MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Jak zwykle u nas bramkarze się tylko nadają także Fabian
3
@Starrk Protip:
Większość rzeczy zyska na smaku jak dodacie kokainy
0
@Gaucho oj tak zdecydowanie
1
@Kgorecki2500 na pewno było coś takiego kiedyś bo mój świadek do bierzmowania potrzebował
1
@Kgorecki2500 nie jestem ale akurat przez kontakty rodzinne mam sporo styczności i z tego co mówią to jest duży rozstrzał od nic do zaświadczenia dla i chrztu i bierzmowania
1
@takisobiektos i dlatego USA dołączyło do tych walk xd
Szachy5D²
0
@Faro no jak będzie się obijał jak w Brighton i u nas to powody się wyzerują
0
@Faro nie wiem czy opcja odejścia wystarczy jako motywacja dla Fatiego
1
Kiedy pierwszy post z dyskusji w gorących ma 0 herbów to wiadomo, że będzie co czytać xd
(chyba że to spam fana Porto)
9
@Benz ma czasami chłopak odcinki ale wyprowadzenie piłki klasa światowa
3
Mecz ostatecznie bez większego znaczenia ale nowy Ramos idzie w ślady idola
2
Żeby raul asencio tak powstrzymywał kolegów jak ostatnio rywali to może nie byłoby procesu xd
1
@MichuZ44 Haaland jest też już ukształtowanym piłkarzem i w ekipie grającej bliższy nam styl niż atletico
5
@Bolton gerard romero: COŚ się dzieje
11
https://zapodaj.net/plik-gaITyMTAxv
Ważne to żeby być na bieżąco
0
@Popitek12 na pewno jeśli chodzi o tych co przeszli futbol
4
Bardziej tych wypowiedzi Deco rozbić się nie dało? xd
1
Wiedzieliście, że Alvarez (który grając więcej minut w lidze strzelił mniej goli od Sorlotha) jest lepszy od Haalanda?
0
@Lucerfi jeśli kiedyś dojdzie do niej to pewnie jak przy drugiej (tam głównie w odniesieniu do Japonii) będą spory o datę początkową
4
Zastanawialiście się kiedyś czemu ambasada tak śledzi losy Romero czy innego Mac Allistera, skoro Premier League i tak nie ma znaczenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Felipe_PL za mowę pomyleńców na pewno POzdrawiam
0
@shinthps jeśli by spadli z 20 drużynowej ligi to raczej nie są najlepsi xd
39
Może i trump nie zakończył wojny jak obiecał, ale za to wywołał kolejną xd
0
@Eto'o9 R10 real, getafe, espanyol
0
No nic może z legendami Mołdawii by poszło lepiej xd
5
@Lucyffffer1922
Lubiła tańczyć - Rotary
Długość dźwięku samotności - Myslovitz
Niech żyje bal – Maryla Rodowicz
1
@Faro bardziej jak Fati gdy ma coś pokazać na treningach
0
Też macie wrażenie, że ten Garcia na materiałach promocyjnych jakiś taki strachliwy jest? Jakby nieśmiały albo czuje dużą presję chłopak
2
@Herato @adamek20151 2:2 superpuchar
1
A mówili, że Neymar idzie do słabej ligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)