MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mitch_Atleta mając tyle osób ile mają w parlamencie ciężko dyktować warunki, jak mieliśmy lewicowego prezydenta to jest on oceniany jako najlepszy przez Polaków
0
Czyli lm też odpuszczona. Pewnie skupiają się na pucharze króla, pamiętamy jak go świętowali w erze Guardioli
0
@Gibbon_FCB mental odpuszczenia ligi mając tyle punktów co lider
3
Ale te mecze top 3 laliga w tym sezonie to takie kamień - papier - nożyce trochę, my lejemy białych, oni materace a ci psują krew nam
1
@JimMorrisonFCB dostaje element pensję z mojego konta premium to nie będę wykonywał za niego jego pracy
3
@MesQueUnClub96 tylko jeśli nie kłamią na temat swojego wieku
2
@MesQueUnClub96 @Kessie i Pan Piłkarz Paulinho
6
@blakkudium @Luciano99 zaoferował Newcastle @Kessie , @AFA i @Comentateiro oraz darmową wymianę opon na zimę za Isaka [Głos Sosnowca]
0
Moim zdaniem PSG jest trudniejszym rywalem niż Benfica.
0
@blakkudium jeśli faktycznie tak było to w sumie śmieszne że Slot w wywiadzie przedstawił się w gorszym świetle
0
@4drian0 polecasz coś szczególnego?
0
@Roobo a w kolejnych latach głos młodych będzie miał coraz mniejsze znaczenie wraz ze zmianami demograficznymi
0
@wyrek to nie nasza wojna!!!
2
@Kapitan9 no jak dla mnie może wracać do City
0
@Trojanek23 No ale tak szczerze jaka różnica między takim przymusem a przymusem na który się stawiasz? Chyba że uważasz że obowiązek obrony ojczyzny jest złym prawem
0
@Herato Eden Hazard ostatni sezon w Chelsea to też był potwór
2
@Herato nie no za takie pieniądze to brak lm byłby kompromitacją (w sensie brak awansu co roku)
2
@RoberDzik a minusem, że ludzie oznaczają cię przy każdej uwadze jaką mają na temat całej strony
0
@SirFinley musisz częściej wysyłać POzdrowienia do KOlegów, najlepiej takich für Deutshland
5
@Popitek12 to powiedziałeś mamie po rzuceniu studiów?
3
@Rastafarnianin przecież większość gwiazd social media nie wychodzi z domu
3
@Rewolucja123 Liverpool nie ma
4
@Kgorecki2500 miesiany. Chyba że wiem że ostry jest przegięty to sam ostry
1
@SirFinley
2
@Kapitan hawk odpaść z nimi to jednak byłaby kompromitacja
1
@macio_944 czwarta bramka podcięła im skrzydła
3
Ale by sobie człowiek obejrzał taką Barcelonę Flicka
0
Cieszy też, że dzisiaj są próby z dystansu
0
Czwarty gol po rożnym w dwóch meczach. Aż się Atleti 13/14 przypomina
0
Ale te rożne w ostatnich meczach to gramy jakby Unzue wrócił