0

@Encore Jak zwykle u nas bramkarze się tylko nadają także Fabian

3

@Starrk Protip:
Większość rzeczy zyska na smaku jak dodacie kokainy

0

@Gaucho oj tak zdecydowanie

1

@Kgorecki2500 na pewno było coś takiego kiedyś bo mój świadek do bierzmowania potrzebował

1

@Kgorecki2500 nie jestem ale akurat przez kontakty rodzinne mam sporo styczności i z tego co mówią to jest duży rozstrzał od nic do zaświadczenia dla i chrztu i bierzmowania

1

@takisobiektos i dlatego USA dołączyło do tych walk xd
Szachy5D²

0

@Faro no jak będzie się obijał jak w Brighton i u nas to powody się wyzerują

0

@Faro nie wiem czy opcja odejścia wystarczy jako motywacja dla Fatiego

1

Kiedy pierwszy post z dyskusji w gorących ma 0 herbów to wiadomo, że będzie co czytać xd
(chyba że to spam fana Porto)

9

@Benz ma czasami chłopak odcinki ale wyprowadzenie piłki klasa światowa

3

Mecz ostatecznie bez większego znaczenia ale nowy Ramos idzie w ślady idola

2

Żeby raul asencio tak powstrzymywał kolegów jak ostatnio rywali to może nie byłoby procesu xd

1

@MichuZ44 Haaland jest też już ukształtowanym piłkarzem i w ekipie grającej bliższy nam styl niż atletico

5

@Bolton gerard romero: COŚ się dzieje

11

https://zapodaj.net/plik-gaITyMTAxv
Ważne to żeby być na bieżąco

0

@Popitek12 na pewno jeśli chodzi o tych co przeszli futbol

4

Bardziej tych wypowiedzi Deco rozbić się nie dało? xd

1

Wiedzieliście, że Alvarez (który grając więcej minut w lidze strzelił mniej goli od Sorlotha) jest lepszy od Haalanda?

0

@Lucerfi jeśli kiedyś dojdzie do niej to pewnie jak przy drugiej (tam głównie w odniesieniu do Japonii) będą spory o datę początkową

4

Zastanawialiście się kiedyś czemu ambasada tak śledzi losy Romero czy innego Mac Allistera, skoro Premier League i tak nie ma znaczenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Felipe_PL za mowę pomyleńców na pewno POzdrawiam

0

@shinthps jeśli by spadli z 20 drużynowej ligi to raczej nie są najlepsi xd

39

Może i trump nie zakończył wojny jak obiecał, ale za to wywołał kolejną xd

0

@Eto'o9 R10 real, getafe, espanyol

0

No nic może z legendami Mołdawii by poszło lepiej xd

5

@Lucyffffer1922
Lubiła tańczyć - Rotary
Długość dźwięku samotności - Myslovitz
Niech żyje bal – Maryla Rodowicz

1

@Faro bardziej jak Fati gdy ma coś pokazać na treningach

0

Też macie wrażenie, że ten Garcia na materiałach promocyjnych jakiś taki strachliwy jest? Jakby nieśmiały albo czuje dużą presję chłopak

2

@Herato @adamek20151 2:2 superpuchar

1

A mówili, że Neymar idzie do słabej ligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?