MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato Zaza ze swoim karnym
1
Osiem lat czekania na pytania wzajemne w debacie xd
1
Była konferencja, teraz walka. A niektórzy to płacą za freak fighty
0
@Encore a to wtedy aborcja
2
Poziom debaty jakby zrobić debatę o trzeźwości między @Popitek12 a kimś z warsztatu
0
@Encore ale prywatnie czy jako stanowisko partii?
0
Komentarz usunięty
4
Szczęść Boże po 48h przerwy. Trzeci ban w mojej karierze na tej stronie, jeszcze 297 i dogonię @Kessie. Widzę, że w dobrym momencie wróciłem
1
@Safrani no ja generalnie z przerwy korzystam plus kontrowersje jakieś itp. a i to chyba za dużo patrząc co ludzie tu wypisują (szczególnie jak źle gramy)
2
@macio_944 właśnie może lepiej niech się teraz wyżyją to podczas meczu będzie tutaj mniejsze bydło niż zwykle
3
Ale skąd wiecie, że ten ktoś ogłosił odejście skoro do matur ma przerwę od strony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Śmierć tenisa nr. 2137
0
W maju też będzie porażka, więc trzeba robić rozgrzewkę na porażkach sądowych
0
@Zbyszard Nie. Oby nie musiał nic robić
0
@VegetaPolska "Real może to odrobić. Ale muszą jeździć na dupie przez 90 minut."
Czyli nie może, chyba że mbappe na ławie
4
Jestem kibicem arsenalu od dzisiaj i już mnie ten Tottenham wk*rwia
9
Co tu takie nastroje jakby prześcieradła dostały trzy do jaja na łeb?
0
Saka ładnie momentami szarpie, ale ktoś widział dzisiaj w ogóle Martinelliego? xd
2
Kto spisuje się gorzej: Bayern gdy chwali go @Comentateiro czy Alcaraz gdy robi to @FcPortoFan1999 ?
0
@Konradowskyy chyba, że dojdzie do rozpadu rządu i braku nowej większości, wtedy krócej
0
@Batys uważaj żebyś ty nie musiał im dokładać makowca do tej kawki
0
@Kengo w sensie szare? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kengo jako daltonista muszę przyznać, że mi sygnalizacja nie przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@RosjaninBut Wszystko spoko ale to "Phd" z opisu u niego chyba pasuje usunąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
Ale to posunięcie trumpa z cłami naprawdę genialne. Dobrze, że nie mieliśmy w przeszłości żadnych wydarzeń sugerujących, że jest to fatalny pomysł
A tutaj przypadkowy link
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Smoot%E2%80%93Hawley_Tariff_Act
0
@Kgorecki2500 wszystko przez te kąkutery
0
@BorzyKrzys lepiej uważaj wyznawcy kultu zapi*rdolu mają mocne argumenty
https://zapodaj.net/plik-hMmwQVm6KI
2
@Rastafarnianin to teraz czas udawać 18-latka na la bambie
0
Ale fart warszawskiej legii
0
@Fartlow chyba najwyższy czas na wielką improwizację z twojej strony