MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I teraz znów trzeba czekać
1
Real to real - manita musi być. Dawaj tego gola sędzia
0
@Jerrry wszyscy trzej dzisiaj czarują
3
Nie chciałbym być obramowaniem bramki betisu jak Pan Piłkarz Jules Kounde wejdzie na wk*rwie w drugie 45
3
Cieszę się że Pena się nauczył wychodzić do piłki, ale mógłby pójść dalej śladami swojego kapitana i ją jeszcze celnie podać zamiast walić po autach (szczególnie jak ma dużo miejsca wokół)
0
@Kinginiesta To wiadomo, ale mi nie o krzywdę chodzi (nie jestem Torre ani jego agentem) a o spójną/racjonalną politykę trenera
0
O ile postawa Hansiego względem Fatiego wydaje się jasna, to jednak w przypadku Torre są pewne wątpliwości co do zarządzania przez Pana Trenera
0
@adamek20151 na razie obaj mają po dwa dobre mecze, także "wyścig" trwa
2
I znowu ten Fabregas
0
@NeroTFP1 raczej kolejny argument przeciw jej wygranej
5
@sidi12843 szkoda że nie można grać samych finałów
2
@MesQueUnClub96 to albo na poważnie albo najlepszego w historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@nabial generalnie można zrozumieć Carlo bo to jednak nie jest zwyczaj w dużych klubach to co robimy w ostatnich latach no ale nie gdy mowa o Vasquezie
0
@BezglutenowyPedri pytanie czy to nie będzie nagle 75
0
@Ziemny nic dziwnego jak wtedy Fati trafijał z każdej pozycji a Vini z prawie żadnej
0
@Lordzi tak szczerze na bardzo podobnym poziomie
0
@Kozinho. Jest takie ciasto. Ale ty chyba nie mówiłeś o cieście prawda?
1
@wojopancer klub któremu kibicuje
0
@jacobFCB u mnie z fcbarca.com premium wszystko śmiga
0
@NeroTFP1 może poza jej holenderską częścią
1
manzano ocena 0. Z innych przełomowych newsów trawa jest zielona.
3
@norbi77 też nie mam pojęcia, kontroluje tor lotu piłki i odwala takie coś @DonCarletto @VegetaPolska @bartas97 jakieś pomysły?
6
@DizZ11 Czerwona to akurat popsuła ten mecz i to obu ekipom. Zatrzymała nasz marsz po dwucyfrówkę a real w ataku pozycyjnym jest słabiutki.
1
@Seledynowy bardzo celna uwaga, ja tylko mówiłem o formie
7
@Herato Suarez najlepsza "9" (jedyne pole do dyskusji to jak uznać cr7 za dziewiątkę) w historii. Lewandowski ze swoją techniką użytkową to wstyd do pokazywania przy tym co robił Luisito.
0
@Gaucho zrobił krok w drugą stronę i to był jego błąd
2
@Seledynowy ostatnio to akurat casado z tej trójki gra najgorzej
2
@Herato 100% na bank
1
@norbi77 jak wygraliśmy 5:1 bez leo na camp nou to chyba sam to tak nazwał wtedy
0
@Stinger_ uważaj tutaj niektórzy to chyba za najbrzydszą kobietę świata ją uważają