2

Jak zwykle warto podkreślić niesamowity MENTAL realu który wrzucił w poślizg Mistrza świata

4

Bardziej na farcie się nie dało

0

Trochę chłodnej głowy ludzi simeone w jednej z sytuacji i można byłoby iść spać w dobrych nastrojach

1

Ale ja jednak myślę że marciniak powinien tam odgwizdać karnego.

W końcu oba zagrania ręką piłkarzy legii były klarowne.

1

@Faro ta i może jeszcze Fati powinien na nich wyjść xd

2

Ale po oglądaniu Barcy Flicka to wszyscy inni się wydaje że ledwo biegają, takie tempo jak dziś to u nas było w drugiej połowie

4

@wojopancer ja tam do nich nic nie mam, nawet szacunku

0

@Rupert_Haubica dokładnie kto by głosował na defensywnego pomocnika np.

0

@Kasy kiedy temu Dembele się kończy kontrakt?

2

@Roobo Jak piłkarz nie strzeli gola w jednej kolejce to za tydzień może strzelić sześć, jak tenisista odpadnie to czeka rok

3

@Kapitan hawk zgłoszone

2

Ja jestem fanem Messiego, ale bilans 112-4 na RG Nadala to najbardziej chora statystyka w sporcie

0

@Gibbon_FCB może nie przeraża ale faktycznie to będzie ciężkie zadanie patrząc jak idzie nam z defensywnie grającymi

1

@MesQueUnClub96 W półfinale znacznie lepszy byłby dla nas Bayern. Stylem są bardziej dopasowani do nas i mają gorszą formę w tym sezonie. A kogo obchodzi gdzie będzie finał

5

W takich momentach brakuje jednego użytkownika

1

@Kapitan hawk *obecnie już nie Wanda

27

70% Ziemi pokryta jest przez oceany, a reszta przez Pedriego

0

@F3DO Świecicki, Pełka i Borek zależy od formy (na euro 2020 był świetny np.) resztę jak słyszę w pierwszej minucie to wyciszam albo zmieniam transmisję

0

@Danny Gaucho Czyli dzisiaj Liverpool odpada i mamy to

0

@F3DO nie no z tych co podałeś to może trzech jest dobrych

1

@VeB 1899 też nie rozumiem, przecież nie musi mieć wolnego do tego

12

Ale przyjście Inigo to był top ruch. Dzisiaj wykład z gry na wyprzedzenie i wyprowadzenia piłki

0

@Roobo ja myślę, że to wina Pana Owsiaka

0

@lithotripter mam podobnie albo w ogóle nic nie wczytuje

2

Twitter nadal nie działa?

1

Ale ta doba bez la rambli obróciła moje życie o 360 stopni

15

Z kontem premium wszystko tutaj śmiga

1

@Keson a przynajmniej nie Motte bo De Zerbi też dobrze wygląda

0

@agaFCB to już o piłkarzach legii robią dokumenty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@gumaz dwóch Pudzianów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?