3

@Andi18 oby bez kontuzji

4

Dziwny ten komplet strojów realu. Jedni na biało, reszta na czerwono...

1

Ale jakby to wyglądało jakbyśmy nie grali w lidze Negreiry xd

1

Nie ma mocnych na przykuc Ernesto

1

Czyżby powrót Nico

0

@esem91 szczególnie że z dobrym technicznie piłkarzem na szpicy to schodzenie niżej ma w końcu sens

1

@Arden słynne słowa chruchilla - ich trzeba profilaktycznie regularnie dojeżdżać

0

@agaFCB ruscy w ATP już tak mają xd

0

@BorzyKrzys akurat apt zajebiste

2

Tyle było dziurkacza

1

@tbas z drugiej strony grą głową na zamknięte drużyny to jest zawsze opcja

2

@tbas ważne żeby naszym kości mało przełamali

5

Ale ta siatka Yamala w pierwszej połowie...

2

@Derean liczba podań jakby w siódemkę grali xd

0

I teraz znów trzeba czekać

1

Real to real - manita musi być. Dawaj tego gola sędzia

0

@Jerrry wszyscy trzej dzisiaj czarują

3

Nie chciałbym być obramowaniem bramki betisu jak Pan Piłkarz Jules Kounde wejdzie na wk*rwie w drugie 45

3

Cieszę się że Pena się nauczył wychodzić do piłki, ale mógłby pójść dalej śladami swojego kapitana i ją jeszcze celnie podać zamiast walić po autach (szczególnie jak ma dużo miejsca wokół)

0

@Kinginiesta To wiadomo, ale mi nie o krzywdę chodzi (nie jestem Torre ani jego agentem) a o spójną/racjonalną politykę trenera

0

O ile postawa Hansiego względem Fatiego wydaje się jasna, to jednak w przypadku Torre są pewne wątpliwości co do zarządzania przez Pana Trenera

0

@adamek20151 na razie obaj mają po dwa dobre mecze, także "wyścig" trwa

2

I znowu ten Fabregas

0

@NeroTFP1 raczej kolejny argument przeciw jej wygranej

5

@sidi12843 szkoda że nie można grać samych finałów

2

@MesQueUnClub96 to albo na poważnie albo najlepszego w historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@nabial generalnie można zrozumieć Carlo bo to jednak nie jest zwyczaj w dużych klubach to co robimy w ostatnich latach no ale nie gdy mowa o Vasquezie

0

@BezglutenowyPedri pytanie czy to nie będzie nagle 75

0

@Ziemny nic dziwnego jak wtedy Fati trafijał z każdej pozycji a Vini z prawie żadnej

0

@Lordzi tak szczerze na bardzo podobnym poziomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?