1

@July_6_BcN obskoczy i tenisa i defensywną pomoc

1

Co było pierwsze jajko czy kura?
Czemu Paździoch taka menda jest?
A co jeśli z Wojtkiem już nigdy nie przegramy?

19

Ale Raphinia dojechany przez Argentynę, tyle obrażania a dzisiaj zupełnie niewidoczny

2

Ale egoista z tego Yamala

3

@NeroTFP1 ALE Xavi byłby dumny

0

To Gavi taką piłę podał?

2

To ja kleju szukam, a to Yamal cały w nogach ma

1

@NeroTFP1 jak ogłoszą przedłużenie to będzie święto większe niż na 125-lecie

0

@Cvzx pseudo skrzydłowy schodzący do środka by robić autostradę Balde

1

Niby nie mamy lewych skrzydłowych ale Balde chyba tego nikt nie powiedział ;)

6

Skoro potrafi sobie wyobrazić bycie Rekinem to pewnie teraz wyobraził sobie że wszedł z ławki

2

Ale golazo. Pani piłkarka Leon

0

@partymaker myślę że fałszywa

1

@ShawnC @Faro uważa pewnie inaczej

2

@Popitek12 tylko czemu masz ją zapisaną jako "Stefan"?

5

@RomanGroza najważniejszy mecz to jak w podstawówce gracie ze starszą klasą

7

Może i strona zalana reklamami ale przynajmniej twarzy rudigera nie widać

3

@Criss18Barca trochę szkoda, ale znając jakie bydło robią fani legii to może i dobrze

3

Meczyki: Na 99% tomasz włodarczyk molestował swoją koleżankę z pracy

3

@Danny Gaucho ale po co oni tego Simeone jeszcze trzymają? Tylko marnuje potężny potencjał Argentyńczyków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

A tak mi się wydawało że już gdzieś te opinie posłów konfederacji słyszałem xd


3

@Encore chcący hajto vs kosecki z chęciami chose your fighter

2

@kuz co jest nienormalnego w dyskusji politycznej?

0

@Katalończyk 99 co mnie obchodzi "tutaj" xd. Bellingham powinien dostać czerwoną bo w ogóle nie można pyskować do sędziego (patrz Dembele z Lahozem) a co dopiero z użyciem wulgaryzmów

0

Raphinha nie powiedział niczego obraźliwego w stosunku do Argentyny

1

@mekston widać duży potencjał, ale no 1ga dzisiaj nie dowiozła bo Filipinka grała bez pół nogi

3

https://zapodaj.net/plik-RkJ4VmK7F5
A tak sobie to tutaj wstawię, zupełnie bez powodu

3

Ale szkoda że yt ucina zasięgi stanowskiemu bo byłoby 200 milionów live

6

Ja bym zaczął od emerytury dla gościa ze zdjęcia

0

@Popitek12 ja teraz też nie mogę, podobno włamanie do domu i czekanie na swoją randkę w jej łóżku jest przekroczeniem zasad czy coś tam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?