MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak zwykle warto podkreślić niesamowity MENTAL realu który wrzucił w poślizg Mistrza świata
4
Bardziej na farcie się nie dało
0
Trochę chłodnej głowy ludzi simeone w jednej z sytuacji i można byłoby iść spać w dobrych nastrojach
1
Ale ja jednak myślę że marciniak powinien tam odgwizdać karnego.
W końcu oba zagrania ręką piłkarzy legii były klarowne.
1
@Faro ta i może jeszcze Fati powinien na nich wyjść xd
2
Ale po oglądaniu Barcy Flicka to wszyscy inni się wydaje że ledwo biegają, takie tempo jak dziś to u nas było w drugiej połowie
4
@wojopancer ja tam do nich nic nie mam, nawet szacunku
0
@Rupert_Haubica dokładnie kto by głosował na defensywnego pomocnika np.
0
@Kasy kiedy temu Dembele się kończy kontrakt?
2
@Roobo Jak piłkarz nie strzeli gola w jednej kolejce to za tydzień może strzelić sześć, jak tenisista odpadnie to czeka rok
3
@Kapitan hawk zgłoszone
2
Ja jestem fanem Messiego, ale bilans 112-4 na RG Nadala to najbardziej chora statystyka w sporcie
0
@Gibbon_FCB może nie przeraża ale faktycznie to będzie ciężkie zadanie patrząc jak idzie nam z defensywnie grającymi
1
@MesQueUnClub96 W półfinale znacznie lepszy byłby dla nas Bayern. Stylem są bardziej dopasowani do nas i mają gorszą formę w tym sezonie. A kogo obchodzi gdzie będzie finał
5
W takich momentach brakuje jednego użytkownika
1
@Kapitan hawk *obecnie już nie Wanda
27
70% Ziemi pokryta jest przez oceany, a reszta przez Pedriego
0
@F3DO Świecicki, Pełka i Borek zależy od formy (na euro 2020 był świetny np.) resztę jak słyszę w pierwszej minucie to wyciszam albo zmieniam transmisję
0
@Danny Gaucho Czyli dzisiaj Liverpool odpada i mamy to
0
@F3DO nie no z tych co podałeś to może trzech jest dobrych
1
@VeB 1899 też nie rozumiem, przecież nie musi mieć wolnego do tego
12
Ale przyjście Inigo to był top ruch. Dzisiaj wykład z gry na wyprzedzenie i wyprowadzenia piłki
0
@Roobo ja myślę, że to wina Pana Owsiaka
0
@lithotripter mam podobnie albo w ogóle nic nie wczytuje
2
Twitter nadal nie działa?
1
Ale ta doba bez la rambli obróciła moje życie o 360 stopni
15
Z kontem premium wszystko tutaj śmiga
1
@Keson a przynajmniej nie Motte bo De Zerbi też dobrze wygląda
0
@agaFCB to już o piłkarzach legii robią dokumenty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@gumaz dwóch Pudzianów?