzie wyglądał w meczach
2
@MesQueUnClub96 44
1
O ile te wyjazdowe wtopy można jeszcze jakoś wytłumaczyć to porażka z Las Palmas obrazuje nasz kryzysowy stan. Oby z BVB było lepiej
1
@BulaKG Inigo jeszcze w mojej opinii
1
@VamosRakieta za to do odzyskania już w parę godziny przy szczęściu
1
Ferran mecz imienia Lewandowskiego z zeszłego sezonu. Ciekawe jak tam opinie tych co bronili Polaka rok temu...
0
@Faro Gavi gra z "6" i bez opaski
0
Mascherano miał Miami trenować a on za plecami Flicka stoi
1
A ja nadal myślę o tym podaniu Szefa Inigo z początku spotkania.
5
Jaki przełomowy wynalazek by wam obecnie najbardziej pomógł?
Dla mnie reklamy fcbarca.com które nie wyłączają odtwarzanej muzyki xd
0
@Culer9002 ci z madrytu za wysoko
0
@okiemtypera_lucaxx95 i po stówce na każdą?
4
Widzę że póki co Amorin swoim przejściem odmienił bardziej Sporting niż united
5
Chill guy Ernesto przykucnął i się przejechał po realu
0
@gumaz między dwoma mulciakami dla podbicia własnej atrakcyjności przez kontrast
1
@fart yt sejmu i kieszenie członków rosną prężnie także wszyscy happy
2
@MOLESTA 1 kwietnia to za pół roku
1
@barcelonaLM a potem klub ma problem z FFP i trzeba robić dźwignie
0
@Kgorecki2500 po kontakcie z cyklonem b to trudno zrobić hop
2
@Xaviball uff czyli tylko się wybory skończą i w końcu dostaniemy tego lewicowego tuska od tak dawna obiecywanego
4
Świetny też mecz znowu Balde także chwilowo kryzys lewej obrony zażegnany
1
Mame nie teraz. Ruszyła maszyna
1
@KamQiX ale za dużo milionów by stracił biorąc teraz posadę (chyba że w Arabii)