MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ferran mecz imienia Lewandowskiego z zeszłego sezonu. Ciekawe jak tam opinie tych co bronili Polaka rok temu...
0
@Faro Gavi gra z "6" i bez opaski
0
Mascherano miał Miami trenować a on za plecami Flicka stoi
1
A ja nadal myślę o tym podaniu Szefa Inigo z początku spotkania.
5
Jaki przełomowy wynalazek by wam obecnie najbardziej pomógł?
Dla mnie reklamy fcbarca.com które nie wyłączają odtwarzanej muzyki xd
0
@Culer9002 ci z madrytu za wysoko
0
@okiemtypera_lucaxx95 i po stówce na każdą?
4
Widzę że póki co Amorin swoim przejściem odmienił bardziej Sporting niż united
5
Chill guy Ernesto przykucnął i się przejechał po realu
0
@gumaz między dwoma mulciakami dla podbicia własnej atrakcyjności przez kontrast
1
@fart yt sejmu i kieszenie członków rosną prężnie także wszyscy happy
2
@MOLESTA 1 kwietnia to za pół roku
1
@barcelonaLM a potem klub ma problem z FFP i trzeba robić dźwignie
0
@Kgorecki2500 po kontakcie z cyklonem b to trudno zrobić hop
2
@Xaviball uff czyli tylko się wybory skończą i w końcu dostaniemy tego lewicowego tuska od tak dawna obiecywanego
4
Świetny też mecz znowu Balde także chwilowo kryzys lewej obrony zażegnany
1
Mame nie teraz. Ruszyła maszyna
1
@KamQiX ale za dużo milionów by stracił biorąc teraz posadę (chyba że w Arabii)
0
Nie wygląda to dobrze z przodu. Yamal jakiś przygaszony, Ferran wiadomo, a i Rafa na koniec zepsuł
0
Wyskoczył jak Żarłacz z głębi
2
@Luciano99 jeszcze zabronił pić mleko Mareczkowi by ten się połamał
0
@MesQueUnClub_87 a ttv to nie jest własność tvnu?
6
@adamLeo66 cóż mieliśmy już donosiciela, jaruzelskiego i alkoholika też z pzpru
1
@tomek8756 szczyt został osiągnięty jednak w tym
2
@D10SLEO ten jeden raz gdy prawica popiera islamskich migrantów
0
@Marian_Pazdzioch jednak peak w starej wersji awantury
1
@Marian_Pazdzioch bo źle Pan masz?
2
@Eklerek kreska nad "o" mu się gdzieś zgubiła
2
@Rastafarnianin grudzień to taki miesiąc w którym ludzie stąd zwalniają trenera
0
@MesQueUnClub96 Odpowiedź od tych co mają w sumie bardziej istotna, chociaż mają doświadczenie.