2

@Marian_Pazdzioch albo nie, ale wtedy nie będzie komu narzekać

0

@Herato norma reprezentacyjna itp. to jedno, ale w ich systemie do niedawna obywatele usa mieszkający na terytoriach w ogóle nie mogli głosować, a teraz mogą tylko w prawyborach

0

@Pojedzone oni byli przed Ukrainą z prezydentem komikiem

0

@Felipe_PL Ponieważ propagowanie totalitarnej odmiany faszyzmu jest niezgodne z konstytucją ale wolność słowa już jest zgodna. POzdrawiam

7

Cisza ze strony fanów realu na naszej stronie jest oczywista, ale gdzie się podziali wszyscy "obiektywni", którzy do krytykowania Barcy byli pierwsi?

0

@Transu96 twittera to akurat od dostania bana prawie nie używam, chodziło mi o transmisję wieczoru wyborczego z telewizji sprzyjających z daną stroną

0

@LukaszFan dla reakcji na żywo strony, która przegra

3

@Transu96 sigmy stawiają pułapki ofsajdowe najlepiej w europie

0

@Rust_Cohle potrzebuje jeszcze dołożyć trofea, ale rzeczywiście póki co idzie mu świetnie

3

@jacobFCB Zapomniałeś o sześciokrotnym bankructwie

1

@macio_944 raczej jeszcze za wcześnie na gorące

4

@TheNekro94 @Luciano99 z warsztatu

1

@Hosh stand back and stand by

0

@Aragorn33 strój to mógłby mieć kabanosa w końcu nazwisko zobowiązuje ale patrząc na jego formę to same schody by go pokonały

59

Ale co się guler rozwinął po transferze to jego

5

Ale jedno trzeba białym przyznać. Barcelona nie miała jeszcze w lidze prawdziwej weryfikacji

2

Patrząc dziś na Madryt i Lizbonę można się przekonać dlaczego Rodri dostał balona a czemu Vini nie

2

Dobry ten real, taki nie za mocny...

2

@Nazio_87 klaskający łysy nadal wolny

0

@jacobFCB dla najlepszej atmosfery i wrażeń to odpalić fox news i jeden libkowy kanał z usa, jak tak tylko rzucać okiem robiąc coś innego to nawet w google powinny być regularnie aktualizowane (tak było w poprzednich latach)

1

@Miszak oznaczę go za ciebie @Rust_Cohle

1

@SuperPatsonFCB są stany (nieliczne) w których można rozdzielić, wydaję mi się że przez JOWy ale nie chcę mi się tego sprawdzać

1

@Miszak warto przypomnieć w tym miejscu opinię pisowców, że środowisko liberalne w polsce za bardzo stawia na jednego kandydata.

2

@SuperPatsonFCB nie są proporcjonalne do liczby ludności i nie w każdym stanie bierze się wszystkich, a rejon D.C. nie będąc stanem ma trzech swoich

0

@Mezocyklon87 i to wzmocnienie przesądziło o jej losie w ćwierćfinale lm xd

1

@La Pulgaa Generalnie to pozdrawianie ludzi, którzy na podstawie wcześniejszych danych wyciągali logiczne wnioski jest śmieszne, ale tego to już w ogóle nawet nikt nie pisał.

1

@aspr1me pytam kolejarza i czynię odwrotnie

0

@Sulimo "kibic legii", ten pleonazm nie potrzebny

1

Oby Lyon zagrał jak z polską

0

@Popitek12 to by musieli wybrać trzeciego kandydata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?