MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Marian_Pazdzioch albo nie, ale wtedy nie będzie komu narzekać
0
@Herato norma reprezentacyjna itp. to jedno, ale w ich systemie do niedawna obywatele usa mieszkający na terytoriach w ogóle nie mogli głosować, a teraz mogą tylko w prawyborach
0
@Pojedzone oni byli przed Ukrainą z prezydentem komikiem
0
@Felipe_PL Ponieważ propagowanie totalitarnej odmiany faszyzmu jest niezgodne z konstytucją ale wolność słowa już jest zgodna. POzdrawiam
7
Cisza ze strony fanów realu na naszej stronie jest oczywista, ale gdzie się podziali wszyscy "obiektywni", którzy do krytykowania Barcy byli pierwsi?
0
@Transu96 twittera to akurat od dostania bana prawie nie używam, chodziło mi o transmisję wieczoru wyborczego z telewizji sprzyjających z daną stroną
0
@LukaszFan dla reakcji na żywo strony, która przegra
3
@Transu96 sigmy stawiają pułapki ofsajdowe najlepiej w europie
0
@Rust_Cohle potrzebuje jeszcze dołożyć trofea, ale rzeczywiście póki co idzie mu świetnie
3
@jacobFCB Zapomniałeś o sześciokrotnym bankructwie
1
@macio_944 raczej jeszcze za wcześnie na gorące
4
@TheNekro94 @Luciano99 z warsztatu
1
@Hosh stand back and stand by
0
@Aragorn33 strój to mógłby mieć kabanosa w końcu nazwisko zobowiązuje ale patrząc na jego formę to same schody by go pokonały
59
Ale co się guler rozwinął po transferze to jego
5
Ale jedno trzeba białym przyznać. Barcelona nie miała jeszcze w lidze prawdziwej weryfikacji
2
Patrząc dziś na Madryt i Lizbonę można się przekonać dlaczego Rodri dostał balona a czemu Vini nie
2
Dobry ten real, taki nie za mocny...
2
@Nazio_87 klaskający łysy nadal wolny
0
@jacobFCB dla najlepszej atmosfery i wrażeń to odpalić fox news i jeden libkowy kanał z usa, jak tak tylko rzucać okiem robiąc coś innego to nawet w google powinny być regularnie aktualizowane (tak było w poprzednich latach)
1
@Miszak oznaczę go za ciebie @Rust_Cohle
1
@SuperPatsonFCB są stany (nieliczne) w których można rozdzielić, wydaję mi się że przez JOWy ale nie chcę mi się tego sprawdzać
1
@Miszak warto przypomnieć w tym miejscu opinię pisowców, że środowisko liberalne w polsce za bardzo stawia na jednego kandydata.
2
@SuperPatsonFCB nie są proporcjonalne do liczby ludności i nie w każdym stanie bierze się wszystkich, a rejon D.C. nie będąc stanem ma trzech swoich
0
@Mezocyklon87 i to wzmocnienie przesądziło o jej losie w ćwierćfinale lm xd
1
@La Pulgaa Generalnie to pozdrawianie ludzi, którzy na podstawie wcześniejszych danych wyciągali logiczne wnioski jest śmieszne, ale tego to już w ogóle nawet nikt nie pisał.
1
@aspr1me pytam kolejarza i czynię odwrotnie
0
@Sulimo "kibic legii", ten pleonazm nie potrzebny
1
Oby Lyon zagrał jak z polską
0
@Popitek12 to by musieli wybrać trzeciego kandydata