0

@Stinger_ zarówno ci głosujący przeciw jak i nieważnie dają legitymację całości rezultatów, więc jedne wotum nieufności jakie może dostać cała klasa polityczna to tragicznie niska frekwencja

1

Idziesz na wybory = nie masz prawa narzekać - to ty dajesz im legitymację

1

@Sulimo nie to Huijsen w przyszłym sezonie, ale też na "h"

1

@Kozinho. Hawajska top

3

@Wojciech123 picie w pracy to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek

0

@VegetaPolska przynajmniej zachód późno

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TR3YWAY odejścia na pewno będą miały znaczenie szczególnie jeśli chodzi o budżet płacowy

0

Widzę że donald zazdrości chyba PSG katarskich pieniędzy xd
https://www.washingtonpost.com/national-security/2025/05/12/trump-qatar-747-gift-security/

2

@La Pulgaa moim zdaniem Trent jest przeceniany (to taki lepszy vasquez) ale pozostali dwaj faktycznie mega ruchy

3

@Jakchcesz i kwotę w rublach jaką dostaliście

0

@lukaszbrk no tak jak zaznaczam wszystkich kandydatów to duże ryzyko że ten na miejscu się wypisze

0

Jak macie oddać głos nieważny to zostańcie w domu. Szkoda zachodu dla takiego cyrku

0

@NeroTFP1 większa progresja podatkowa
Opodatkowanie gigantów technologicznych

1

@Kgorecki2500 proste jak wygrają moi - dobrze dla świata a jak nie - źle dla świata

0

@Guess To jest nas dwóch

10

@Rastafarnianin Ale ważne że Dudek miał dogadany czas gry
( ͡° ͜ʖ ͡°)

37

Z pozdrowieniami dla dudka, kowala i tomaszewskiego


0

@Szmulek A ja bym dał Pedriemu, najbardziej niezastąpiony w naszych sukcesach

0

@Nazio_87 no kolegów ze studia na pewno deklasuje

2

@esem91 jedyny powód by kibicować interowi w finale

0

@Hawajczyk nie no jakby balona dostał lautaro to byłby skandal prawie jak w 2020

2

@Kapitan hawk sezon ligowy na bernabeu trwa bardzo długo

3

Ale mogę wiedzieć o jakim mistrzostwie wszyscy tu piszą? Wszak ligę przegraliśmy w grudniu

0

Też macie dźwięk rozjechany z obrazem?

0

Sinner chyba świeżo nasmarowany
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Vurt realny czas gry w Hiszpanii

4

@Vurt idziesz na zawody?

0

@ShawnC nawet jeśli w obronie popełniają tyle samo błędów (co i z tym się nie zgadzam) to nie powiesz że radzą sobie tak samo z piłką przy nodze

0

@Cochise na pewno miałem tak, że za młodego dzieciaka nie lubiłem muzyki słuchanej przez moich rodziców, a obecnie jestem fanem sporej ich liczby, no ale to tak od wczesnej dorosłości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?