MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN obskoczy i tenisa i defensywną pomoc
1
Co było pierwsze jajko czy kura?
Czemu Paździoch taka menda jest?
A co jeśli z Wojtkiem już nigdy nie przegramy?
19
Ale Raphinia dojechany przez Argentynę, tyle obrażania a dzisiaj zupełnie niewidoczny
2
Ale egoista z tego Yamala
3
@NeroTFP1 ALE Xavi byłby dumny
0
To Gavi taką piłę podał?
2
To ja kleju szukam, a to Yamal cały w nogach ma
1
@NeroTFP1 jak ogłoszą przedłużenie to będzie święto większe niż na 125-lecie
0
@Cvzx pseudo skrzydłowy schodzący do środka by robić autostradę Balde
1
Niby nie mamy lewych skrzydłowych ale Balde chyba tego nikt nie powiedział ;)
6
Skoro potrafi sobie wyobrazić bycie Rekinem to pewnie teraz wyobraził sobie że wszedł z ławki
2
Ale golazo. Pani piłkarka Leon
0
@partymaker myślę że fałszywa
1
@ShawnC @Faro uważa pewnie inaczej
2
@Popitek12 tylko czemu masz ją zapisaną jako "Stefan"?
5
@RomanGroza najważniejszy mecz to jak w podstawówce gracie ze starszą klasą
7
Może i strona zalana reklamami ale przynajmniej twarzy rudigera nie widać
3
@Criss18Barca trochę szkoda, ale znając jakie bydło robią fani legii to może i dobrze
3
Meczyki: Na 99% tomasz włodarczyk molestował swoją koleżankę z pracy
3
@Danny Gaucho ale po co oni tego Simeone jeszcze trzymają? Tylko marnuje potężny potencjał Argentyńczyków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
A tak mi się wydawało że już gdzieś te opinie posłów konfederacji słyszałem xd
3
@Encore chcący hajto vs kosecki z chęciami chose your fighter
2
@kuz co jest nienormalnego w dyskusji politycznej?
0
@Katalończyk 99 co mnie obchodzi "tutaj" xd. Bellingham powinien dostać czerwoną bo w ogóle nie można pyskować do sędziego (patrz Dembele z Lahozem) a co dopiero z użyciem wulgaryzmów
0
Raphinha nie powiedział niczego obraźliwego w stosunku do Argentyny
1
@mekston widać duży potencjał, ale no 1ga dzisiaj nie dowiozła bo Filipinka grała bez pół nogi
3
https://zapodaj.net/plik-RkJ4VmK7F5
A tak sobie to tutaj wstawię, zupełnie bez powodu
3
Ale szkoda że yt ucina zasięgi stanowskiemu bo byłoby 200 milionów live
6
Ja bym zaczął od emerytury dla gościa ze zdjęcia
0
@Popitek12 ja teraz też nie mogę, podobno włamanie do domu i czekanie na swoją randkę w jej łóżku jest przekroczeniem zasad czy coś tam