5

@maroon to mamy na la bambie sporo masochistów patrząc ile tu o wypowiedziach trzaska

2

@Destroyer_of_Worlds co do precyzji sondaży tych miałbym wątpliwości no ale bardzo dziwiły mnie komentarze o tym że brak obecności był lepszy rzekomo dla niego

0

@GeneralXavi jak okaże się beznadziejny to jeszcze może wzmocnić, łącznie z opcją pierwszego w historii III RP odwołania prezydenta

8

Ale że kylian się tak zachowa to zupełnie bym się nie spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°)



0

Ale trzeba przyznać że mbappe się wpasował do reszty ekipy

0

Jednego bandytę mniej

0

Z Ipsiwich też legia miałaby ciężko

0

I po co Włoch wygrywał tego seta?

1

@BulaKG piwo o 12? Bez przesady.

Te cztery z rana mi wystarczą

2

Dzisaj po meczu mniejszy ruch tutaj niż wczoraj po debacie, a ludzie myślą że admini usunęliby politykę ze strony

1

Rafa, Wojtek i Inigo z interwencjami ratującymi wygraną

1

Póki co mecz imienia @FcPortoFan1999

2

W drugiej bym wprowadził w końcu tego Erica bo tak grać 10 na 11 cały mecz to słabo

0

Nie ma 18-letniego Szefa Defensywy i wszystko się sypie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Nie wiedziałem że cr7 zmienił klub i kolor skóry

0

@trolownik trochę tęsknię za pytaniami dłuższymi niż odpowiedź w wykonaniu adamczyka i reszty :(

0

@Deathwing112 to samo było mówione o tusku i morawieckim a potem znów spokojnie dwa pierwsze miejsca

0

@barcelonaLM i te kategorie za mało rozdzielone

0

Czyli konfa idzie w narrację o konflikcie terminów, to w sumie chyba najlepsza opcja

Dla mnie

0

@DragonxNF no ale to pewnie będzie znowu jeden z dziesięciu

3

No dobra teraz Rafał odleciał

0

mentzen tym nie przyjściem przede wszystkim zwiększył nudę tej debaty bo tak Rafał pytałby kogoś innego niż batyr

0

Najgorsze pytanie już znamy xd

1

@Joe_Pesci tylko przebrań brakuje

0



Akurat pasuje do wydarzeń z dziś

1

"Z tymi statystykami się zgadzam" xd

0

@kuz Nie za taką chwilę, to jeszcze potrwa

0

I znowu dobra odpowiedź Rafała

2

A to Trzaskowski dobrze powiedział z tą Meloni bo to prawda że walczy o relokację

3

Nawrocki słabiutko, pytanie kiedy podmiana na Batyra :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?