MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Andi18 oby bez kontuzji
4
Dziwny ten komplet strojów realu. Jedni na biało, reszta na czerwono...
1
Ale jakby to wyglądało jakbyśmy nie grali w lidze Negreiry xd
1
Nie ma mocnych na przykuc Ernesto
1
Czyżby powrót Nico
0
@esem91 szczególnie że z dobrym technicznie piłkarzem na szpicy to schodzenie niżej ma w końcu sens
1
@Arden słynne słowa chruchilla - ich trzeba profilaktycznie regularnie dojeżdżać
0
@agaFCB ruscy w ATP już tak mają xd
0
@BorzyKrzys akurat apt zajebiste
2
Tyle było dziurkacza
1
@tbas z drugiej strony grą głową na zamknięte drużyny to jest zawsze opcja
2
@tbas ważne żeby naszym kości mało przełamali
5
Ale ta siatka Yamala w pierwszej połowie...
2
@Derean liczba podań jakby w siódemkę grali xd
0
I teraz znów trzeba czekać
1
Real to real - manita musi być. Dawaj tego gola sędzia
0
@Jerrry wszyscy trzej dzisiaj czarują
3
Nie chciałbym być obramowaniem bramki betisu jak Pan Piłkarz Jules Kounde wejdzie na wk*rwie w drugie 45
3
Cieszę się że Pena się nauczył wychodzić do piłki, ale mógłby pójść dalej śladami swojego kapitana i ją jeszcze celnie podać zamiast walić po autach (szczególnie jak ma dużo miejsca wokół)
0
@Kinginiesta To wiadomo, ale mi nie o krzywdę chodzi (nie jestem Torre ani jego agentem) a o spójną/racjonalną politykę trenera
0
O ile postawa Hansiego względem Fatiego wydaje się jasna, to jednak w przypadku Torre są pewne wątpliwości co do zarządzania przez Pana Trenera
0
@adamek20151 na razie obaj mają po dwa dobre mecze, także "wyścig" trwa
2
I znowu ten Fabregas
0
@NeroTFP1 raczej kolejny argument przeciw jej wygranej
5
@sidi12843 szkoda że nie można grać samych finałów
2
@MesQueUnClub96 to albo na poważnie albo najlepszego w historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@nabial generalnie można zrozumieć Carlo bo to jednak nie jest zwyczaj w dużych klubach to co robimy w ostatnich latach no ale nie gdy mowa o Vasquezie
0
@BezglutenowyPedri pytanie czy to nie będzie nagle 75
0
@Ziemny nic dziwnego jak wtedy Fati trafijał z każdej pozycji a Vini z prawie żadnej
0
@Lordzi tak szczerze na bardzo podobnym poziomie