0

@Szmulek oj nie wiem czy większość z nich nie woli patrzeć zamiast brać czynny udział

0

@LOPEZ16 w USA zamieszkali w puerto rico nie mogą głosować na prezydenta czy to nie jest demokracja?

0

@MOLESTA tak generalnie są liczone, ale to chodzi o oficjalnie a nie exit poll

0

@LOPEZ16 no ale w demokracji nie wszyscy są uprawnieni do głosowania, więc ta dyskusja ma sens, pomijając już prawo do wolności słowa (a zatem krytyki postępowania innych)

3

@FcPortoFan1999 ekstraklasa to najgorsza liga do oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

No im bardziej będzie na styku tym większa szansa na obrzydliwe rzeczy z obu stron, no ale nie tak obrzydliwe jak real madryt

1

@tomek8756 jak real wygra kmś to jednak wtopa trochę i chyba tylko to pozostanie

2

@Sulimo "Liczko ma gładkie..."

1

@VegetaPolska żebyś tak zdrowo do relacji podchodził

0

Ja też w proteście przeciwko migracji zostanę migrantem xd

3

@tomek8756 obejrzyj sobie euro 2016

1

@Matheu12 ma nikłe do kreacji, ale torpedować może mocno

2

Jeśli wygra Trzasku to oby był tym Rafałem z wizji konfy i pisu

1

Klasyczna celebracja ery VAR, oby nie było interwencji ze studio xd

3

Miło widzieć, że nie jestem sam
https://zapodaj.net/plik-0DjQ9m8PqW

2

Ja też uważam, że występ Ziela obrócił by ten mecz o 360 stopni

1

Kylian co tam u ciebie? Skąd to zwątpienie?

3

Czwarta bramka podcieła im skrzydła

0

I co tam zagrał Dembele, brak słów na poziom Francuza w tym roku

0

Ale do pierwszego gwizdka grali jak równy z równym

0

Nie no w drugiej jak wejdzie lautaro to jeszcze inter to odrobi xd

3

@Lionel_Messi10 z tą ligą mistrzów to chodzi o chelsea w tym zdaniu xd

0

Jakby za dzieciaka był za espanyolem to jednak nie ma go co brać bo to naprawdę trzeba być specyficznym xd

10

Ja tam w finale wolę PSG i wygraną naszego Lucho, wraz z beką z kyliana po takim obrocie spraw. No ale jeśli już miałby wygrać Inter to mam nadzieję, że z istotną rolą naszego duetu co walczył o focie z cr7

1

@FcPortoFan1999 bo slot już od roku jest w Liverpoolu

0

@Alex1995 patrząc tylko po meczach trzeciej rundy tak by to wyglądało no ale zobaczymy

6

@MateS oj komentarz niebezpiecznie blisko agitacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Polityka wypada, wiadomo kto zbanowany, cała nadzieja w nas paletkarzach jeśli chodzi o ruch na forum

1

@Szmulek czemu ten perez taka menda jest?

1

@michal26 akurat Makłowicz to wiadomo że ma słabość do austriackiego cesarza (zawsze to lepiej niż malarza)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?