MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Spytałbym @Comentateiro który papież z wielu za jego życia najlepszy ale on pewnie już Franciszka nie pamięta
1
To ciekawe na kogo cła nałoży
2
Oby tylko lepiej żonglował od Dembele i nie będzie kompromitacji na prezentacji
1
@qbsonFCBarca no to bardziej taki tier 3 źródło także średnio oficjalnie
0
@Antimadridista_WR faktycznie u niego to cecha wiodąca, ale rekiny chyba nie mogą być wybrane
1
Do Barcelony ten nowy papież się nie nadaje bo wyjście na pozycję stanowczo za długie
3
@Kozinho. Przynajmniej trawnik w każdej parafii byłby równo przystrzyżony
0
Ciekawe czy odczytają złe nazwisko jak na oskarach
3
Kuleszy pewnie znowu paru głosów brakło
1
Ja tam myślę, że jednak papież będzie biały
W końcu zawsze tak się ubierali
1
@svensonFCB Pius Paschke
0
Mam wrażenie że co ktoś wrzuci newsa od "kolegi z uw" to za każdym razem inny organ ma być jedzony przez napastnika
1
@BorzyKrzys no ale takich twórców są tysiące więc nie powiesz mi że nawet większość z nich jest rzetelna, a po drugie największy argument przeciw jaki zazwyczaj widzę to łamanie prawa do prywatności ofiar i ich rodzin co moim zdaniem faktycznie w takich programach ma miejsce regularnie
0
@draxidox kościół katolicki zabrania
0
@MsBarca system zakupu biletów na koncerty obecnie jest tak chory że często pośrednicy sprzedaży od razu bilety dają do kupna z drugiej ręki za jeszcze bardziej wywindowaną cenę
0
@maroon tak w usa nie ma opcji wyborów uzupełniających na prezydenta
1
@Culer9002 ale wygrał superpuchar nie?
6
Czyli w finale mamy klub zagranicznego kapitału zamieszany w korupcję
No i PSG
1
@wojopancer Sr*ka
9
"Tym strzałem chciał postraszyć gołębie na stadionie"
1
No i ok. Niech sobie Enrique wygra finał, coś mu się od życia należy po tylu przykrych doświadczeniach. A żal interczyków i mbappe też przyjemny będzie
0
@bart_azz nie no taki Marquinios też by się przydał i ktoś z pary Hakimi/Mendes
2
@Eklerek kontrola piłki gorsza, ale więcej z przodu daje
1
@Gibbon_FCB final lm 2019 najgorszy jaki pamiętam
0
@bezalkoholowy nie to nie cywilizacja VII
0
@wosiek91 Ale biały dym idzie z komina a nie gaśnicy
1
Kto wrzuca Here We Go w przypadku konklawę? Terlikowski?
0
@cules100pro gra w obronie na pewno traci natomiast wyprowadzenie piłki jest lepsze
0
@Pawlak1992 akurat jeśli chodzi o zarzuty korupcyjne to inter raczej nie jest dobrym przykładem xd
0
@Krzysztof1987 Rafa słabiej od Olmo gdzie jeden zawalił stratę gola a drugi miał powrót do obrony w dogrywce? Naprawdę co wy macie takie uprzedzenia do Brazyliczyka xd