7

Spytałbym @Comentateiro który papież z wielu za jego życia najlepszy ale on pewnie już Franciszka nie pamięta

1

To ciekawe na kogo cła nałoży

2

Oby tylko lepiej żonglował od Dembele i nie będzie kompromitacji na prezentacji

1

@qbsonFCBarca no to bardziej taki tier 3 źródło także średnio oficjalnie

0

@Antimadridista_WR faktycznie u niego to cecha wiodąca, ale rekiny chyba nie mogą być wybrane

1

Do Barcelony ten nowy papież się nie nadaje bo wyjście na pozycję stanowczo za długie

3

@Kozinho. Przynajmniej trawnik w każdej parafii byłby równo przystrzyżony

0

Ciekawe czy odczytają złe nazwisko jak na oskarach

3

Kuleszy pewnie znowu paru głosów brakło

1

Ja tam myślę, że jednak papież będzie biały

W końcu zawsze tak się ubierali

1

@svensonFCB Pius Paschke

0

Mam wrażenie że co ktoś wrzuci newsa od "kolegi z uw" to za każdym razem inny organ ma być jedzony przez napastnika

1

@BorzyKrzys no ale takich twórców są tysiące więc nie powiesz mi że nawet większość z nich jest rzetelna, a po drugie największy argument przeciw jaki zazwyczaj widzę to łamanie prawa do prywatności ofiar i ich rodzin co moim zdaniem faktycznie w takich programach ma miejsce regularnie

0

@draxidox kościół katolicki zabrania

0

@MsBarca system zakupu biletów na koncerty obecnie jest tak chory że często pośrednicy sprzedaży od razu bilety dają do kupna z drugiej ręki za jeszcze bardziej wywindowaną cenę

0

@maroon tak w usa nie ma opcji wyborów uzupełniających na prezydenta

1

@Culer9002 ale wygrał superpuchar nie?

6

Czyli w finale mamy klub zagranicznego kapitału zamieszany w korupcję

No i PSG

1

@wojopancer Sr*ka

9

"Tym strzałem chciał postraszyć gołębie na stadionie"

1

No i ok. Niech sobie Enrique wygra finał, coś mu się od życia należy po tylu przykrych doświadczeniach. A żal interczyków i mbappe też przyjemny będzie

0

@bart_azz nie no taki Marquinios też by się przydał i ktoś z pary Hakimi/Mendes

2

@Eklerek kontrola piłki gorsza, ale więcej z przodu daje

1

@Gibbon_FCB final lm 2019 najgorszy jaki pamiętam

0

@bezalkoholowy nie to nie cywilizacja VII

0

@wosiek91 Ale biały dym idzie z komina a nie gaśnicy

1

Kto wrzuca Here We Go w przypadku konklawę? Terlikowski?

0

@cules100pro gra w obronie na pewno traci natomiast wyprowadzenie piłki jest lepsze

0

@Pawlak1992 akurat jeśli chodzi o zarzuty korupcyjne to inter raczej nie jest dobrym przykładem xd

0

@Krzysztof1987 Rafa słabiej od Olmo gdzie jeden zawalił stratę gola a drugi miał powrót do obrony w dogrywce? Naprawdę co wy macie takie uprzedzenia do Brazyliczyka xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?