MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widzę że kolejny nie zna się na piłce.
Przecież eksperci stąd orzekili, iż Brazylijczyk zagrał słaby mecz...
0
@Deviler daliby pod warunkiem że Yamal będzie trochę w cieniu, tak to raczej na większą siłę medialną więc jak będą mieli podobny sezon to młodziak to weźmie
5
@Wasacz_ no choć to 44 to akurat też chora statystyka
1
@Popitek12 ty oglądasz za nich
4
Cieszy też że ta czerwona nie podłamała Casado. Dziś antycypacja i doskok znów na najwyższym poziomie
1
Wszyscy narzekają na Guardiolę a tu punkt zamiast zera - także ewidentny progres
2
Rafa to lata przez 90 minut jakby był nie Brazylijczykiem a Kolumbijczykiem i to takim z białym nosem
3
Martin asysta przy golu Olmo.
#LaBambaDoGrudnia
1
@Pedri16Future Cubarsi też świetny
0
Ewidentnie Redakcja macie błąd w składzie, bo nigdzie o Inieście nie wspomnieliście
1
Ale po co się denerwujecie na Martina w składzie, jak Flick i tak go wystawi w następnym meczu
0
@Kgorecki2500 a przynajmniej tych wybranych, z resztą będzie się męczył tylko max 150 lat
1
@Szymemdymek przy naszych możliwościach to jeszcze długo może zostać jako uzupełnienie kadry
0
@Popitek12 W sensie niewierny?
0
@FcPortoFan1999 Znam jednego ojca narkomana-muzyka (przepraszam za pleonazm) z którymś byś się dogadał
0
@FcPortoFan1999 Wszystko
I o to chodzi w tej zabawie
3
@Kgorecki2500 Jak mu tak dobrze idzie niszczenie pomników sowieckich to co tu jeszcze robi leszek miller ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Wreszcie mamy sezon i forum polityczne zajmuje się tym czym powinno. A nie jacyś oponiarze
0
@Aragorn33 myślę że chodzi akurat o asystę z osasuną ale to nadal trochę mało
1
@cules100pro czuczameni u białych - 100 milionów
1
@Rastafarnianin ostry jak w 87
3
@Jakchcesz Reklamują tego trzaska niesamowicie. Trzeba chyba pójść do urn
0
W kontekście ewentualnej wygranej pisu w wyborach prezydenckich mówi się o kontynuacji kohabitacji między rządem a prezydentem. Brzmi to dość dziwnie w kontekście zapewnień morawieckiego (po desygnacji z 2023), że udało mu się zebrać większość
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@PatrychoO ale bez spojlerów
3
"Żółci licytacja mem" chyba czas na kolejną kompilację
0
@Hindus czekają aż Flick jeszcze coś przegra by i go mogli tak nazwać
0
@brd42 Rafa też pojechał
0
@Simusamu10 miał rok przerwy to się w końcu nauczył
0
@MesQueUnClub96 tęsknota za gorącymi?
0
@Hindus Christensen też się pokazywał z dobrej strony, a i w ataku stwarzał zagrożenie