0

@MesQueUnClub96 dni od rejestracji się resetują w niektórych przypadkach np. chyba @Comentateiro tak miał

2

W ramach podsumowania 2024 wasz ulubiony wpis jaki widzieliście tutaj w tym roku? Dla mnie zdecydowanie ten o Suarezie, który oszukał całą Afrykę w 2010 - niestety nie pamiętam autora.

2

W mającym 160 lat @Comentateiro po nocnej zmianie jest więcej życia niż w piłkarzach junajted

1

@RoberDzik Pirlo

2

@Rastafarnianin studia unikają ryzyka jak ognia

0

@Krzysztof1987 w japonkach w skarpetkach to faktycznie trochę dziwne

0

@Filipem nie, ramos był najlepszym obrońcą na świecie

1

@Popitek12 Messi
Salah
3-4 bez znaczenia
5 cr7

2

@Kgorecki2500 szczere pytanie (od osoby która nigdy nie czytała książek) te domy się czymkolwiek różnią?

Poza tym że w sliterinie są wszyscy źli...

0

@Rewolucja123 ten z nożem

0

Wielkie zaskoczenie, juve zremisowało xd

8

@agaFCB przecież @Bocheno1 cały czas obity chodzi

0

Faraon odpalony aż miło

0

0

@Gaz a to nie chodziło o oskarżenia o udawanie kontuzji bo zawsze wypadała w urodziny siostry?

0

@Jonyx moim zdaniem znacznie gorszy

0

@Kgorecki2500 gorsze na pewno były więzienia CIA

0

@tomek8756 czterech zwrotek to nie dam rady także znów się nie udało

0

@Mitch_Atleta modric

8

Z okazji świąt życzę wszystkim, żeby przejedzeni po wigilii i na kacu pierwszego pamiętali, że zawsze może być gorzej np. można kibicować realowi madryt :)

4

Nasz jeden Golden Boy nieobecny to dwaj pozostali pokazują co potrafią. Mega przyjemnie się to ogląda

8

@gumaz dla 28-latków?

2

Glory glory postecoglu

0

@Ojciec5tkidzieci prawica w polsce ma albo ogromne albo zerowe wpływy na Republikanów w zależności które bardziej pasuje im w danym momencie do budowanych narracji xd

1

Sen o porażce w Szwecji

2

@zaky274 Oczywiście że tak. Co to za święta jak nie masz ochoty się powiesić xd

3

@Pedri16Future za real madryt?

0

@Popitek12 monarchia i demokracja to nie są rozdzielne kategorie (chyba że w naprawdę skrajnych propozycjach podziału), jak już to np. monarchia vs republika albo autorytaryzm vs demokracja

1

@TR3YWAY Kameni jak tylko nie gra z Barceloną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?