0

@Mitch_Atleta mając tyle osób ile mają w parlamencie ciężko dyktować warunki, jak mieliśmy lewicowego prezydenta to jest on oceniany jako najlepszy przez Polaków

0

Czyli lm też odpuszczona. Pewnie skupiają się na pucharze króla, pamiętamy jak go świętowali w erze Guardioli

0

@Gibbon_FCB mental odpuszczenia ligi mając tyle punktów co lider

3

Ale te mecze top 3 laliga w tym sezonie to takie kamień - papier - nożyce trochę, my lejemy białych, oni materace a ci psują krew nam

1

@JimMorrisonFCB dostaje element pensję z mojego konta premium to nie będę wykonywał za niego jego pracy

3

@MesQueUnClub96 tylko jeśli nie kłamią na temat swojego wieku

2

@MesQueUnClub96 @Kessie i Pan Piłkarz Paulinho

6

@blakkudium @Luciano99 zaoferował Newcastle @Kessie , @AFA i @Comentateiro oraz darmową wymianę opon na zimę za Isaka [Głos Sosnowca]

0

Moim zdaniem PSG jest trudniejszym rywalem niż Benfica.

0

@blakkudium jeśli faktycznie tak było to w sumie śmieszne że Slot w wywiadzie przedstawił się w gorszym świetle

0

@4drian0 polecasz coś szczególnego?

0

@Roobo a w kolejnych latach głos młodych będzie miał coraz mniejsze znaczenie wraz ze zmianami demograficznymi

0

@wyrek to nie nasza wojna!!!

2

@Kapitan9 no jak dla mnie może wracać do City

0

@Trojanek23 No ale tak szczerze jaka różnica między takim przymusem a przymusem na który się stawiasz? Chyba że uważasz że obowiązek obrony ojczyzny jest złym prawem

0

@Herato Eden Hazard ostatni sezon w Chelsea to też był potwór

2

@Herato nie no za takie pieniądze to brak lm byłby kompromitacją (w sensie brak awansu co roku)

2

@RoberDzik a minusem, że ludzie oznaczają cię przy każdej uwadze jaką mają na temat całej strony

0

@SirFinley musisz częściej wysyłać POzdrowienia do KOlegów, najlepiej takich für Deutshland

5

@Popitek12 to powiedziałeś mamie po rzuceniu studiów?

3

@Rastafarnianin przecież większość gwiazd social media nie wychodzi z domu

3

@Rewolucja123 Liverpool nie ma

4

@Kgorecki2500 miesiany. Chyba że wiem że ostry jest przegięty to sam ostry

1

2

@Kapitan hawk odpaść z nimi to jednak byłaby kompromitacja

1

@macio_944 czwarta bramka podcięła im skrzydła

3

Ale by sobie człowiek obejrzał taką Barcelonę Flicka

0

Cieszy też, że dzisiaj są próby z dystansu

0

Czwarty gol po rożnym w dwóch meczach. Aż się Atleti 13/14 przypomina

0

Ale te rożne w ostatnich meczach to gramy jakby Unzue wrócił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?