1

@Keson a przynajmniej nie Motte bo De Zerbi też dobrze wygląda

0

@agaFCB to już o piłkarzach legii robią dokumenty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@gumaz dwóch Pudzianów?

0

@matirix20 to samobóje się liczą?

1

@ACMaldini3 ale pamiętajmy że życie ludzkie jest najważniejszą wartością ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@LjakRoberciik myślisz że to czyni to ok?

1

Ale te żartobliwe wpisy o śmierci drugiego człowieka to jednak przesada.

Pomyślcie jak się czują bliscy Kononowicza...

0

@Piotrek1993 ja zapłaciłem za wypożyczenie na apple tv, ale jeśli szkoda ci kasy to korsarze też powinni ją mieć ;)

0

@Piotrek1993 oscarową Anorę - jestem świeżo po obejrzeniu i bawiłem się świetnie

0

"Trudno zrozumieć to, lecz
Takie życie już jest
Dziś jesteś, a jutro nie
To trochę dobrze i źle
Trochę dobrze i źle"

1

@Firestone generalnie zgadzam się z przesłaniem ale zawsze bawi mnie jak ktoś żeby wyśmiać opinię fanów piłki używa tego tekstu o świńskim pęcherzu

1

@FcPortoFan1999 to co tam proponujesz w zamian? Ekstraklapa jeszcze coś dzisiaj kopie?

1

@Johnson tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Marian_Pazdzioch patrząc na ich sojusz z faszystami to nie wiem czy mentzen uważa że w 39 na zachodzie to byli wrogowie

0

@mekston no ja wtedy też tak myślałem, ale obecnie nie jestem pewien bo przez te lata widziałem masę takich sytuacji bez karnego, chociażby naszą z Walią (chyba Frankowski był tym co faulował) gdzie nagle wszyscy "eksperci" mówili że prawidłowa decyzja to brak karnego

0

@Konradowskyy przecież na Neymarze to był ewidentny karny, co do Suareza to racja.

0

@krycha2201 jak nie lubię za bardzo Taco i Quebo to soma akurat mi się podobała

0

@Cvzx redakcja też chciała by wiedzieć xd

1

Komentarz usunięty

2

@Marian_Pazdzioch artykuł 5 to tak naprawdę wydmuszka więc co za różnica

8

Brać Pululu a nie jakieś Alvarezy

0

@Majkmajki O siatkówce nie mam żadnego rozeznania, ale znam wiele piłkarek nigdy nie wspominały o czymś podobnym. Choć może to zależy od związku albo regionu.

0

@Majkmajki cóż jeśli chodzi ci o wstyd to jeśli mówimy o dorosłych osobach to żaden probelm raczej (szczególnie jak wiele piłkarek jest w ogóle zainteresowanych płcią męską) a jeśli chodzi o bezpieczeństwo to myślisz że ubranie zatrzyma dewiantów?

0

@Majkmajki czemu?

1

@Majkmajki Silent Voice

19

@Joe_Barbaro nie no obecnie pewnie są na podobnym poziomie

1

@Adran360 kawał piłkarza jak akurat ma chwilę przerwy od szpitala

0

@Natenczas dlatego pozostaje tylko wiara w objawienie lewicowego trzaska z wyskoków konfy

0

@Natenczas to bardziej inni mają niskie niż on wysokie

1

@michal26 wzrost przestępczości=podejrzani, no ale nie od dziś wiadomo że prawica o domniemaniu niewinności przypomina sobie tylko gdy kogoś zgwałcą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?