MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kondzix2115 kontrast czyni cuda, a porównywanie jest złodziejem szczęścia tylko gdy porównujesz się z tymi lepszymi
6
@MesQueUnClub96 bigmilk z wygrywającym patyczkiem
2
@karolszymek w ogóle cały canal plus tragedia, dobrzy komentatorzy lm u nich do policzenia na palcach jednej dłoni
0
@MesQueUnClub96 Patrycjusz
1
@Kaku11 ale kto pytał
4
Flick pod wrażeniem De Jonga? To chyba jak go sobie z Casado na treningach myli xd
0
@Filipem jeszcze Pedri mocne wahania i Olmo słabo
0
Wyłonił się Żarłacz na powierzchnię
1
Lewus więcej fauli niż kontaktów z piłką
0
To niezły faul.
2
@Emial22 oczywiście że Marek z mistrzowskiego sezonu Generała, nigdzie indziej takiego poziomu nie widziałem
1
@Robert_Kubica kto by nie odkładał swojej emerytury dostając takie pieniądze
1
@Matheu12 "internet zalany beznadziejnymi artykułami, strona, fejkami" a gdzie te zmiany od obecnej sytuacji? xd
0
@Popitek12 jedziemy
1
@PIWOSZ89 u mnie trochę ponad 100 godzin i to wszystko zagraniczni streamerzy
2
@DragonxNF słucham prawie każdej, ale najwięcej kpopu, r&b i skrajnego metalu
6
@Szymemdymek Toni Kross skończył karierę
2
@gumaz Zestaw Bambi z Drwalem i hawajską, na deser sernik z rodzynkami jedyny prawdziwy
7
@Kapitan hawk tak tylko ty
3
@BulaKG nie licząc kwestii naukowo-zawodowych to sześć (w końcu zebrałem całą sagę Diuny), liczę na lepszy 2025 rok pod tym względem
2
@macio_944 u mnie kpop, Billie i jeszcze raz kpop
0
@marcinbarca1984 ja tam w kontekście zbawienia lubię inny cytat "Wchodźcie przez ciasną bramę. Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują!"
0
@MesQueUnClub96 w Pakistanie wojsko sfałszowało wybory i dokonało masakry cywili
0
@Criss18Barca no obecnie w niektóre letnie dni to jest i tak upał nawet przy zmroku
0
@Marian_Pazdzioch myślę że nie będzie cieniował na treningach, pytanie jak będzie wyglądał w meczach
2
@MesQueUnClub96 44
1
O ile te wyjazdowe wtopy można jeszcze jakoś wytłumaczyć to porażka z Las Palmas obrazuje nasz kryzysowy stan. Oby z BVB było lepiej
1
@BulaKG Inigo jeszcze w mojej opinii
1
@VamosRakieta za to do odzyskania już w parę godziny przy szczęściu
1
Ferran mecz imienia Lewandowskiego z zeszłego sezonu. Ciekawe jak tam opinie tych co bronili Polaka rok temu...