0

I teraz znów trzeba czekać

1

Real to real - manita musi być. Dawaj tego gola sędzia

0

@Jerrry wszyscy trzej dzisiaj czarują

3

Nie chciałbym być obramowaniem bramki betisu jak Pan Piłkarz Jules Kounde wejdzie na wk*rwie w drugie 45

3

Cieszę się że Pena się nauczył wychodzić do piłki, ale mógłby pójść dalej śladami swojego kapitana i ją jeszcze celnie podać zamiast walić po autach (szczególnie jak ma dużo miejsca wokół)

0

@Kinginiesta To wiadomo, ale mi nie o krzywdę chodzi (nie jestem Torre ani jego agentem) a o spójną/racjonalną politykę trenera

0

O ile postawa Hansiego względem Fatiego wydaje się jasna, to jednak w przypadku Torre są pewne wątpliwości co do zarządzania przez Pana Trenera

0

@adamek20151 na razie obaj mają po dwa dobre mecze, także "wyścig" trwa

2

I znowu ten Fabregas

0

@NeroTFP1 raczej kolejny argument przeciw jej wygranej

5

@sidi12843 szkoda że nie można grać samych finałów

2

@MesQueUnClub96 to albo na poważnie albo najlepszego w historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@nabial generalnie można zrozumieć Carlo bo to jednak nie jest zwyczaj w dużych klubach to co robimy w ostatnich latach no ale nie gdy mowa o Vasquezie

0

@BezglutenowyPedri pytanie czy to nie będzie nagle 75

0

@Ziemny nic dziwnego jak wtedy Fati trafijał z każdej pozycji a Vini z prawie żadnej

0

@Lordzi tak szczerze na bardzo podobnym poziomie

0

@Kozinho. Jest takie ciasto. Ale ty chyba nie mówiłeś o cieście prawda?

1

@wojopancer klub któremu kibicuje

0

@jacobFCB u mnie z fcbarca.com premium wszystko śmiga

0

@NeroTFP1 może poza jej holenderską częścią

1

manzano ocena 0. Z innych przełomowych newsów trawa jest zielona.

3

@norbi77 też nie mam pojęcia, kontroluje tor lotu piłki i odwala takie coś @DonCarletto @VegetaPolska @bartas97 jakieś pomysły?

6

@DizZ11 Czerwona to akurat popsuła ten mecz i to obu ekipom. Zatrzymała nasz marsz po dwucyfrówkę a real w ataku pozycyjnym jest słabiutki.

1

@Seledynowy bardzo celna uwaga, ja tylko mówiłem o formie

7

@Herato Suarez najlepsza "9" (jedyne pole do dyskusji to jak uznać cr7 za dziewiątkę) w historii. Lewandowski ze swoją techniką użytkową to wstyd do pokazywania przy tym co robił Luisito.

0

@Gaucho zrobił krok w drugą stronę i to był jego błąd

2

@Seledynowy ostatnio to akurat casado z tej trójki gra najgorzej

2

@Herato 100% na bank

1

@norbi77 jak wygraliśmy 5:1 bez leo na camp nou to chyba sam to tak nazwał wtedy

0

@Stinger_ uważaj tutaj niektórzy to chyba za najbrzydszą kobietę świata ją uważają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?