1

@Mateonvious no na pewno nie jest ostatni no jest jeszcze De Jong a i Araujo przecież jest twarzą późniejszych kompromitacji

0

@A4ron i te teksty że jest dobry tylko z ławki

1

@kcule14 Yamal jeśli chodzi o te wszystkie idiotyczne opinie o rzekomym egoizmie i gwiazdorzeniu

0

@ZuczekFCB1899 chyba 7 bodajże

1

Iga wejście w mecz gorzej niż Kanonierzy wczoraj xd

4

@wojopancer Suarez dziura na D. Luizie i okno po zmyleniu bramkarza

2

@michal26 materiały oparte na faktach i materiały kłamliwe - faktycznie wspaniała różnorodność

3

Komentarz usunięty

2

@JanneAhonen a zaraz potem przejchali się po nich w lidze narodów

0

@FcPortoFan1999 w końcu jakaś dobra decyzja

1

@4drian0 no ten półfinał euro z kadrą jeszcze bez yamala i nico to naprawdę było osiągnięcie, jeszcze w karnych dopiero przegrali

2

Widzę oburzenie tutaj niektórych, ale zwróćcie uwagę Lewy był tylko z 12 m od sędziego jak się drapał po nosie także intencja oczywista i niech się cieszy, że taki drobny wymiar kary
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Gigi na angielskiej ziemi jest potworem

43

Mhm czyli po to bandażował benzemę?

0

@Kengo a ja jak zwykle będę bronił Enrique i sezonu 14/15 wiadomo rozgrywki ligowe były dalekie od idealnych ale w lm był pokaz siły z pokonaniem mistrzów Anglii, Francji cji, Niemiec i Włoch w drodze po tytuł, plus Lucho dołożył ten element który zawsze mnie denerwował u Pepa czyli wreszcie graliśmy dobrze (a nawet lepiej niż dobrze jak np. z Bayernem wtedy w 1/2) z kontry

2

@Tridente2015 Rudiger: "Nie myślę"

1

@karolszymek to samo @Kessie załadował bramę w klasyku i odszedł w stronę zachodzącego arabskiego Słońca za fajną sumę

1

@Mankind za dużo tych Polaków do Polski wpuszczają

2

@Kengo no nie wiem możesz np. zapytać je co o tym sądzą a nie siedzieć wpatrzonym i zgadywać po uśmiechu xd

0

Jakby zrobiła 1ga 6:0 6:7 6:0 to byłby najbardziej chory wynik w tenisie jaki widziałem.
No ale na razie się na to nie zanosi niestety

0

@TikiTakaEnMiCorazon sprawdziłbym kto pierwszy napisał tego fejka z kongdobią

2

@karolszymek nie ma zmiennika bo inni za takie odklejenie skończyliby z permem
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@macio_944 dokładnie a krzysiu pewnie też znając sympatię "dzinnikarzy" sportowych ze stolicy

19

@macio_944 nie no otwarcie kibicować legii to jednak wstyd

47

@Criss18Barca maciak - cska moskwa

0

@maroon z tego co patrzę to jest to poprawna forma, rok temu była już kłótnia o to

0

Czyli marciniak w ramach odpowiedzialności po kompromitacji w meczu z legią miał wakacje a teraz dali mu finał legii?

0

Się przypominają finały sprzed lat

1

@Comentateiro Zus, a nie to żart był
Nfz, a nie to też
Podatki, uj tutaj też żartowanie

Wychodzi, że chyba humor Polaków xd

4

No to trzeba głosować na AfD. Prawdziwie propolska partia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?