7

Nawet w Europie nie możemy dostać kogoś normalnego

2

@kanver_ i pamiętajmy że z Atletico za Xaviego nie było manity tylko dlatego że nie podał do Rafy

5

@PaulFCB chyba musisz częściej na te mecze chodzić

3

Psy szczekają, karawana Szczęsny wygrywa nadal wszystko

2

Ale gra bez nominalnego napastnika naprawdę się sprawdza. Niesamowite spustoszenie dzisiaj sieją te wejścia z drugiej linii.

0

@FcPortoFan1999 z dzisiejszą Valencią byście wygrali?

1

@Kapitan hawk Wiedziałem że u sibie z nimi stać nas na to ale nie spodziewałem się, że uda się w pierwszej połowie xd
Dziękuję Pan Flick

0

Cubarsi noga lepiej ułożona niż u nie jednego pomocnika

2

Ale Balde to jest kocur w ostatnich tygodniach

0

@FcPortoFan1999 w skali kraju, w niektórych obwodach robił ponad sto

0

@FcPortoFan1999 Władimir jakoś robi i ponad 100

7

@MesQueUnClub96 Dodi cały czas leci w dół rankingu

0

@Marian_Pazdzioch razem z @AFA pewnie się gdzieś chowają

0

@PaulFCB jak przegramy to wiadomo przez kogo ;)

1

@kulek22 to co wyżej kolega napisał u siebie mamy świetny bilans z nimi

0

@Batys no właśnie wystarczy że każdy raz nakarmi i robią się dziesiątki dyskusji

0

@Batys niby tak ale twoja wypowiedź to jest post na temat postów na temat postów także jeszcze poziom dalej

2

Co do Wojtka niejako zmienił zdanie, ale o co chodzi z Torre? Gość się chyba cały czas spóźnia czy coś

0

Faktycznie wychodzi że Pena gra tylko gdy Flick wcześniej na konfie powie że zagra. Jak unika deklaracji to Wojtula

1

@partymaker szybkie

5

@MesQueUnClub96 jeśli chodzi o jądro atomów budujących wszechświat to tak

1

@jacobFCB im chyba nie trzeba życzyć

0

4

Drodzy ramblowicze mam dla was ostrzeżenie! Dzisiaj przechodząc obok kościoła podeszli do mnie jacyś ludzie z puszkami w serca i prosili o wsparcie wielkiej orkiestry świątecznej pomocy. Jak wiemy święta się już dawno skończyły a oni nie mieli żadnych instrumentów także ewidentny scam. Zalecam ostrożność na przyszłość!!!

0

@Encore w atp dla mnie tien z ruskiem

0

Wielki Milan z Wielkim Trenerem Wielkiego Porto

4

@Kapitan hawk fajnie jakby wieczorem zrobić 210

10

@Herato peak Bale, kariera Robben

5

Manita na białych zawsze cieszy

3

@Katalończyk 99 albo ojcem pana młodego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?