MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Inne pytanie po tej połowie to dla mnie też gdzie jest to legendarne wyprowadzenie piłki przez De Jonga, bo na razie to mocniejszy nacisk Rayo i mamy z tym duże problemy, chyba że nasi ŚO coś wyczarują
1
Spalony może trochę dyskusyjny ale jak przypomina mi się "spalony" Felixa bodajże z Osasuną, który zdaniem ekspertów był prawidłowy to ten jest nadal daleko od niego
1
@BezglutenowyPedri De Armas
3
Co powinni zrobić ci wszyscy z sucharami o bellinghamie?
Log OFF
0
@Messibestplayerintheworld wielki i Coutinho w jednym zdaniu
4
@Pawci023x pod żadnym pozorem nie bierz typów od gościa co sprawdza bilety
2
Opodatkowanie naiwności nie wiedziałem że było w programie wyborczym, no ale tak to jest jak chce się iść w ślady trumpa
https://next.gazeta.pl/inwestycje/7,187014,31696761,prezydent-argentyny-zamieszany-w-skandal-kryptowalutowy-wstyd.html
1
@okiemtypera_lucaxx95 ja bym składał reklamację do dilera
0
@MesQueUnClub96 niby tak ale potem każdy co odejdzie z united z miejsca gra co najmniej dwa razy lepiej
0
@Reqowski Twoja teoria nie ma sensu, ponieważ potem ćwiąkała pyta czy inni piłkarze za to samo wyrażenie będą dostawać czerwone, jak widać nie tyle będą co już w przeszłości dostawali.
0
@Zoker szczególnie, że to nie jest język polski i tam nie ma za bardzo ostrzejszych zwrotów niż różne odmiany f worda
0
A to ciekawe, bo tomasz ćwiąkała mówił że czerwona dla jude jest precedensem na hiszpańskich boiskach. Jednak przygotowanie do materiałów to podstawa
0
@Cule2013 oby, nie rezygnuje się z piłkarzy którzy wygrali ci mistrzostwa
9
@wpwelement mam tylko nadzieję że tym Caps lockiem nie napisał kulturalnego "fuck off" gdyż ban za to jak w totalitaryzmie
0
Dzisiaj Derby Ćwierćinteligentów o 17:30 pewnie na remis?
1
@MesQueUnClub96 zobaczyć inny świat od naszego np. taki w którym goatem tenisa jest gość z Bałkanów
3
Zaraz zaraz czyli jeśli by powiedział "f*ck you" to carlo by dał czerwoną? Bo chyba mieliśmy taką sytuację a real madryt tv jakoś nic nie wspomniało...
0
Rozwój ChRL w ostatnich dekadach jest czymś niesamowitym, ale i tak nie może się równać z rozwojem Ardy Gulera po transferze do prześcieradeł
3
"Dla Realu Madryt sezon zaczyna się w lutym" xd
0
I ciekawe czy Ćwiąkała znowu będzie usprawiedliwiał Jude'a jak z Valencią czy skrytykuje go jak (słusznie) krytykował Xaviego za wyskoki do sędziów...
1
"Bellingham powinien obniżyć swoją intensywność?"
0
@Danny Gaucho Ederson najlepszym asystentem w historii bramkarzy PL?
0
dodi wykrakał xd
5
@Popitek12 a twojej dziewczynie "kolega"?
1
@Commando religijność rosła gdy kościół był szykanowany więc to są szachy 6D Pana Prezydenta Trzaskowskiego
1
@Cvzx a myślałem że alex jest szczytem żenady w atakach na naszych
1
@mindbender84 ty wiesz co to znaczy fizjonomia? Xd
1
@Miszak "grała"? W sensie wygrała prawda? Trzeci raz z rzędu?
0
@Aragorn33 powinien być powiązany w mojej opinii z oczekiwaną długością życia tak aby nie mogli startować ci co nie dożyją konsekwencji swoich decyzji
1
@Miszak