MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca może nie strasznie ale trochę jakby nagle głośność robiła x2 przy golach białych
1
@NeroTFP1 niby tak ale jest trener nie realu który to zrobił dwa razy w tym czasie?
0
@MNSbEstEver Milan to jest klub ruletka
1
Coś mam wrażenie, że Eric Garcia byłby obecnie najlepszym obrońcą City
0
To był chyba najlepszy mecz realu jaki widziałem w lm od dawna co tylko świadczy o poziomie obywateli
1
@kondzik47 takiego w którym przeważamy?
0
Dwa fatalne strzały - gol i asysta. Tzw. mental xd
2
Jeśli asteroida w 2032 uderzy w Ziemię, krater po kolizji będzie tylko delikatnie mniejszy od tego w obronie City w tym meczu
1
Przebiera tymi nogami Kevin a nic szybkości nie nabiera xd
0
@Jonyx no to trzeba chyba zgłosić ONZ to potencjalne ludobójstwo
0
@fotohobby real dziś to przede wszystkim celność leży (strzałów i podań)
1
Jude to się tak zachowuje jakby wygrał ten finał z Hiszpanią xd
4
City ewidentnie nadal bez formy. Dzięki Bogu, że jest Potężny Norweg.
1
Wincyj środkowych obrońców Eitihad wytrzyma
0
@MesQueUnClub96 no to jak nie pójdzie to chyba mu tylko życiowy samobój zostaje po takiej stracie
0
@ViscaelBarca2007 no nie do końca skoro grał dobrze w bvb i teraz to jednak raczej kwestia Barcelony
1
@adi7adi8 w ogóle w katarze dużo niespodzianek
0
Może jeszcze Alexandrova jest fanką Piasta Gliwice xd
0
@FcPortoFan1999 ty i te twoje prośby
1
@Nefir może by tego Dembele sprawdzić skoro obunożny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Criss18Barca Georgette Mosbacher
0
@Joe_Barbaro minimalna wygrana city a awans białych
1
@Destroyer_of_Worlds tylko, że w ten sposób pogarszasz i tak niekorzystną proporcję w piramidzie wieku
0
I pierwszy set dla tej z mniej polskim nazwiskiem
1
@qchulainn warunki fizyczne plus karne kontra wszystko pozostałe w kunszcie bramkarza to wybór dość prosty także zdecydowanie Niemiec
4
@MateS rozumiem, że sprzedałeś konto kucharkowi i on na nim teraz swoje fantazje wypisuje
1
@Pedri16Future żałosny klubik to i osiągnięcia znikome
0
@Ryoumen benzema z riberym to nie tylko nagrywali
0
@July_6_BcN element nie lubi prześmiewczych nazw mi usuwa jakiekolwiek odejście od nazwiska także może o to chodzi
0
Samo zapowiedzenie wsparcia w miliardach to za mało, trzeba realnych konkretów.
Także mam nadzieję, że trump się poprawi i je dostaniemy...