MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Virusk3 Turpin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Hiszpania niby taka mocna ale z Litwą na narodowym 1:0 to by nie wygrali
2
10 goli w dwumeczu a nikt nie prowadził dwiema bramkami
3
Franek De Jong, może do kadry go razem z Pawłem Dybałą
1
A nowy ramos gdzie?
1
Who needs lukebakio
2
Ale pamiętajmy, że Nico w tym sezonie nie wygrywa pojedynków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Oglądali mocarny mecz z Litwą i nikt nie chce trafić na Probierzówkę, wszyscy walczą o wygraną
3
marciniakowi odebrać obywatelstwo. Co to ma być za gwizdanie karnych dla sąsiadów
1
Ciekawe czy jak Portugalia wygra to czy @Popitek12 wróci do żywych
0
@Pawlak1992 to nawet nie tyle kwestia chęci, a struktur
3
@fart słynne powiedzenie man utd "raz się przygrywa, a raz się przegrywa"
1
@blakkudium Olmo z Holandią na 10 wyglądał dobrze, także to może nawet lepiej
1
@NeroTFP1 to z leżakowaniem pewnie były wyjątkowe ciężary
9
@VegetaPolska spokojnie, ona pewnie i tak cię nie uważała za fajnego
2
@Kazragore nie masz jeszcze materiału od atora na ten temat? Xd
1
@Pawlak1992 w liceum miałem wysoki poziom do tego stopnia, że ja i reszta gorszych po tych trzech latach podnieśliśmy swój poziom, a na bramce stali praktycznie ci sami, też żeby się ograć
0
Pierwszy serwis? A na co to komu?
1
@partymaker rolada kokosowa
2
@BorzyKrzys dokładnie ale okradł nasze kobitki z legalnej bramki
1
@krol211 @BorzyKrzys
0
@TR3YWAY ja tam nawet po golu Suareza z Bayernem miałem nadzieję
0
@tomek8756 elastyczne godziny pracy więc jak w nocy to generalnie z własnej "winy"
0
@Criss18Barca bramkarze nas ratują
0
To waszym zdaniem koty powinny wychodzić z domu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
No ta Brazylia nawet mocna, a kiedy ten mecz z Litwą?
0
Parę niedociągnięć jest...
1
https://m.jbzd.com.pl/obr/2795199/cesko-slovensko @Comentateiro dzisiaj tak
0
@Safrani united xd więcej napastników tam
0
@Rafalloxfcb jeśli chodzi o milczenie na tematy polityczne to tacy ludzie stanowią większość (co jest jedną z przyczyn sukcesu bidena i trumpa), a co do zgadzania się z jedną albo drugą stroną to jednak jest różnica gdy jesteś przeciwko płacy minimalnej bo nie chcesz płacić swoim pracownikom, a np. gdy uważasz że zwiększa szarą strefę, mimo że w pojedynczym głosowaniu postąpisz tak samo