MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aragorn33 reprezentacja Francji
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Criss18Barca jest takie ryzyko patrząc po składzie będą grali dużo długich piłek
1
Szkoda że bez Balde bo w superpucharze ładnie tam woził vasqueza
0
@FcPortoFan1999 jaki typ na występ Igulca w Madrycie?
1
No i tenis umiera po raz kolejny. Oby wieczorem madryt do niego dołączył
1
Ale obawiam się, że ta presja na sędziów i tak może zadziałać także jutro trzeba być raczej wyraźnie lepszym, żeby zniwelować ewentualne nieprzychylne gwizdanie.
26
real madryt: szczuje na sędziów w klubowej telewizji
Sędziowie: reagują
real madryt: wybuch płaczu
A miał być nudny piąteczek
0
@PW27 chyba że zmienią sędziego
3
Żeby się tylko nie skończyło, że nagle przydzielą asa pokroju manzano albo soto grado xd
4
@Gaucho Ansu Fati na zdjęciach w stroju nieźle wypada
4
@Kgorecki2500 Karol wojtyła
2
Marek po kontuzji. Gavi po kontuzji. Może z Valladiolid się uda znów zobaczyć dwóch moich ulubionych piłkarzy w wyjściowym składzie
0
@arasz1819 tak na pewno podłożyli się w derbach, i to kolejny raz w tym sezonie xd
4
Przecież ten Inter to się nadaje do domu starców a nie finału lm. Nasza młodzież jedzie z nimi równo w środę
0
@marcin62 @janniksinner do ciebie pytanie
1
@Criss18Barca pytania proste ale odpowiedzi tragedia, trzy różne wersje tej samej a ich rzeczywiste spektrum ideologiczne wąziutkie
0
@OskP de jong niby w ligowym zagrał dobrze ale ja się o niego boję
0
@Comentateiro dobry Pedri - mało powiedziane
4
Ale ciekawe czemu ten Pedri nie ma więcej asyst. Wielka zagadka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Tik tak It's Olmo time
0
@Korsain nie nasza wina, że np. fati w najlepszej sytuacji strzela niecelnie
0
@Szymemdymek Fort
Z tyłu ma problemy momentami ale to jak Martin a do przodu dużo lepszy
0
I w takich meczach potrzeba Lewego. Np. tak jak pomógł z leganes u siebie
0
Strzały z każdej pozycji, że wygląda to jak Wisła Kraków w I lidze @FcPortoFan1999
5
"Dla mnie sezon zaczyna się 22 kwietnia" - Ansu Fati
1
Ale myślicie że trofeum za wygranie LM powinien wznosić Marek czy Fati za tego hat-tricka co strzeli w finale?
0
@Roobo ja pamiętam jak losowo Dembele kiedyś zagrał na wahadle (chyba u Koemana?) i wyglądał nieźle także kto wie xf
1
@4drian0 hawajska to zawsze dobry wybór
3
@Majkel34 jeśli chodzi o dosłowne opadnięcie szczęki to dla mnie na 1-1 z dystansu przeciw PSG, zupełnie się nie spodziewałem że to wejdzie, acz pewnie taki Donnarauma by to wyjął
1
@Joe_Barbaro Messi, Neymar, Xavi, Pique, Paulinho