4

@BulaKG google i chata też bym skreślił

6

@Popitek12 tym w tv na pewno nie

2

@escarabajo bo nasi u21 grają w seniorskiej

1

@fc20barca @Popitek12 opinia? (Poza tym że zgłoszone)

0

@fc20barca p reklama?

0

@fc20barca w pojedynczej to nie wiem, ale w mnogiej "prześcieradła" POzdrawiam

2

@Starrk ambitnych w swojej nieweryfkalności przede wszystkim, jakby ktoś chciał zrozumieć o co mi chodzi to polecam świetny materiał w temacie

4

@wojopancer Inną opcją było: "mój wujek w Stanach właśnie wziął trzecią hipotekę na swój dom, mówi że nic złego z tym się nie może stać bo banki są pod ścisłą kontrolą"

10

@wojopancer drugi samolot uderzył w wtc

0

@MesQueUnClub96 może wreszcie jakiś komentatorów z sensem by wzięli, bo poza Święcickim to bieda

0

@BezglutenowyPedri gra Brazylia i Argentyna to musi być ogień, a nie jak w Polszy że wszyscy dyplomatycznie kłamią jak najęci

13

@Azazel_Pazuzu Panu Borkowi, chyba że mówisz o nalepce na ubikację

0

@Eklerek szkoła podstawowa i ranny 16 i 19 latek? Czy to napastnicy pocięci przez policję?

0

@Olo14 tzn. generalnie ludzie mają problem z przechodzeniem do sedna i formułowaniem klarownych tez

0

Do Litwy i Malty wrzucić po jednym Adeyemim i wychodzimy z zerem punktów po tych dwóch meczach

3

@Lionel_Messi10 bez przesady, to nawet kulesza nie jest tak szalony

7

@July_6_BcN nie ma futbolu bez alkoholu

2

Tak patrząc na włoską grupę eliminacji to dla nas byłyby tam ciężary z awansem

0

@kuz to kto jest Rodrim u nas? Zalewski?

1

@FcPortoFan1999 tam Carrager gra

5

@messi33 Portugalia w finale MŚ xd

15

@GeneralXavi Zyebałem relację z fajną dziewczyną. W moich snach mamy dom i trójkę dzieci a w rzeczywistości ona nawet nie wie że istnieje.

1

Ale ten wczorajszy karny prosto w ręce bramkarza to jednak trochę wstyd ze strony takiej niby gwiazdy.

A kiedyś Cristiano słynął z jedenastek...

1

@Patriskos gra w obronie jeszcze wyraźnie do poprawy, ale do przodu jest kapitalny

4

Żadna z potęg nie wygrała dwóch spotkań, także już wiadomo co probierz powie po wygranej 2-1 z Maltą

6

@Virusk3 Turpin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Hiszpania niby taka mocna ale z Litwą na narodowym 1:0 to by nie wygrali

2

10 goli w dwumeczu a nikt nie prowadził dwiema bramkami

3

Franek De Jong, może do kadry go razem z Pawłem Dybałą

1

A nowy ramos gdzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?