9

Gdyby zrobić wyzwanie że CR7 strzela jednego gola w fazie pucharowej mundialu za każdy miesiąc @Popitek12 bez alkoholu, to nadal miałby ich zero

0

@Popitek12 Pan mateusz borek podczas wyjaśniania afery tajskiej

0

@Derean ten drugi zostanie przełożony, no ale oni mają mocno zawalone

0

@Herato nie, POzdrawiam

0

@Popitek12 muszę powiedzieć jestem zaskoczony, myślałem że morawiecki ma tylko jedną żonę, to tłumaczy po co mu tyle działek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@LOPEZ16 wszystkie akrobatyczne, salta i inne takie, tak jak Pan Piłkarz Aubameyang

2

@Eklerek szczególnie ten manchester

52

Panie Laporta 72 godziny są dla realu madryt, dla Pana są błędy sędziów przeciwko

1

@KamQiX wanda przestała być już w 2022, a od tego sezonu jest znowu nowa

1

@KamQiX *już nie Wanda

1

@Zieliniak z drugiej strony widać, że Atleti siadło niesamowicie ze zmęczenia, myślę że co najmniej remis byśmy wzięli

1

@Szmulek patrząc, że u nas Lewy a w realu Mbappe nie pressuje to chyba coś w tym jest

2

@Kapitan hawk Lautaro jeszcze

0

@Kengo szkoda że sędziowie nie pozwalają ostatnio latać

0

@Messiah10 i dziś znów dobre zawody tego piłkarza, jak widać po nim i innych (Szkocie np.) można wyjąć piłkarza z united i jednocześnie united z piłkarza

0

@norbi77 przecież kobiety zdejmują koszulki i też dostają kartki

0

@esem91 a to nie odnosi się bardziej do oporu wobec faszystów z Franco na czele? Każdy klub ma ludzi z szacunkiem do rywali

5

Hansi Flick niby taki dobry, ale jakoś 1000 podań z Granadą nie zrobił jak Pan Trener Setien ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Criss18Barca Eric, a szkoda bo wcześniej miał parę fajnych wejść

0

@sevs dokładnie np z celta u siebie... A nie czekaj

0

@MichuZ44 Gole z kontry po niesłusznych rożnych też będziemy anulować? Wystarczyłoby żeby Eric celnie podał w tamtej akcji

0

@Tuc sernik z rodzynkami najlepszy, a w przerwie kąpiel oczu w wykonaniu Probierzówki

0

@SadeckiKocur Paco też świetnie wyglądał w tym aspekcie

2

@Bolton oj to będzie 25 lat albo 100 złotych grzywny

40

- Tato jak to jest przegrywać mecze w koszulce Barcelony?
- Słuchaj Liam, nie wiem...

0

Kiedy jak nie w takich momentach @Moderacja powinna podchodzić łagodnie do użycia wulgaryzmów

1

Ferran gdy gra od początku to mocna płotka ale jako dżoker budzi w sobie żarłacza

3

@reloaded sędzia powinien odgwizdać rękę ale var nie miał prawa jej cofnąć bo była zmiana posiadania, nikt nie kazał Ericowi zagrywać do rywala

2

Drugi raz z 0:2 na 4:2 z nimi. Jakość zawodziła ale mental znowu dowiózł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?