0

Kiedy jak nie w takich momentach @Moderacja powinna podchodzić łagodnie do użycia wulgaryzmów

1

Ferran gdy gra od początku to mocna płotka ale jako dżoker budzi w sobie żarłacza

3

@reloaded sędzia powinien odgwizdać rękę ale var nie miał prawa jej cofnąć bo była zmiana posiadania, nikt nie kazał Ericowi zagrywać do rywala

2

Drugi raz z 0:2 na 4:2 z nimi. Jakość zawodziła ale mental znowu dowiózł

0

Gol z kontry z białymi. Gol z dupy z materacami. Satysfakcja 200%

1

To wejście Erica tragedia

2

Ale Pan Piłkarz Inigo Martinez to jest szef

0

Jednak mecze chyba trzeba zaczynać od 0:2

0

Jednak Kanaryjczyk to też człowiek

2

@Gibbon_FCB ach ta jego brama w superpucharze na bernabeu

3

A @GeneralXavi wiedział jak się z Cholo obchodzić, @Comentateiro Flick do kwietnia

2

To nie jest dobry dzień na bycie miszakiem

0

@BorzyKrzys a mało?

1

@MesQueUnClub96 pozostaje liczyć na bayern

0

@FcPortoFan1999 dlatego Szymon Urlopowicz wyciągnął pomocną dłoń

0

@FcPortoFan1999 z Jagiellonią to wiadomo kto uratował

0

@Tarnowitz Pululu

3

Faktycznie przereklamowany ten Papszun, tylko ogórki ciśnie

3

@Cvzx nie no jakbym zapłacił za takie ai to bym żądał zwrotu pieniędzy

0

Dobre to Juve, takie nie za mocne

4

@prokofiew tak już wygląda polityka imperialistów, przecież Stany finansując przemoc w Jemenie i Gazie nawołują Rosję do pokoju

2

@FcPortoFan1999 wtedy cała Polska w cieniu Śląska

0

@BezglutenowyPedri po co żeby grzał ławę z Haalandem?

3

@MesQueUnClub96 Video - Wszystko Jedno

4

@AmigoBlancos ok, ale kto pytał?

0

@FcPortoFan1999 Polonia, wisła, nie mają ochoty na grę w ekstraklasie

0

@esem91 może orłowski patrzy tylko na grę w obronie wtedy jego teza pasuje

4

papugi na łeb zawsze cieszy, teraz kolej na rządowych i weekend udany

0

@Encore @agaFCB widzi tylko 23

0

@jakub1906 Ale jaka celta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?