MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szmulek oj nie wiem czy większość z nich nie woli patrzeć zamiast brać czynny udział
0
@LOPEZ16 w USA zamieszkali w puerto rico nie mogą głosować na prezydenta czy to nie jest demokracja?
0
@MOLESTA tak generalnie są liczone, ale to chodzi o oficjalnie a nie exit poll
0
@LOPEZ16 no ale w demokracji nie wszyscy są uprawnieni do głosowania, więc ta dyskusja ma sens, pomijając już prawo do wolności słowa (a zatem krytyki postępowania innych)
3
@FcPortoFan1999 ekstraklasa to najgorsza liga do oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
No im bardziej będzie na styku tym większa szansa na obrzydliwe rzeczy z obu stron, no ale nie tak obrzydliwe jak real madryt
1
@tomek8756 jak real wygra kmś to jednak wtopa trochę i chyba tylko to pozostanie
2
@Sulimo "Liczko ma gładkie..."
1
@VegetaPolska żebyś tak zdrowo do relacji podchodził
0
Ja też w proteście przeciwko migracji zostanę migrantem xd
3
@tomek8756 obejrzyj sobie euro 2016
1
@Matheu12 ma nikłe do kreacji, ale torpedować może mocno
2
Jeśli wygra Trzasku to oby był tym Rafałem z wizji konfy i pisu
1
Klasyczna celebracja ery VAR, oby nie było interwencji ze studio xd
3
Miło widzieć, że nie jestem sam
https://zapodaj.net/plik-0DjQ9m8PqW
2
Ja też uważam, że występ Ziela obrócił by ten mecz o 360 stopni
1
Kylian co tam u ciebie? Skąd to zwątpienie?
3
Czwarta bramka podcieła im skrzydła
0
I co tam zagrał Dembele, brak słów na poziom Francuza w tym roku
0
Ale do pierwszego gwizdka grali jak równy z równym
0
Nie no w drugiej jak wejdzie lautaro to jeszcze inter to odrobi xd
3
@Lionel_Messi10 z tą ligą mistrzów to chodzi o chelsea w tym zdaniu xd
0
Jakby za dzieciaka był za espanyolem to jednak nie ma go co brać bo to naprawdę trzeba być specyficznym xd
10
Ja tam w finale wolę PSG i wygraną naszego Lucho, wraz z beką z kyliana po takim obrocie spraw. No ale jeśli już miałby wygrać Inter to mam nadzieję, że z istotną rolą naszego duetu co walczył o focie z cr7
1
@FcPortoFan1999 bo slot już od roku jest w Liverpoolu
0
@Alex1995 patrząc tylko po meczach trzeciej rundy tak by to wyglądało no ale zobaczymy
6
@MateS oj komentarz niebezpiecznie blisko agitacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Polityka wypada, wiadomo kto zbanowany, cała nadzieja w nas paletkarzach jeśli chodzi o ruch na forum
1
@Szmulek czemu ten perez taka menda jest?
1
@michal26 akurat Makłowicz to wiadomo że ma słabość do austriackiego cesarza (zawsze to lepiej niż malarza)