1

@Aragorn33 reprezentacja Francji
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Criss18Barca jest takie ryzyko patrząc po składzie będą grali dużo długich piłek

1

Szkoda że bez Balde bo w superpucharze ładnie tam woził vasqueza

0

@FcPortoFan1999 jaki typ na występ Igulca w Madrycie?

1

No i tenis umiera po raz kolejny. Oby wieczorem madryt do niego dołączył

1

Ale obawiam się, że ta presja na sędziów i tak może zadziałać także jutro trzeba być raczej wyraźnie lepszym, żeby zniwelować ewentualne nieprzychylne gwizdanie.

26

real madryt: szczuje na sędziów w klubowej telewizji
Sędziowie: reagują
real madryt: wybuch płaczu

A miał być nudny piąteczek

0

@PW27 chyba że zmienią sędziego

3

Żeby się tylko nie skończyło, że nagle przydzielą asa pokroju manzano albo soto grado xd

4

@Gaucho Ansu Fati na zdjęciach w stroju nieźle wypada

4

@Kgorecki2500 Karol wojtyła

2

Marek po kontuzji. Gavi po kontuzji. Może z Valladiolid się uda znów zobaczyć dwóch moich ulubionych piłkarzy w wyjściowym składzie

0

@arasz1819 tak na pewno podłożyli się w derbach, i to kolejny raz w tym sezonie xd

4

Przecież ten Inter to się nadaje do domu starców a nie finału lm. Nasza młodzież jedzie z nimi równo w środę

0

@marcin62 @janniksinner do ciebie pytanie

1

@Criss18Barca pytania proste ale odpowiedzi tragedia, trzy różne wersje tej samej a ich rzeczywiste spektrum ideologiczne wąziutkie

0

@OskP de jong niby w ligowym zagrał dobrze ale ja się o niego boję

0

@Comentateiro dobry Pedri - mało powiedziane

4

Ale ciekawe czemu ten Pedri nie ma więcej asyst. Wielka zagadka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Tik tak It's Olmo time

0

@Korsain nie nasza wina, że np. fati w najlepszej sytuacji strzela niecelnie

0

@Szymemdymek Fort
Z tyłu ma problemy momentami ale to jak Martin a do przodu dużo lepszy

0

I w takich meczach potrzeba Lewego. Np. tak jak pomógł z leganes u siebie

0

Strzały z każdej pozycji, że wygląda to jak Wisła Kraków w I lidze @FcPortoFan1999

5

"Dla mnie sezon zaczyna się 22 kwietnia" - Ansu Fati

1

Ale myślicie że trofeum za wygranie LM powinien wznosić Marek czy Fati za tego hat-tricka co strzeli w finale?

0

@Roobo ja pamiętam jak losowo Dembele kiedyś zagrał na wahadle (chyba u Koemana?) i wyglądał nieźle także kto wie xf

1

@4drian0 hawajska to zawsze dobry wybór

3

@Majkel34 jeśli chodzi o dosłowne opadnięcie szczęki to dla mnie na 1-1 z dystansu przeciw PSG, zupełnie się nie spodziewałem że to wejdzie, acz pewnie taki Donnarauma by to wyjął

1

@Joe_Barbaro Messi, Neymar, Xavi, Pique, Paulinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?