0

@Matheu12 Szkolenia z przeglądu pola dla sędziów. Mam wrażenie że od paru lat coraz częściej przeszkadzają w akcji wchodząc w piłkarzy albo linię najlepszego podania

0

@FcPortoFan1999 pora na choke

0

@MesQueUnClub96 dani ???? hurkacz

6

Mamy 133 nowe i potwierdzone przypadki przejedzenia pączkami z województw: wielkopolskiego (29), lubelskiego (13), śląskiego (11), łódzkiego (10), małopolskiego (9), mazowieckiego (8), świętokrzyskiego (8), dolnośląskiego (7), pomorskiego (7), zachodniopomorskiego (7),

0

@Lola120 spanko

0

@bartekvisca zespołów na pewno

14

@DonCarletto z adwokatem to chyba raul asensio bardziej

6

@Danny Gaucho nie dość że smak lepszy to jeszcze schudnąć można

0

Jeśli Totki tak wyglądają z City, a ci tak wyglądali z realem a ten z nami to z united byśmy chyba mieli z 20:1

2

@Popitek12 kup staremu piwo to może on ci podpisze tę zgodę na wycieczkę

0

Potężny Norweg Erling Baut Haaland znowu tylko z ogórkami strzela

2

@Michael24 timber

0

@Gibbon_FCB ja bym nie powiedział, że Xavi średnio sobie radził z Realem, 1:0 na Bernabeu z wybrakowanym składem to moim zdaniem jego największe osiągnięcie jako trenera, bo widać było faktycznie jego rękę

2

@Sulimo nie no w tamtym meczu mieliśmy absurdalne błędy plus oni na wyjazdach grają dużo gorzej

0

@Katalończyk 99 no nie wiem, real na pewno nie zagra jak my

0

@barcafan1789 no i co że z tik toka (cokolwiek to znaczy w tym wypadku)? A doping jak na Barcelonę to dziś nieźle

0

@okiemtypera_lucaxx95 wg. mnie???

1

Pedridependencia tak można opisać jednym słowem nasz środek pola

2

@Sysia11 plus ciągle wychodził na pozycję i nie dostawał piłek

2

Jak Balde wyskoczył z formą to dla równowagi Kounde ostatnio wygląda jak wygląda

0

@DragonxNF To według mnie oboje są świetni, ładnie się dopełniając, no ale gusta są różne

0

Brawo Balde. Który to już raz dzisiaj

1

@DragonxNF a to akurat jeden z nielicznych razy jak rozumiem

0

@DragonxNF jakiej piosenki?

0

Ma ktoś siatkę na galanie?

0

@betleyoneDEjong a raczej wielki Oscar Hernandez na ławce

0

@626 z nastolatkami w składzie na inter grający o być albo nie być, cóż to był za mecz

1

Hansi bez kurtki czy Ernesto w przykucu - chose your fighter

2

Lepsza skuteczność po rożnych niż Rekina sam na sam xd

16

Do twej blond grzyweczki wznosimy błaganie, nic dzisiaj nie odwal nasz Kapitanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?