MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lajcior 1. Afery u kandydata na prezydenta
2. man utd
3
Patrząc po tej połowie to te Atletico to też są chyba jacyś pół amatorzy xd
0
Ósma bramka podcieła im skrzydła
12
@Kgorecki2500 a ja się zastanawiam czemu mój zestaw przyszedł niekompletny
4
Jak Kubica taki dobry to niech strzeli 5 goli Wolfsburgowi w 9 minut albo skoczy 151,5 w Willingen
2
@MateS czterdzieści i cztery
3
@gumaz @FcPortoFan1999
0
Halo tebas? No co tam u ciebie, skąd to zwątpienie?
9
Laporta chyba anulował subskrypcję spotify i zrezygnował ze starbucksa i już są pieniądze
2
@Jakchcesz Nie no może Bayern go w końcu kupi
5
@FcPortoFan1999 życzyłbym ci 100 lat komentowania na la rambli, ale przy twojej liczbie komentarzy chomiki tego nie uciągną xd
0
@July_6_BcN może była brzydka
1
@Kgorecki2500 kofeina na mnie prawie nie działa także zdecydowanie herbata dla smaku
0
@July_6_BcN To jest chyba bardziej argument konkurencji, który mogę zrozumieć jak najbardziej (inna sprawa, czy też tak to widzę). Chyba, że uznamy, iż częścią naszej kultury jest wyjątkowa wierność małżeńska/związkowa i szacunek dla niej (co przynajmniej w moim doświadczeniu nie jest faktem).
0
Tak trochę w temacie "ukrainizacji" Polski to jestem wielce ciekaw co użytkownicy la bamby uważają, że kryje się pod tym pięknym hasłem "nasza/polska kultura", które jest używane jako jeden z "argumentów". Najciekawsza odpowiedź wygrywa filmik z twerkowaniem pamiętnej użytkowniczki xd
21
@Jonyx jak wyjdzie madryciok to zawsze są okna życia
0
@draxidox mój stary jest niepijący więc na weselu miał wodę do toastów itp. ale to jedyny przypadek o jakim chociaż słyszałem (bo wiadomo że widzieć nie mogłem xd)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Klasycznie aktualne
https://zapodaj.net/plik-JXVWC6ZbB6
1
@Safrani mentzen na ministra finansów
0
Ciekawe jak tam ci co żałowali, że nie ma takiego Glika w obecnej kadrze na jej kapitana xd
5
Ja myślę że technologia zaszła wystarczająco daleko. Zróbmy naród trenerem a decyzje np. w ankietach na łączy nas piłka
0
Dawać Setiena do nas i próbę 1000 podań w wykonaniu orłów z kadry xd
2
@July_6_BcN dla mnie jeśli wskazać tylko jedną rzecz to zdecydowanie paternalizm
1
@Kondziubarca stołki same się nie utrzymają
1
@Stinger_ czy tusk odpowie na pytania to inna kwestia, ale ja śmieję się z ludzi co myślą że funkcja prezesa Rady Ministrów polega na byciu wszechwiedzącym i samodzielnym poprzez właśnie wysłuchanie wszystkiego i odpowiedź z własnej wiedzy na wszystko xd @Lucerfi
0
Podziwiam tych co myślą że premier miałby siedzieć na sali zapamiętać wszystkie pytanie i na nie odpowiedzieć xd
10
Skoro Leo dostał "terrorystę z Rosario" to do Lewego chyba najlepiej pasuje "gangster z Pruszkowa" xd
6
A co tu taka atmosfera jakbyśmy przegrali z Finlandią 1:2 która wygrała tylko raz na ostatnie 10 spotkań?
3
Jeszcze brakowało żeby Bednarek powiedział jak za Gierka musiał w kolejkach stać xd