La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1541 Culés

0

Nie wiem jak Wy, ale ja pomimo tych trofeów które z pewnością jakoś podreperowały budżet nie nastawiam się na jakieś większe transfery w lecie, nadal są długi, wydatki na stadion itd. Pewnie będzie posucha, tym bardziej że Lapcio może uargumentować, że po co transfery jak jest dobry zespół, który wygrał trofea.

1

@TR3YWAY Lapcio to taki Atencjusz, że jak tylko znajdzie się kilka luźnych euro, to kogoś ściągnie. To nie Perez, który będzie kisił kasę przez dwa lata, bo Mbippi

0

@TR3YWAY odejścia na pewno będą miały znaczenie szczególnie jeśli chodzi o budżet płacowy

1

@Kozinho. Chyba że na Haalanda zbiera faktycznie xD

2

@TR3YWAY ten Hochland to nam potrzebny jak świni siodło. Niech szuka kogoś, kto będzie w stanie kreować akcje, a nie dokładać nogę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?