MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ zarówno ci głosujący przeciw jak i nieważnie dają legitymację całości rezultatów, więc jedne wotum nieufności jakie może dostać cała klasa polityczna to tragicznie niska frekwencja
1
Idziesz na wybory = nie masz prawa narzekać - to ty dajesz im legitymację
1
@Sulimo nie to Huijsen w przyszłym sezonie, ale też na "h"
1
@Kozinho. Hawajska top
3
@Wojciech123 picie w pracy to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek
0
@VegetaPolska przynajmniej zachód późno
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TR3YWAY odejścia na pewno będą miały znaczenie szczególnie jeśli chodzi o budżet płacowy
0
Widzę że donald zazdrości chyba PSG katarskich pieniędzy xd
https://www.washingtonpost.com/national-security/2025/05/12/trump-qatar-747-gift-security/
2
@La Pulgaa moim zdaniem Trent jest przeceniany (to taki lepszy vasquez) ale pozostali dwaj faktycznie mega ruchy
3
@Jakchcesz i kwotę w rublach jaką dostaliście
0
@lukaszbrk no tak jak zaznaczam wszystkich kandydatów to duże ryzyko że ten na miejscu się wypisze
0
Jak macie oddać głos nieważny to zostańcie w domu. Szkoda zachodu dla takiego cyrku
0
@NeroTFP1 większa progresja podatkowa
Opodatkowanie gigantów technologicznych
1
@Kgorecki2500 proste jak wygrają moi - dobrze dla świata a jak nie - źle dla świata
0
@Guess To jest nas dwóch
10
@Rastafarnianin Ale ważne że Dudek miał dogadany czas gry
( ͡° ͜ʖ ͡°)
37
Z pozdrowieniami dla dudka, kowala i tomaszewskiego
0
@Szmulek A ja bym dał Pedriemu, najbardziej niezastąpiony w naszych sukcesach
0
@Nazio_87 no kolegów ze studia na pewno deklasuje
2
@esem91 jedyny powód by kibicować interowi w finale
0
@Hawajczyk nie no jakby balona dostał lautaro to byłby skandal prawie jak w 2020
2
@Kapitan hawk sezon ligowy na bernabeu trwa bardzo długo
3
Ale mogę wiedzieć o jakim mistrzostwie wszyscy tu piszą? Wszak ligę przegraliśmy w grudniu
0
Też macie dźwięk rozjechany z obrazem?
0
Sinner chyba świeżo nasmarowany
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Vurt realny czas gry w Hiszpanii
4
@Vurt idziesz na zawody?
0
@ShawnC nawet jeśli w obronie popełniają tyle samo błędów (co i z tym się nie zgadzam) to nie powiesz że radzą sobie tak samo z piłką przy nodze
0
@Cochise na pewno miałem tak, że za młodego dzieciaka nie lubiłem muzyki słuchanej przez moich rodziców, a obecnie jestem fanem sporej ich liczby, no ale to tak od wczesnej dorosłości