MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Keson a przynajmniej nie Motte bo De Zerbi też dobrze wygląda
0
@agaFCB to już o piłkarzach legii robią dokumenty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@gumaz dwóch Pudzianów?
0
@matirix20 to samobóje się liczą?
1
@ACMaldini3 ale pamiętajmy że życie ludzkie jest najważniejszą wartością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@LjakRoberciik myślisz że to czyni to ok?
1
Ale te żartobliwe wpisy o śmierci drugiego człowieka to jednak przesada.
Pomyślcie jak się czują bliscy Kononowicza...
0
@Piotrek1993 ja zapłaciłem za wypożyczenie na apple tv, ale jeśli szkoda ci kasy to korsarze też powinni ją mieć ;)
0
@Piotrek1993 oscarową Anorę - jestem świeżo po obejrzeniu i bawiłem się świetnie
0
"Trudno zrozumieć to, lecz
Takie życie już jest
Dziś jesteś, a jutro nie
To trochę dobrze i źle
Trochę dobrze i źle"
1
@Firestone generalnie zgadzam się z przesłaniem ale zawsze bawi mnie jak ktoś żeby wyśmiać opinię fanów piłki używa tego tekstu o świńskim pęcherzu
1
@FcPortoFan1999 to co tam proponujesz w zamian? Ekstraklapa jeszcze coś dzisiaj kopie?
1
@Johnson tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Marian_Pazdzioch patrząc na ich sojusz z faszystami to nie wiem czy mentzen uważa że w 39 na zachodzie to byli wrogowie
0
@mekston no ja wtedy też tak myślałem, ale obecnie nie jestem pewien bo przez te lata widziałem masę takich sytuacji bez karnego, chociażby naszą z Walią (chyba Frankowski był tym co faulował) gdzie nagle wszyscy "eksperci" mówili że prawidłowa decyzja to brak karnego
0
@Konradowskyy przecież na Neymarze to był ewidentny karny, co do Suareza to racja.
0
@krycha2201 jak nie lubię za bardzo Taco i Quebo to soma akurat mi się podobała
0
@Cvzx redakcja też chciała by wiedzieć xd
1
Komentarz usunięty
2
@Marian_Pazdzioch artykuł 5 to tak naprawdę wydmuszka więc co za różnica
8
Brać Pululu a nie jakieś Alvarezy
0
@Majkmajki O siatkówce nie mam żadnego rozeznania, ale znam wiele piłkarek nigdy nie wspominały o czymś podobnym. Choć może to zależy od związku albo regionu.
0
@Majkmajki cóż jeśli chodzi ci o wstyd to jeśli mówimy o dorosłych osobach to żaden probelm raczej (szczególnie jak wiele piłkarek jest w ogóle zainteresowanych płcią męską) a jeśli chodzi o bezpieczeństwo to myślisz że ubranie zatrzyma dewiantów?
0
@Majkmajki czemu?
1
@Majkmajki Silent Voice
19
@Joe_Barbaro nie no obecnie pewnie są na podobnym poziomie
1
@Adran360 kawał piłkarza jak akurat ma chwilę przerwy od szpitala
0
@Natenczas dlatego pozostaje tylko wiara w objawienie lewicowego trzaska z wyskoków konfy
0
@Natenczas to bardziej inni mają niskie niż on wysokie
1
@michal26 wzrost przestępczości=podejrzani, no ale nie od dziś wiadomo że prawica o domniemaniu niewinności przypomina sobie tylko gdy kogoś zgwałcą