MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy jak nie w takich momentach @Moderacja powinna podchodzić łagodnie do użycia wulgaryzmów
1
Ferran gdy gra od początku to mocna płotka ale jako dżoker budzi w sobie żarłacza
3
@reloaded sędzia powinien odgwizdać rękę ale var nie miał prawa jej cofnąć bo była zmiana posiadania, nikt nie kazał Ericowi zagrywać do rywala
2
Drugi raz z 0:2 na 4:2 z nimi. Jakość zawodziła ale mental znowu dowiózł
0
Gol z kontry z białymi. Gol z dupy z materacami. Satysfakcja 200%
1
To wejście Erica tragedia
2
Ale Pan Piłkarz Inigo Martinez to jest szef
0
Jednak mecze chyba trzeba zaczynać od 0:2
0
Jednak Kanaryjczyk to też człowiek
2
@Gibbon_FCB ach ta jego brama w superpucharze na bernabeu
3
A @GeneralXavi wiedział jak się z Cholo obchodzić, @Comentateiro Flick do kwietnia
2
To nie jest dobry dzień na bycie miszakiem
0
@BorzyKrzys a mało?
1
@MesQueUnClub96 pozostaje liczyć na bayern
0
@FcPortoFan1999 dlatego Szymon Urlopowicz wyciągnął pomocną dłoń
0
@FcPortoFan1999 z Jagiellonią to wiadomo kto uratował
0
@Tarnowitz Pululu
3
Faktycznie przereklamowany ten Papszun, tylko ogórki ciśnie
3
@Cvzx nie no jakbym zapłacił za takie ai to bym żądał zwrotu pieniędzy
0
Dobre to Juve, takie nie za mocne
4
@prokofiew tak już wygląda polityka imperialistów, przecież Stany finansując przemoc w Jemenie i Gazie nawołują Rosję do pokoju
2
@FcPortoFan1999 wtedy cała Polska w cieniu Śląska
0
@BezglutenowyPedri po co żeby grzał ławę z Haalandem?
3
@MesQueUnClub96 Video - Wszystko Jedno
4
@AmigoBlancos ok, ale kto pytał?
0
@FcPortoFan1999 Polonia, wisła, nie mają ochoty na grę w ekstraklasie
0
@esem91 może orłowski patrzy tylko na grę w obronie wtedy jego teza pasuje
4
papugi na łeb zawsze cieszy, teraz kolej na rządowych i weekend udany
0
@Encore @agaFCB widzi tylko 23
0
@jakub1906 Ale jaka celta?