MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@damianex10 u mnie dzieła spoza tych kategorii to głównie anime także top3 to: Perfect Blue, Neon Genesis Evangelion i Wirtualna Lain
1
Goncalo Garcia, a więc napastnik Realu Madryt strzelił na obecnych KMŚ 2 bramki i zanotował asystę - wszystko w trzech meczach.
Mam takie pytanie do was - co dziś na obiad?
2
@Kessie I zepsuty zegar dwa razy na dobę wskaże dobrą godzinę/cel turystyczny
1
@mekston a jeszcze przed nami Derby Półwyspu Arabskiego
3
Ale ja bym dał lautaro zlotą piłkę
1
Mówiłem, że Inter weźmie tytuł frajerów sezonu xd
7
@July_6_BcN piwo całkiem spoko, gorzej z mentzenem...
3
@JohnKennedy ale jakby mu się chciało to byłby jedynką
0
@Encore traktuje ich właśnie dokładnie jak grzesznika czyli wygrywa w pięciu setach xd
8
@PatrychoO ale co to za nielegalne wypominanie multikontom, że są multikontami ;)
0
@Derean raz coś dobrze zrobili
0
Widzę Badosie prędko do jeźdźca partnera xd
2
@tomek8756 wiek moim zdaniem powinien być równy ustawowo/konstytucyjnie ale nie z powodu oczekiwanej długości życia tylko po prostu równości wobec prawa
1
Jeszcze "Probierz, Probierz wypi*rdalaj" brakuje z trybun
1
@macio_944 *linii najmniejszego oporu
6
@JohnKennedy Potężny Norweg Erling Haaland - twoja ocena postaci znanej?
0
@Jarema2000 jak Przerwa w związku to tylko z Tetmajerem xd
0
@FcPortoFan1999 jeśli nie urazy a tych było ostatnio trochę
0
Jak będzie zdrowy to na mundialu w USA może coś jeszcze Leoś pokazać
0
@NeroTFP1 przejęcie narracji typowych dla realu, jeszcze brakuje żeby napisali, że Leo się nie chce
0
I teraz pytanie czy Inter przebije kadrę Brzęczka i Gigi dostanie notę po meczu
1
Przynajmniej sztucznie się uśmiechać nie musi
1
@Kgorecki2500 on to na pewno bez kąpieli
0
@zadafcb bo zabrakło kangurów
2
@Kgorecki2500 jakby było takie kryterium to w ogóle nikt by nie grał u nas xd
2
@Kgorecki2500 dobrze że probierza nie ma to w końcu Grabara dostanie szansę
3
@SeWo77 oj będą straty w cywilach xd
0
@Criss18Barca tylko nie kolejny stadion w Krakowie już tych dwóch nie ma kto utrzymać xd
0
@MsBarca a to nie jest kwestia stresu po prostu tak jak ludzie w tv w teleturniejach wykładają się na oczywistych pytaniach?
1
@Faro takie tam darmowe 10 milionów euro xd