MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mateonvious no na pewno nie jest ostatni no jest jeszcze De Jong a i Araujo przecież jest twarzą późniejszych kompromitacji
0
@A4ron i te teksty że jest dobry tylko z ławki
1
@kcule14 Yamal jeśli chodzi o te wszystkie idiotyczne opinie o rzekomym egoizmie i gwiazdorzeniu
0
@ZuczekFCB1899 chyba 7 bodajże
1
Iga wejście w mecz gorzej niż Kanonierzy wczoraj xd
4
@wojopancer Suarez dziura na D. Luizie i okno po zmyleniu bramkarza
2
@michal26 materiały oparte na faktach i materiały kłamliwe - faktycznie wspaniała różnorodność
3
Komentarz usunięty
2
@JanneAhonen a zaraz potem przejchali się po nich w lidze narodów
0
@FcPortoFan1999 w końcu jakaś dobra decyzja
1
@4drian0 no ten półfinał euro z kadrą jeszcze bez yamala i nico to naprawdę było osiągnięcie, jeszcze w karnych dopiero przegrali
2
Widzę oburzenie tutaj niektórych, ale zwróćcie uwagę Lewy był tylko z 12 m od sędziego jak się drapał po nosie także intencja oczywista i niech się cieszy, że taki drobny wymiar kary
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Gigi na angielskiej ziemi jest potworem
43
Mhm czyli po to bandażował benzemę?
0
@Kengo a ja jak zwykle będę bronił Enrique i sezonu 14/15 wiadomo rozgrywki ligowe były dalekie od idealnych ale w lm był pokaz siły z pokonaniem mistrzów Anglii, Francji cji, Niemiec i Włoch w drodze po tytuł, plus Lucho dołożył ten element który zawsze mnie denerwował u Pepa czyli wreszcie graliśmy dobrze (a nawet lepiej niż dobrze jak np. z Bayernem wtedy w 1/2) z kontry
2
@Tridente2015 Rudiger: "Nie myślę"
1
@karolszymek to samo @Kessie załadował bramę w klasyku i odszedł w stronę zachodzącego arabskiego Słońca za fajną sumę
1
@Mankind za dużo tych Polaków do Polski wpuszczają
2
@Kengo no nie wiem możesz np. zapytać je co o tym sądzą a nie siedzieć wpatrzonym i zgadywać po uśmiechu xd
0
Jakby zrobiła 1ga 6:0 6:7 6:0 to byłby najbardziej chory wynik w tenisie jaki widziałem.
No ale na razie się na to nie zanosi niestety
0
@TikiTakaEnMiCorazon sprawdziłbym kto pierwszy napisał tego fejka z kongdobią
2
@karolszymek nie ma zmiennika bo inni za takie odklejenie skończyliby z permem
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@macio_944 dokładnie a krzysiu pewnie też znając sympatię "dzinnikarzy" sportowych ze stolicy
19
@macio_944 nie no otwarcie kibicować legii to jednak wstyd
47
@Criss18Barca maciak - cska moskwa
0
@maroon z tego co patrzę to jest to poprawna forma, rok temu była już kłótnia o to
0
Czyli marciniak w ramach odpowiedzialności po kompromitacji w meczu z legią miał wakacje a teraz dali mu finał legii?
0
Się przypominają finały sprzed lat
1
@Comentateiro Zus, a nie to żart był
Nfz, a nie to też
Podatki, uj tutaj też żartowanie
Wychodzi, że chyba humor Polaków xd
4
No to trzeba głosować na AfD. Prawdziwie propolska partia