MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@misterio obecnie ciężko to sobie wyobrazić, nawet tylko patrząc jak polityka prowadzi do rozproszenia i rywalizacji państw w odkrywaniu kosmosu
3
Ten Curry to tylko dobrze rzuca xd taka prawda
2
@ViscaelBarca2007 wypadną z czwórki, więc wszyscy zaczną doceniać te wicemistrzostwa xd
1
@partymaker jestem tego świadom, ale czemu miałbym tego nie robić skoro to tyle zabawy?
0
@MesQueUnClub96 dlatego ja tam wolę WTA
4
Polityka prowadzi oblężenie gorących od długiego czasu i wtedy wchodzi on dodi cały na biało
5
@MesQueUnClub96 potwierdzam byłem tą procedurą
1
@PatrychoO ale czemu między nimi skoro głosy na dwóch pierwszych od tak odrzucasz? Jeśli decydować ma rozsądek to raczej kandydaci do zamykania stawki xd
0
Ale jak z prezydenturą nawrockiemu nie pójdzie to z taką przeszłością znam jeden zakład w Sosnowcu gdzie przyjmą go z otwartymi rękami (pytanie na ile zna się na prawie pracy)
0
@ranger3120 Mają takie jakie potrzeba xd
A na serio to jeśli masz więcej czasu na YT są analizy programów
0
@626 Poza tym cisza oznacza zakaz agitacji, o wywiadach tuska można będzie pisać nadal
0
@626 ruch po wywiadach z mentzenem większy niż po meczu z Bilbao - nie ma szans
0
@Kgorecki2500 a wydrukuję sobie kopię, nie wiadomo kiedy może się przydać
0
@dzrpn rozumiem że ty za rządów donalda miałeś 18 i wtedy antypo było cool a rządach pis 2005 już nie pamiętałeś xdd
0
@escarabajo repkę dwa razy?
0
@Bilon87 no i zostałem przejrzany
6
@Bilon87 jak ciągnął je do hotelu to słusznie
2
@Uukasz_93 czy ci mocodawcy są z nami teraz w pokoju?
1
@don'T.R.I.P.e Ja tam żadnych komentarzy nie widzę
2
@Jakchcesz i narodziny Bestii Raphiny
0
A propos najlepszych meczów w tym sezonie to może lekki hot take z mojej strony ale jeśli chodzi o jakość piłkarską najlepszy był 1-2 z Atletico
1
@kuz I to luksusowe. Tylu bogaczy z zagranicy tam mieszka
2
Coś dziwnie szybko entuzjazm do kandydatury Sikorskiego spadł wśród konfederatów z la bamby xd
0
Nawrocki przegrał wszystkie trofea Pogoni Szczecin
0
@Destroyer_of_Worlds mając obaj poparcie milionów ludzi to łatwo znaleźć szczerze zaangażowanie, ale przy urnie będą się liczyć twarde liczby (mobilizacja)
1
@Borry w tym sezonie nie miały one znaczenia, w przyszłym zobaczymy
1
@Kondziubarca czekamy na komentarz (Pana) Borka
0
@KamQiX tzn. oni nie są partią
3
@Cule1234 trochę wstyd tak działać na ostatnią chwilę
0
@FcPortoFan1999 i tak już pewnie trzyma w kieszeni połowę rady Sosnowca