0

@Criss18Barca może nie strasznie ale trochę jakby nagle głośność robiła x2 przy golach białych

1

@NeroTFP1 niby tak ale jest trener nie realu który to zrobił dwa razy w tym czasie?

0

@MNSbEstEver Milan to jest klub ruletka

1

Coś mam wrażenie, że Eric Garcia byłby obecnie najlepszym obrońcą City

0

To był chyba najlepszy mecz realu jaki widziałem w lm od dawna co tylko świadczy o poziomie obywateli

1

@kondzik47 takiego w którym przeważamy?

0

Dwa fatalne strzały - gol i asysta. Tzw. mental xd

2

Jeśli asteroida w 2032 uderzy w Ziemię, krater po kolizji będzie tylko delikatnie mniejszy od tego w obronie City w tym meczu

1

Przebiera tymi nogami Kevin a nic szybkości nie nabiera xd

0

@Jonyx no to trzeba chyba zgłosić ONZ to potencjalne ludobójstwo

0

@fotohobby real dziś to przede wszystkim celność leży (strzałów i podań)

1

Jude to się tak zachowuje jakby wygrał ten finał z Hiszpanią xd

4

City ewidentnie nadal bez formy. Dzięki Bogu, że jest Potężny Norweg.

1

Wincyj środkowych obrońców Eitihad wytrzyma

0

@MesQueUnClub96 no to jak nie pójdzie to chyba mu tylko życiowy samobój zostaje po takiej stracie

0

@ViscaelBarca2007 no nie do końca skoro grał dobrze w bvb i teraz to jednak raczej kwestia Barcelony

1

@adi7adi8 w ogóle w katarze dużo niespodzianek

0

Może jeszcze Alexandrova jest fanką Piasta Gliwice xd

0

@FcPortoFan1999 ty i te twoje prośby

1

@Nefir może by tego Dembele sprawdzić skoro obunożny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Criss18Barca Georgette Mosbacher

0

@Joe_Barbaro minimalna wygrana city a awans białych

1

@Destroyer_of_Worlds tylko, że w ten sposób pogarszasz i tak niekorzystną proporcję w piramidzie wieku

0

I pierwszy set dla tej z mniej polskim nazwiskiem

1

@qchulainn warunki fizyczne plus karne kontra wszystko pozostałe w kunszcie bramkarza to wybór dość prosty także zdecydowanie Niemiec

4

@MateS rozumiem, że sprzedałeś konto kucharkowi i on na nim teraz swoje fantazje wypisuje

1

@Pedri16Future żałosny klubik to i osiągnięcia znikome

0

@Ryoumen benzema z riberym to nie tylko nagrywali

0

@July_6_BcN element nie lubi prześmiewczych nazw mi usuwa jakiekolwiek odejście od nazwiska także może o to chodzi

0

Samo zapowiedzenie wsparcia w miliardach to za mało, trzeba realnych konkretów.

Także mam nadzieję, że trump się poprawi i je dostaniemy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?