MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Gdyby zrobić wyzwanie że CR7 strzela jednego gola w fazie pucharowej mundialu za każdy miesiąc @Popitek12 bez alkoholu, to nadal miałby ich zero
0
@Popitek12 Pan mateusz borek podczas wyjaśniania afery tajskiej
0
@Derean ten drugi zostanie przełożony, no ale oni mają mocno zawalone
0
@Herato nie, POzdrawiam
0
@Popitek12 muszę powiedzieć jestem zaskoczony, myślałem że morawiecki ma tylko jedną żonę, to tłumaczy po co mu tyle działek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@LOPEZ16 wszystkie akrobatyczne, salta i inne takie, tak jak Pan Piłkarz Aubameyang
2
@Eklerek szczególnie ten manchester
52
Panie Laporta 72 godziny są dla realu madryt, dla Pana są błędy sędziów przeciwko
1
@KamQiX wanda przestała być już w 2022, a od tego sezonu jest znowu nowa
1
@KamQiX *już nie Wanda
1
@Zieliniak z drugiej strony widać, że Atleti siadło niesamowicie ze zmęczenia, myślę że co najmniej remis byśmy wzięli
1
@Szmulek patrząc, że u nas Lewy a w realu Mbappe nie pressuje to chyba coś w tym jest
2
@Kapitan hawk Lautaro jeszcze
0
@Kengo szkoda że sędziowie nie pozwalają ostatnio latać
0
@Messiah10 i dziś znów dobre zawody tego piłkarza, jak widać po nim i innych (Szkocie np.) można wyjąć piłkarza z united i jednocześnie united z piłkarza
0
@norbi77 przecież kobiety zdejmują koszulki i też dostają kartki
0
@esem91 a to nie odnosi się bardziej do oporu wobec faszystów z Franco na czele? Każdy klub ma ludzi z szacunkiem do rywali
5
Hansi Flick niby taki dobry, ale jakoś 1000 podań z Granadą nie zrobił jak Pan Trener Setien ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Criss18Barca Eric, a szkoda bo wcześniej miał parę fajnych wejść
0
@sevs dokładnie np z celta u siebie... A nie czekaj
0
@MichuZ44 Gole z kontry po niesłusznych rożnych też będziemy anulować? Wystarczyłoby żeby Eric celnie podał w tamtej akcji
0
@Tuc sernik z rodzynkami najlepszy, a w przerwie kąpiel oczu w wykonaniu Probierzówki
0
@SadeckiKocur Paco też świetnie wyglądał w tym aspekcie
2
@Bolton oj to będzie 25 lat albo 100 złotych grzywny
40
- Tato jak to jest przegrywać mecze w koszulce Barcelony?
- Słuchaj Liam, nie wiem...
0
Kiedy jak nie w takich momentach @Moderacja powinna podchodzić łagodnie do użycia wulgaryzmów
1
Ferran gdy gra od początku to mocna płotka ale jako dżoker budzi w sobie żarłacza
3
@reloaded sędzia powinien odgwizdać rękę ale var nie miał prawa jej cofnąć bo była zmiana posiadania, nikt nie kazał Ericowi zagrywać do rywala
2
Drugi raz z 0:2 na 4:2 z nimi. Jakość zawodziła ale mental znowu dowiózł