MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Nic tak nie buduje pozycji Balde jak występy Martina
0
soto grado sam sobie zgotował taką sytuację pozwalając na za dużo wcześniej, ale ja bym dał tu drugą
0
No Rodri No party
0
@Jonyx Komunizm, Zielony Ład i LGBT. Gdyby tylko politycy PO naprawdę byli tymi z obrazków tworzonych przez resztę prawicy.
1
Jeden plus, że przynajmniej nie Sikorski
1
@Ojciec5tkidzieci takie wpisy tylko umacniają tezę o homoseksualiźmie homofobów
0
@Krzych Keith Richards i Angus Young u mnie byliby na pewno wysoko
3
@zodiak_10 mr beast: "to może En-Nesyri?"
Cristiano Ronaldo: *wyrzuca go za drzwi*
0
@LeoMessi1994 nieironicznie Marek w prime number one
1
@Czajka90 mi tam odpowiada jego "gra" w realu
0
@4drian0 ubogi rok to i taki rezultat, w przyszłym powinno być lepiej
0
@Stinger_ mój faworyt
6
@NeroTFP1 według @okiemtypera_lucaxx95 dla zwiększenia szans musisz być w wieku średnim lub później i rzucać seksistowskimi tekstami
1
@DragonxNF Billie Eilish - Ocean Eyes
0
@Barcanajlepszyteam Wszystko zależy co znaczy popierał, ale generalnie wszyscy współczesni wspierają go jako jądro amerykańskiego imperializmu na Bliskim Wschodzie. Natomiast z powodów religijinych (największe wpływy w partii mają ewangelikanie, którzy wierzą że izrael musi być w rękach Żydów dla swojego zbawienia) poparcie republikanów jest wręcz fanatyczne.
1
@takisobiektos samo mówienie o antysemityzmie niewiele by znaczyło, gdyby nie amerykańskie plecy (od nowego prezydenta znów jeszcze mocniejsze)
1
@FCB24 plus te igrzyska azjatyckie bez daty
2
@Arden Nie wiem co to za źródło, ale nie jest to 10 najbardziej oglądanych wydarzeń, nawet z podziałem na kategorie (np. podano tylko jeden mundial itd.). Liczby też są złe bo np. super bowl 120 milionów było tylko w USA (globalnie widzę podają 60-70 czyli łącznie ponad 180 milionów).
6
@Jakchcesz już myślałem że będzie o tym że żadnego nie trafił to mu się przyjrzałeś i to Świderski xd
0
Polska 1:1 Mołdawia
Gibraltar 1:1 Mołdawia
Jest wysoko
3
@Uukasz_93 złoty... A nie czekaj
0
@Piernik spytaj go czy wolałby wiedzieć o zdradzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kengo pozostałych nie znam ale odpowiedź co do drogi mlecznej jest zła na pewno
9
Czytam, że Casado zagrał świetny mecz wczoraj. Z innych newsów trawa jest zielona...
0
@Hindus on ma większą pensję niż wszyscy baronowie razem
1
@KamQiX to już lepiej wróć do kalendarzy
0
@DLFCB tym kluczem to kto tam jest niby ekspertem?
1
Setien i Xavi bez roboty. kulesza nie odważysz się...
0
To lepiej Norwegia czy Grecja?
4
Ostatnią tak słabą końcówkę widziałem w poprzednim meczu