1

@misterio obecnie ciężko to sobie wyobrazić, nawet tylko patrząc jak polityka prowadzi do rozproszenia i rywalizacji państw w odkrywaniu kosmosu

3

Ten Curry to tylko dobrze rzuca xd taka prawda

2

@ViscaelBarca2007 wypadną z czwórki, więc wszyscy zaczną doceniać te wicemistrzostwa xd

1

@partymaker jestem tego świadom, ale czemu miałbym tego nie robić skoro to tyle zabawy?

0

@MesQueUnClub96 dlatego ja tam wolę WTA

4

Polityka prowadzi oblężenie gorących od długiego czasu i wtedy wchodzi on dodi cały na biało

5

@MesQueUnClub96 potwierdzam byłem tą procedurą

1

@PatrychoO ale czemu między nimi skoro głosy na dwóch pierwszych od tak odrzucasz? Jeśli decydować ma rozsądek to raczej kandydaci do zamykania stawki xd

0

Ale jak z prezydenturą nawrockiemu nie pójdzie to z taką przeszłością znam jeden zakład w Sosnowcu gdzie przyjmą go z otwartymi rękami (pytanie na ile zna się na prawie pracy)

0

@ranger3120 Mają takie jakie potrzeba xd
A na serio to jeśli masz więcej czasu na YT są analizy programów

0

@626 Poza tym cisza oznacza zakaz agitacji, o wywiadach tuska można będzie pisać nadal

0

@626 ruch po wywiadach z mentzenem większy niż po meczu z Bilbao - nie ma szans

0

@Kgorecki2500 a wydrukuję sobie kopię, nie wiadomo kiedy może się przydać

0

@dzrpn rozumiem że ty za rządów donalda miałeś 18 i wtedy antypo było cool a rządach pis 2005 już nie pamiętałeś xdd

0

@escarabajo repkę dwa razy?

0

@Bilon87 no i zostałem przejrzany

6

@Bilon87 jak ciągnął je do hotelu to słusznie

2

@Uukasz_93 czy ci mocodawcy są z nami teraz w pokoju?

1

@don'T.R.I.P.e Ja tam żadnych komentarzy nie widzę

2

@Jakchcesz i narodziny Bestii Raphiny

0

A propos najlepszych meczów w tym sezonie to może lekki hot take z mojej strony ale jeśli chodzi o jakość piłkarską najlepszy był 1-2 z Atletico

1

@kuz I to luksusowe. Tylu bogaczy z zagranicy tam mieszka

2

Coś dziwnie szybko entuzjazm do kandydatury Sikorskiego spadł wśród konfederatów z la bamby xd

0

Nawrocki przegrał wszystkie trofea Pogoni Szczecin

0

@Destroyer_of_Worlds mając obaj poparcie milionów ludzi to łatwo znaleźć szczerze zaangażowanie, ale przy urnie będą się liczyć twarde liczby (mobilizacja)

1

@Borry w tym sezonie nie miały one znaczenia, w przyszłym zobaczymy

1

@Kondziubarca czekamy na komentarz (Pana) Borka

0

@KamQiX tzn. oni nie są partią

3

@Cule1234 trochę wstyd tak działać na ostatnią chwilę

0

@FcPortoFan1999 i tak już pewnie trzyma w kieszeni połowę rady Sosnowca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?