0

Inne pytanie po tej połowie to dla mnie też gdzie jest to legendarne wyprowadzenie piłki przez De Jonga, bo na razie to mocniejszy nacisk Rayo i mamy z tym duże problemy, chyba że nasi ŚO coś wyczarują

1

Spalony może trochę dyskusyjny ale jak przypomina mi się "spalony" Felixa bodajże z Osasuną, który zdaniem ekspertów był prawidłowy to ten jest nadal daleko od niego

1

3

Co powinni zrobić ci wszyscy z sucharami o bellinghamie?

Log OFF

0

@Messibestplayerintheworld wielki i Coutinho w jednym zdaniu

4

@Pawci023x pod żadnym pozorem nie bierz typów od gościa co sprawdza bilety

2

Opodatkowanie naiwności nie wiedziałem że było w programie wyborczym, no ale tak to jest jak chce się iść w ślady trumpa
https://next.gazeta.pl/inwestycje/7,187014,31696761,prezydent-argentyny-zamieszany-w-skandal-kryptowalutowy-wstyd.html

1

@okiemtypera_lucaxx95 ja bym składał reklamację do dilera

0

@MesQueUnClub96 niby tak ale potem każdy co odejdzie z united z miejsca gra co najmniej dwa razy lepiej

0

@Reqowski Twoja teoria nie ma sensu, ponieważ potem ćwiąkała pyta czy inni piłkarze za to samo wyrażenie będą dostawać czerwone, jak widać nie tyle będą co już w przeszłości dostawali.

0

@Zoker szczególnie, że to nie jest język polski i tam nie ma za bardzo ostrzejszych zwrotów niż różne odmiany f worda

0

A to ciekawe, bo tomasz ćwiąkała mówił że czerwona dla jude jest precedensem na hiszpańskich boiskach. Jednak przygotowanie do materiałów to podstawa

0

@Cule2013 oby, nie rezygnuje się z piłkarzy którzy wygrali ci mistrzostwa

9

@wpwelement mam tylko nadzieję że tym Caps lockiem nie napisał kulturalnego "fuck off" gdyż ban za to jak w totalitaryzmie

0

Dzisiaj Derby Ćwierćinteligentów o 17:30 pewnie na remis?

1

@MesQueUnClub96 zobaczyć inny świat od naszego np. taki w którym goatem tenisa jest gość z Bałkanów

3

Zaraz zaraz czyli jeśli by powiedział "f*ck you" to carlo by dał czerwoną? Bo chyba mieliśmy taką sytuację a real madryt tv jakoś nic nie wspomniało...

0

Rozwój ChRL w ostatnich dekadach jest czymś niesamowitym, ale i tak nie może się równać z rozwojem Ardy Gulera po transferze do prześcieradeł

3

"Dla Realu Madryt sezon zaczyna się w lutym" xd

0

I ciekawe czy Ćwiąkała znowu będzie usprawiedliwiał Jude'a jak z Valencią czy skrytykuje go jak (słusznie) krytykował Xaviego za wyskoki do sędziów...

1

"Bellingham powinien obniżyć swoją intensywność?"

0

@Danny Gaucho Ederson najlepszym asystentem w historii bramkarzy PL?

0

dodi wykrakał xd

5

@Popitek12 a twojej dziewczynie "kolega"?

1

@Commando religijność rosła gdy kościół był szykanowany więc to są szachy 6D Pana Prezydenta Trzaskowskiego

1

@Cvzx a myślałem że alex jest szczytem żenady w atakach na naszych

1

@mindbender84 ty wiesz co to znaczy fizjonomia? Xd

1

@Miszak "grała"? W sensie wygrała prawda? Trzeci raz z rzędu?

0

@Aragorn33 powinien być powiązany w mojej opinii z oczekiwaną długością życia tak aby nie mogli startować ci co nie dożyją konsekwencji swoich decyzji

1

@Miszak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?